Tema Šta trenutno slušate

Zašto je zatvorena?

Volela sam je, bila mi je omiljena tema, u svako doba dana i noći podelim šta slušam.
Zašto ste nam to onemogućili? :sad2:
Ja vidim, nikako da je nađem u pretraživaču, reko' šta je, je l' sam nepismena?

I meni fali tema, i guše me neke 'visokoumne' teme koje su potisnule teme za opuštanje.
Ali, šta ćeš, valjda treba malo i uređivački mudrovati :roll:, a mi korisnici ili da se 'edukujemo' ili da rovarimo tražeći teme na koje smo navikli.
 
I meni fali tema, i guše me neke 'visokoumne' teme koje su potisnule teme za opuštanje.
Ali, šta ćeš, valjda treba malo i uređivački mudrovati :roll:, a mi korisnici ili da se 'edukujemo' ili da rovarimo tražeći teme na koje smo navikli.
Volim vas.
Žao mi je, saosećam, ali ne znam šta da radim, pokloniću vam pesmu!
Najličniju!
 
O, Mitke, patrioCki raspoložen ;)
Bolje bi ti bilo da nisi pravio 'veliko spremanje' u ovom delu Foruma. Bio bi posećeniji.
Al' 'ajde, ionako mi je svejedno.

problem je što je priča prestala i samo su se jutub linkovi stavljali. To je sada premešteno u pomoćne prostorije.
Osnovna svrha foruma muzika nije da bude plejlista već mesto gde će da se priča o muzici i oko nje. Plejliste i dalje postoje, al ko što rekoh, imaju svoj separe ;)
 
problem je što je priča prestala i samo su se jutub linkovi stavljali. To je sada premešteno u pomoćne prostorije.
Osnovna svrha foruma muzika nije da bude plejlista već mesto gde će da se priča o muzici i oko nje. Plejliste i dalje postoje, al ko što rekoh, imaju svoj separe ;)
'ajde, bre, Mitke
I sam znaš da je posetiocima zabranjen ulaz u pomoćne prostorije!
Možda ljudima nije do priče, pre bi muzikom da izraze emociju, šta misliš?

Što se tiče priče i neke vrste edukacije, kako si zamislio, mislim da si smanjio posetu tom delu foruma.
Ne moramo baš uvek biti visokoumni, možda jednostavno želimo da se opustimo uz muziku ne skrivajući se po 'separeima i pomoćnim prostorijama'.
 
'ajde, bre, Mitke
I sam znaš da je posetiocima zabranjen ulaz u pomoćne prostorije!
Možda ljudima nije do priče, pre bi muzikom da izraze emociju, šta misliš?

Što se tiče priče i neke vrste edukacije, kako si zamislio, mislim da si smanjio posetu tom delu foruma.
Ne moramo baš uvek biti visokoumni, možda jednostavno želimo da se opustimo uz muziku ne skrivajući se po 'separeima i pomoćnim prostorijama'.
A da premestimo Muzičke spotove iz podforuma u poseban forum Muzički spotovi pa da može brže da se udje?

Muzika je suviše širok pojam da bi se banalizovao samo kao džuboks. Na taj način postaje sporedna prostorija za ostale forume. Postavljanje samo muzičkih spotova bez naslova i izvodjača postaje iluzorno nakon dve tri strane. Linkovi se često gube a ne zna se šta je bilo. Spotovi ne mogu da se pretražuju niti lokalno niti preko gugla. Razumem da takve teme imaju smisla za one koji učestvuju i zato još uvek postoje a koliko je stvarno interesovanje pokazuje i trenutna poseta i učešće.
 
A da premestimo Muzičke spotove iz podforuma u poseban forum Muzički spotovi pa da može brže da se udje?
To morrate vi odlučiti na osnovu primedbi i trenutnog učešća koje se svakako razlikuje u odnosu na posete pre reorganizacije.
Svoj stav o ovoj temi iznela sam i ranije, ali moje mišljenje je nebitno!
Imate skriveni deo za usaglašavanje mišljenja, moj javni istup ne treba nikoga da brine, to je samo moje mišljenje.
 
To morrate vi odlučiti na osnovu primedbi i trenutnog učešća koje se svakako razlikuje u odnosu na posete pre reorganizacije.
Svoj stav o ovoj temi iznela sam i ranije, ali moje mišljenje je nebitno!
Imate skriveni deo za usaglašavanje mišljenja, moj javni istup ne treba nikoga da brine, to je samo moje mišljenje.
Forum Muzika je eksterno bolje rangiran nego pre, znači više se ceni kao forum u ovom obliku.

Nije problem ostaviti jednu ili dve takve teme u glavnom forumu, ali mi imamo 175 tema (bukvalno) koje su svedene isključivo na jutub linkove bez konverzacije a to ne može da bude nosilac foruma.

Naravno da je mišljenje članova bitno, ali ako imamo različite pristupe, neminovno je da jedna strana ne dobije ono što bi htela.
Možda bi trebalo sprovesti anketu da li plejliste/džuboks teme treba biti u odvojenom forumu umesto u podforumu?
 

Back
Top