Tema koja ujeda za jaja

Samo da znaš, bolji italo disco radili su svabe i spanci od talijana ustvari svabe su bile broj 1.
I holandjani su radili odlican u Made up records.

I probaj nabaviti stvar Tomax-Regrets Only ako to nabavis onda si king svih kingova. :-D :-D
 
topmodelsica:
Cool je to, zanimljivo, jednom rukom drze telefon a drugom me drze da ne pobegnem i brzo zure da zavrse razgovor a pricaju isprekidano i izgubljeno preko telefona, a ja ih volim kad se izgube, a ja nikad ne bih pobegla u sred seksa.
strasno........koje ti odgovore dajes.......pa sto bi se javljala jbte........nisi znala da telefon moze da se ugasi ili stavi na silent...pa i ako zvoni sto bi se javljala.......ne verujem ....... :?:
 
lerdi:
strasno........koje ti odgovore dajes.......pa sto bi se javljala jbte........nisi znala da telefon moze da se ugasi ili stavi na silent...pa i ako zvoni sto bi se javljala.......ne verujem ....... :?:

Pa ako ga izgasi moj decko, onda zovu mene, ako izgasim ja, onda njega, ako izgasimo oboje onda zovu na fiksni, preko drugarica, preko drugova, preko policije, dolaze ispod prozora, gadjaju kamencicima na prozor :D razbijaju sofersajbne. Bolje je ostaviti ukljucene telefone.
 
Vezes i ne mislis... Ili mozes da napravis neku skalameriju koja bi je, u slucaju da ustane, upucala i onda ona od straha da ne bude upucana nikad ne bi ustala (dok ne iskljucis skalameriju)... A mozes i da je sve vreme drzis za kosu... Ima toliko efikasnih resenja (ja sam pobrojao samo neka) za izbegavanje pomenutog problema samo treba ukljuciti mozak... :)
 
gulum:
Kakav mudobol,izdrkaš ga i to nestane očas posla!!!!!!!!A i ne vidim razlog da ustane....
...mi ponekad moramo da prekinemo...jer nas iznnadi cimer...ili moji...itd...
....medjutim moj decko uopste nema teskoca...
...bas sam se cudila , jer je prosli imao taj problem...medjutim on kaze da ga nista ne boli...

...mada mogu misliti kako je to lep izgovor za neke muskarce koje takodje nista ne boli...:)
 

Back
Top