Teen problemi (Obavezno pročitati uvodni post)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pazi, to može da bude veliki problem ako ne shvatiš moj odgovor ozbiljno.
Naime, dešava se tako da jedna bradavica postane veća od druge, a to se najčešće dešava u periodu od 12 do 16 godina, što se uklapa u tvoju priču. E sad, to je bila velika misterija, ta promena veličine bradavica, dok (ja mislim) 2003. godine naučnici nisu ispitali malo više taj fenomen i došli do zaključka. Ne znam zašto sam ti ovo rekao, više je onako da upotpunim poruku. Poenta je da postoje dve vrste tog fenomena različitih bradavica. Ukoliko je veća desna bradavica od leve, to je usled dosta manjeg lučenja testosterona (muškog polnog hormona), što se generalno smatra kao veliki manjak muškosti. Možda počneš da primećuješ pederasto ponašanje. Ukoliko je veća leva bradavica od desne, onda je to usled nedostatka proteina Vaginarius, koji se u telo unosi intenzivnim seksualnim odnosima (naravno, sa suprotnim, ondosno ženskim polom).

Tako da, u oba slučaja si sje.ban. Ali ne može se protiv nauke.
 
Imam 15 godina(prvi srednje).Problem je drugarica.Znamo se od septembra.Sada sedim sa njom u klupi i ceo dan smo zajedno i jako se dobro slažemo.Inače,pre me je kao nešto muvala a možda se meni to samo činilo.Uglavnom,pre neki dan me je odjednom pitala jel znam za neki klub što je izgoreo.Ja kažem znam.Onda ona više kao konstatacija nego kao pitanje kaže"mogli bismo ići posle škole tamo".Nije postojao ni jedan jedini razlog da idemo tamo,jer u blizini nema ama baš ništa bitno.I taj objekat sada služi samo za seksnaje i ona to zna.Onda je iz čitsa mira počela da mi pokazuje slike na telefonu i kao slučajno naiđe na ovu http://multiply.com/mu/jayb09/image...x.gif?et=K4EZiUKb3C7UkdVwC0fFBw&nmid=55473863
i bilo je još nekoliko tipa volim da se ljubim sa tobom i tako to.
Inače,ona ima dečka starog 21-22 godine i mnogo ga voli.Ja nisam zaljubljen u nju,ali mi se sviđa kao devojka i rado bih spavao sa njom(kao i sa stotinu drugih jer sam u tim godinama kada mi je samo to u glavi xD).I dalje ne mogu da se otrgnem utisku da mi je to veče ponudila seks,ali jedan deo mene misli da se zezala sa mnom,jer što bi meni nudila seks kad pored sebe ima momka od 22 godine?Mene interesuje da li se ona zeza sa mnom ili ne?
Znam da vam zvuči smešno i debilno al ja ne znam šta da radim.Ako se zeza otakčio bih je istog momenta,jer ne želim da se družim sa nekim ko se poigrava sa mnom.

Nadam se da ne odgovaram kasno, al' mislim da samo 'oce da provjeri imas li *uda za da odes, posto ima likova koji su stidljiviji po tom pitanju. E pa ti idi snjom, preuzmi inicijativu i "du jor ting" :heart: !
Btw taj lik od 22 godine. WTF? Sa ribom od 15....Omfg, jad jad!! :udriglavu:
 
cao nisam ranije pisao na ovoj temi, pa me mozda ne znate.zapravo imam problem i molio bih nekoga da mi pomogne u koliko moze.
stvar stoji ovako.od kada sam napunio 13 godina odnosno od prosle subote primetio sam da mi je leva bradavica veca od desne i obrnuto, zanima me da li je to normalno i da li je normalno da mi je leva bradavica veca od desne i obrnuto

A kad se tusiras obe se skupe i iste su? To ti je u tom periodu kad si u pubertetu, posle kad napunis 18 bice normalno...
 
cao nisam ranije pisao na ovoj temi, pa me mozda ne znate.zapravo imam problem i molio bih nekoga da mi pomogne u koliko moze.
stvar stoji ovako.od kada sam napunio 13 godina odnosno od prosle subote primetio sam da mi je leva bradavica veca od desne i obrnuto, zanima me da li je to normalno i da li je normalno da mi je leva bradavica veca od desne i obrnuto

skrati levu odnosno obrnuto.
 
Zaljubljena sam u jednog slatkog momka koji ide sa mnom u odeljenje,još od 6.razreda(sad sam 8).On zna to ali baš ga briga.Ništa sse ne dešava već 3 godine.Iskorišćava me za domaće,a ja mu ko budala dajem svki put kad me pita...Evo,danas sam ga videla sa devojkom...kako da preživim ljubavne jade i nadjem lepog dečka za mene???Pomagajte ljudii.....
 
Ne moj da očajavaš!Opusti se,uživaj u životu,još si mlada.Život je tek krenuo za tebe.Koliko sam shatila iz tvog priloženog teksta,tom dečku se ne sviđaš,na žalost.Moraš se pomiriti sa sudbinom.Jednostavno,tako je.Znam,reći ćeš da sam surova,okrutna,ali to je istina.Da nije,smuvao bi se sa tobom,zar ne?Takođe,radiš mu domaće!To ti je velika,velika greška.Pa,devojko,iz aviona se vidi da te iskorišćava.Ne dopuštaj mu to više.Jednotavno,reci ''ne može'',''neću''..reci ''ne''.A ako si stidljive prirode i crveniš,redci d anisi uradila domaći ili da nisi ponela svesku.Nema ti druge.I zato,otvori širom oči i osmatraj druge momke i u akciju!
Puno sreće!!!
PS:Bora bora je u pravu.Tražiće on tebe za 3 godine.
 
Zaljubljena sam u jednog slatkog momka koji ide sa mnom u odeljenje,još od 6.razreda(sad sam 8).On zna to ali baš ga briga.Ništa sse ne dešava već 3 godine.Iskorišćava me za domaće,a ja mu ko budala dajem svki put kad me pita...Evo,danas sam ga videla sa devojkom...kako da preživim ljubavne jade i nadjem lepog dečka za mene???Pomagajte ljudii.....

Uvek osmeh na lice
 
Zaljubljena sam u jednog slatkog momka koji ide sa mnom u odeljenje,još od 6.razreda(sad sam 8).On zna to ali baš ga briga.Ništa sse ne dešava već 3 godine.Iskorišćava me za domaće,a ja mu ko budala dajem svki put kad me pita...Evo,danas sam ga videla sa devojkom...kako da preživim ljubavne jade i nadjem lepog dečka za mene???Pomagajte ljudii.....
Sta te briga
Neces ga se ni sjecati posle osnovne
Idi provodi se
 
A to za knjige sam malo preterao, tj. i nisam, ali to nema veze sa onim besmislom koji mi smeta, sve mi vremenom dosadi, pa i to. Slikarstvo, šah, svašta u čemu sam bio dobar mi je vremenom dosadilo i jednostavno bih jednoga dana prestao. Mislim da su mi sada dosadili ljudi.

Ma bavim se ja već sportom, a i drugih aktivnosti je gomila, nije u tome poenta, više monotnost u komunikaciji sa ljudima. Dosadni su mi.

Imate li trenutaka kada vam je baš sve što radite, ne radite ili biste mogli raditi, dosadno, glupo, monotono, ne znam ni ja šta? Meni je baš tako poslednjih dana. Forum mi je dosadio, par dana nisam pisao i sada ovo pišem jer ne znam šta bih drugo, ne zato što mi prija. Društvo iz neposrednog okruženja mi je dosadilo, lupetaju gluposti. Prazni razgovori. Virtuelna komunikacija mimo foruma, ista stvar, gomila besmisla. Knjige su mi postale dosadne, svaka mi izgleda kao da sam je već čitao, nazirem kraj pre sredine. Kada se sve presabere, ostaje samo besmisao...
Ispostavilo se da je moja tvrdnja tacna naime uvek sam tvrdio da ljudi koji previse razmisljaju kad tad puknu takodje takodje tvrdim i da ste malo cudni ali bez uvrede. Mislim stvarno ok je citati knjigu, uciti istoriju iako ne moras i ja sam to radio jedno vreme ali sad nema tih para koje bi me naterale da nesto citam ako znam da mogu da igram poker i pijem pivo :D. Salu na stranu(ovo skoro u svakom postu napisem :D) stvarno mi nije jasno kad neko u 21-veku kaze da se SMARA... Pa covece sta su onda trebali da pricaju oni koji nisu imali komp, tv, milion drustvenih igara, muziku na svakom koraku, milion knjiga i filmova i jos mnogo toga pa *** ja sam danas blejao u krevetu sat vremena bacao neku lopticu i slusao muziku bolje receno uzivao sam. A sto se tice tvog problema tj kako ti kazes ljudi su te smorili opet cu da ponovim da ste vi naucnici malo cudni(bez uvrede) mislim kako to da te ljudi smore? E pa onda lepo nadji nekoga s kim ces da se raspravljas oko neke teme. Znaci to pali 100%

Zaljubljena sam u jednog slatkog momka koji ide sa mnom u odeljenje,još od 6.razreda(sad sam 8).On zna to ali baš ga briga.Ništa sse ne dešava već 3 godine.Iskorišćava me za domaće,a ja mu ko budala dajem svki put kad me pita...Evo,danas sam ga videla sa devojkom...kako da preživim ljubavne jade i nadjem lepog dečka za mene???Pomagajte ljudii.....

Daj i meni taman si mojih godina :D. Koji je bre rac vama imas tek 15. dina i odma trazis decka ja sad punim 16. a ni traga od riba a sto je najgore toliko sam lep i sarmantan da bi se jedino slepa riba lozila na mene :D
 
Zaljubljena sam u jednog slatkog momka koji ide sa mnom u odeljenje,još od 6.razreda(sad sam 8).On zna to ali baš ga briga.Ništa sse ne dešava već 3 godine.Iskorišćava me za domaće,a ja mu ko budala dajem svki put kad me pita...Evo,danas sam ga videla sa devojkom...kako da preživim ljubavne jade i nadjem lepog dečka za mene???Pomagajte ljudii.....

Mozda si mu previse davala pa mu se smucilo...obustavi proizvodnju...
 
Zaljubljena sam u jednog slatkog momka koji ide sa mnom u odeljenje,još od 6.razreda(sad sam 8).On zna to ali baš ga briga.Ništa sse ne dešava već 3 godine.Iskorišćava me za domaće,a ja mu ko budala dajem svki put kad me pita...Evo,danas sam ga videla sa devojkom...kako da preživim ljubavne jade i nadjem lepog dečka za mene???Pomagajte ljudii.....

Pokazi mu sise , uvek upali, zagarantovano xD
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top