TARJA TURUNEN ( ex.Nightwish ) - 27.10.2008- SKC

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, znaci kao sto vecina rece bilo je fenomenalno, najboljih i najmucnijih par sati moga zivota, prvo sto sam od 6 do pola 8 cekala ispred, pa onda do pola 10 do pocetka koncerta, tako da, iako sam do pocetka koncerta nacisto crkla sve to je nestalo sa, naravno, Tarjinim pojavljivanjem i ostalo dodje istorija...Ostatak je opisan i mogu reci jos jednom da su to bili najboljih 2 sata moga zivota i da ako ne dodje ponovo kao sto je obecala idemo da je kidnapujemo :D, i svako ko ima fotke neka mi se javi da ga dodam na msn-u i drpim mu neku jer uglavnom pored onakve atmosfere nisam ni stigla da fotkam... :) :) :) :)
 
Evo jedne zanimljive :

IMG_2156-1.jpg


Luda zena majke mi :) To je sa njenog bloga slika http://www.mywinterstorm.com/blog/

Evo kolekcija od moje drugarice slika sa koncerta :
http://s93.photobucket.com/albums/l68/queen_of_ice_1984/dreams come true/

Picture220-1.jpg


Na ovoj slici mogu do neba da joj zahvalim,ovo cu da uramim :) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

E jesam psiho :lol: ,priznajem :lol:
 
Chek chek mislim... da znam o kojoj devojci prichash...stajala je pored mene...imala je roze pre bih rekao majicu...plava....lepa...onizha....jel na nju mislish?Imala je drugaricu sa naocarima, isto lepuskasta, u zelenoj majici sa aparatom.......Ako su to te dve...onda..ih ne poznajem..ali mene su svi mogli da vide poshto sam nosio sve vreme koncerta cerku na ledjima i cekao sam Tarju posle koncerta da se slikamo....I naravno smo se slikali...i slika je vec uramljena.

Nego Chess kako si okachio sliku majke ti......
 
Poslednja izmena:
Chek chek mislim... da znam o kojoj devojci prichash...stajala je pored mene...imala je roze pre bih rekao majicu...plava....lepa...onizha....jel na nju mislish?Imala je drugaricu sa naocarima, isto lepuskasta, u zelenoj majici sa aparatom.......Ako su to te dve...onda..ih ne poznajem..ali mene su svi mogli da vide poshto sam nosio sve vreme koncerta cerku na ledjima i cekao sam Tarju posle koncerta da se slikamo....I naravno smo se slikali...i slika je vec uramljena.

Nego Chess kako si okachio sliku majke ti......

te dve su!!!!!!!!!!!!!!!!! hvala vam puno!!!!!!!!!!!!
A svaka cast sto ste drzali cerku sve vreme, moj drug je slikao i na exitu i na tarji, ako hocete poslacu vam sliku!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi smo njom odusevljeni, svaka vam cast!!!!!!!!!!!!
a sto se tice cure, ako je ikada vidite, pronadjite mi neki kontakt s njom(br telefona, msn, e-mail)!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top