Teen marriage

Negoo, ne mogu bas da dam recept za srecan brak (a ko moze) sem da kazem da se ne zenite pre 20te, ali mogu da kazem koji je period najpogodniji (kada ces najpre naci partnera i imati ono da ga/je zadrzis):mrgreen: ;)
 
Mislim da je debilno i ishitreno....veoma puno rano sklopljenih brakova pukne......a i ljudi su doduse u tim godinama jos uvek mladi i tesko da su objektivni a samim tim je i ta odluka losa... A i kad dobijes dete mozes da se jeb.es...

Ja licno sumnjam da cu pre neke 30-e stupiti u brak...al opet covek tu nikad nzna....

u principu kod nas se pola brakova završi pucanejm kad god da su skloppljenji tako da to nije nikakav reper

drugo, generlno taj šablon i predrasude - vreme za provođenje, iživljavanje, vreme za brak, vreme za decu, vree za posao je klaustrofobičan i obesmišljava život. i užasno dosadan. i to kao kad dobiješ dte život ti prestaje tj živiš samo za njega. često jeste to rezon ljudi ali, zaboga...

trece, lično sumnjam da ces stupiti u brak uopšte al nikad se ne zna
 
Ma ja nemam nista protiv toga i to mi nije FUJ,niti STRASNO.Ako nekom tako odgovara zasto da ne?meni ne odgovara.Mada nista ne garantujem hEhe..
Imam jednu takvu u skoli,druga godina,preselila se kod njega(nije bitno sto se vratila)pa boze moj..tako su hteli,bilo im je lepo..
 
pussy ova priča me seti na tebe:

riča igumanija francuskog manastira kako je grozno bilo u ratu:
- Prvo se naša (francuska) vojska povlačila, prođu oni ovuda, siluju sve nas osim sestre Marije. Onda naiđu bande, siluju sve nas osim sestre Marije. Onda prođu Nemci, upadnu u manastir, siluju sve nas osim sestre Marije. Pa onda kada su Nemci bežali opet prođu ovuda i siluju sve nas osim sestre Marije. Pa onda naiđu Saveznici iz Normandije, siluju sve nas osim sestre Marije. Najzad naiđe i Francuska vojska, prođe ovuda i siluju sve nas osim sestre Marije.
- Pa dobro a zašto su uvek ostavljali na miru sestru Mariju?
- Ona ne voli te stvari!
 
Nisam za to... iz samo jednog razloga. Nedostatak zrelosti.
Sa 16 godina, niko nema pojma shta je ljubav... a josh manje brak.... koji zahteva toliko ulaganja i odricanja da se i starijima smuchi, a kamoli nezrelim derishtima ciju misao o "vecnoj ljubavi", "savrsenom decku/devojci", i "braku", prave hormoni...
Da ne spominjem da jako mali procenat razmislja o braku zbog ljubavi... uglavnom zbog moranja, jer je kao sramota da napumpana cerka ne bude u braku kad rodi...
Sve je to proizvod neiskustva, i gluposti... a sve im se to kasnije obije o glavu. :S
 
licno da ostanem trudna pre 25. abortirala bih bez premisljanja.

:(
I baš ti ne bi bilo žao?

Od kad sam se bliže informisala o abortusu i pogledala neke slike, pridružujem se ovima što viču ''abortus je ubistvo''.
Ja bih rodila malu, slatku i buckastu bebicu:heart:
A lako bih posle za sopstveni život.
Al' dobro.

A tin brakovi me nerviraju.
Zato što je 99% sklopljeno zbog trudnoće.
Al' mogu da razumem da su nekad neizbežni.
*******.
 
jes, jes! racionalizacija "sladak limun" :D
ich ti ne verujem! :mrgreen:
Pozvana si na rakicu i hašiš da viš kako nam je dojaja ovde u raju na zemlji! Još kad imamo službu svakog dana u šes imamo i live muziku, milina
pussy ova priča me seti na tebe:

riča igumanija francuskog manastira kako je grozno bilo u ratu:
- Prvo se naša (francuska) vojska povlačila, prođu oni ovuda, siluju sve nas osim sestre Marije. Onda naiđu bande, siluju sve nas osim sestre Marije. Onda prođu Nemci, upadnu u manastir, siluju sve nas osim sestre Marije. Pa onda kada su Nemci bežali opet prođu ovuda i siluju sve nas osim sestre Marije. Pa onda naiđu Saveznici iz Normandije, siluju sve nas osim sestre Marije. Najzad naiđe i Francuska vojska, prođe ovuda i siluju sve nas osim sestre Marije.
- Pa dobro a zašto su uvek ostavljali na miru sestru Mariju?
- Ona ne voli te stvari!

:mrgreen: E!
 
Nisam za to... iz samo jednog razloga. Nedostatak zrelosti.
Sa 16 godina, niko nema pojma shta je ljubav... a josh manje brak.... koji zahteva toliko ulaganja i odricanja da se i starijima smuchi, a kamoli nezrelim derishtima ciju misao o "vecnoj ljubavi", "savrsenom decku/devojci", i "braku", prave hormoni...
Da ne spominjem da jako mali procenat razmislja o braku zbog ljubavi... uglavnom zbog moranja, jer je kao sramota da napumpana cerka ne bude u braku kad rodi...
Sve je to proizvod neiskustva, i gluposti... a sve im se to kasnije obije o glavu. :S

ovi današnji razmaženi klinci kojima je u 16 jedina briga koje ce patike da kupe, to stoji
ali ima onih koju su sa 16 prošli takve životne promene i lomove i stekli zrelost da im je brak tu najmanja stavka
 

Back
Top