TARJA TURUNEN ( ex.Nightwish ) - 27.10.2008- SKC

http://www.eventim-yu.com/portal/rs/


Top 10

1. REBELDE
2. MADONNA
3. TARJA TURUNEN "STORM R...
4. QUEEN & PAUL RODGERS
5. JELEN PIVO
6. XXV INTERNACIONALNI DŽ...
7. PAUL GILBERT ( MR.BIG,...
8. LIVE MUSIC FESTIVAL NA...
9. ALICIA KEYS
10. TUBORG GREEN BEAT


Rebelede nesto, pa Madonna pa Tarja... to i nije tolko lose... pretekli smo Queen & Paul Rodgers sa prodajom.... ;)heheheheh


Haha koi si lik,shaljesh iste postove na vishe foruma. xD
 
E pa ljudi,ko je bio sinoc nek iskaze svoje utiske.....ja sam bio,bilo mi je super :) ,prve 3 pesme sam bio skroz napred,posle sam se povuko nazad zato sto nista nisam razumeo sta se svira kolko je bilo jako ozvucenje,nazad se vec malo bolje razume o chemu se radi :)
Setlista je mogla biti bolja.....ali u principu je ok(ponadao sam se za neke NW pesme tipa OTHAFA i Phantom of the opera...al ok ,wishmaster je izvuko sve(delirijum :) ) ,od NW-a je bilo Nemo,Wishmaster i Passion and the Opera :)
Posle sam cheko po ladnoci 2 sata u nadi da ce biti slikanje i potpisivanje i isplatilo se :) Dobih par potpisa i slika od clanova benda od kojih mi je posebno draga sa Oliverom Holzwarth-om iz Blind Guardiana :).......i......naravno najdraze od svega u univerzumu.....autogram Tarje i zajednicku sliku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obecala je da ce doci ubrzo,verovatno posle novog albuma koji ce biti pocetkom 2009-te.....pa eto prilike za one koji nisu mogli docji juche da je vide uskoro ponovo :) Toliko :)
 
meni je bilo fenomenalno. sve pesme kao na albumu, znači glas joj je sve bolji, ukoliko je to moguće. sećam se kako je ranije zavrtala s engleskim, ali sada toga nije bilo, znači svaka joj čast. prvu pesmu (boy and the ghost) je pevala iza neke bele zavese, samo joj se senka videla, pa smo se zezali da će tako ceo koncert xD a kasnila je inače nekih 20ak minuta otprilike, nisam baš pogledala na sat. izbor pesama sa albuma je bio odličan, a od starih je pevala passion & the opera, naravno nemo, dead gardens (bez symphony of destruction, što mi je bilo drago jer mnogo volim DG, a symphony i ne peva baš nešto (na osnovu ranijih snimaka)) i wishmaster (a tu se pitam koliko je ljudi pevalo ono s misheard lyrics xDD). bio je drum solo, sve što imam da kažem je da terrana nije baš najnormalniji čovek :lol: onda, max lilja (svirao violončelo u apokaliptici, sada u hevein-u i pomaže tarji na turneji) je slavio rođendan, pa smo mu otpevali pesmicu, dosta neusklađeno, ali je lepo bilo ^^). kako se koncert približavao kraju, ja sam bila sve bliže bini, na wishmasteru i die alive sam se progurala skroz do 3. reda. snimala sam nešto malo na početku, mogu da uploadujem čisto ukoliko neko želi da oseti atmosferu, mada verujem da će biti snimaka na youtube, mnogo nas je snimalo. na kraju smo krenuli da se deremo tarja, tarja i čini mi se da ju je to baš iznenadilo... i rekla je nešto kao da joj je bio san da dođe ovde (da, da xD... osim ako i njoj nisu otkrili tajnu ćevapa/sarmi kao gardijanima xDD) i da smo čekali mnogo godina, ali da sledeći pun nećemo morati toliko... i kao see you soon :lol: ma, fantastična smo publika, objektivno gledano. svako bi nas poželeo xD. dobila je kao neku diplomu ili tako nešto od skc-a, nisam videla šta je pisalo... i ružu i igračkice iz publike.... i na kraju kad su oni otišli sa bine, ovi odvalili neki tehno, šta li beše, ko psidža mi ne deluje.... nisu originalni ko maideni sa monti pajtonovcima...xD koncert trajao nekih 90-100min...i to bi manje-više bilo to, evo i set liste:

Boy and the ghost
Lost northern star
My little phoenix
Passion and the opera
The Seer
Dead Gardens
I walk alone
Ciaran's well
Sing for me
Nemo
Enough
Minor Heaven - The Reign - Oasis
Poison
----------------
Wishmaster
Die Alive
Calling Grace
 
Na koncertu je bilo stvarno FENOMENALNO ! ZNACHI ONO JE NEVIDJENO BILO !

Prvo,ja sam zhiveo za to da chujem WISHMASTER LIVE !!! OMG tako sam poludeo kad je pochelo ! A bio sam u prvom redu ! :sad2: (plachem od srecje xD)

Drugo,komunikacija sa publikom,ne samo Tarjina vecj i svih chlanova ! Rukovah se sa gitaristom,klavijaturistkinjom i okrznuh Tarju ! xD Zhice na gitari nisam uspeo da drndam kada je ubacivao,izgurashe me. xD

Nastup je bio fenomenalan ! Ono iza zavese mi se svidjalo (jes da toga ima na svakom njenom koncertu,ali nema veze -_-) ja sam se nashalio da ti nije uopshte Tarja. :lol:

Set lista je mogla biti i bolja,ali WISHMASTER... :eek: :klap:

Drum solo...ja sam ostao bez teksta...na pochetku smo svi buljili fascinirano a onda smo poludeli ! :lol: CHOVEK NIJE NORMALAN ! Ja sam posle ceo koncert gledao u njega. :lol:

Draga Spuki,koncert nije kasnio 20 minuta NEGO SAT I PO ! :hahaha: Ali se isplatilo.
 
Na koncertu je bilo stvarno FENOMENALNO ! ZNACHI ONO JE NEVIDJENO BILO !

Prvo,ja sam zhiveo za to da chujem WISHMASTER LIVE !!! OMG tako sam poludeo kad je pochelo ! A bio sam u prvom redu ! :sad2: (plachem od srecje xD)

Drugo,komunikacija sa publikom,ne samo Tarjina vecj i svih chlanova ! Rukovah se sa gitaristom,klavijaturistkinjom i okrznuh Tarju ! xD Zhice na gitari nisam uspeo da drndam kada je ubacivao,izgurashe me. xD

Nastup je bio fenomenalan ! Ono iza zavese mi se svidjalo (jes da toga ima na svakom njenom koncertu,ali nema veze -_-) ja sam se nashalio da ti nije uopshte Tarja. :lol:

Set lista je mogla biti i bolja,ali WISHMASTER... :eek: :klap:

Drum solo...ja sam ostao bez teksta...na pochetku smo svi buljili fascinirano a onda smo poludeli ! :lol: CHOVEK NIJE NORMALAN ! Ja sam posle ceo koncert gledao u njega. :lol:

Draga Spuki,koncert nije kasnio 20 minuta NEGO SAT I PO ! :hahaha: Ali se isplatilo.

ja wishmastera ne znam kako sam preživela, bilo je ludilo xD i zaboravila sam skoro ceo tekst, ja pevala ono s youtuba misheard lyrics xDD zaboravih da napomenem - oduševila sam se kad sam čula the seer ^^ pošto je to bonus track i mislila sam da je neće svirati...

a koncert kao događaj s predgrupom + glavnim bendom je trebao da počne u 8... a tarja bi krenula u svakom slučaju u 9. kako nije bilo predgrupe, morali smo čekati za to vreme... imaš po yumetalu i forumu legacy-a to za početak... malo nejasno al šta da im radim ja...

@chess
lucky bastard (((:
 
jao, bila je jedna prelepa cura do mene na koncertu, ima plavu kosu, nosila nesto roze, njena drugarica nosi naocare, celo vece smo se gledali i smesklai se jedno drugom, a nismo se upoznali, 2 dana tugujem zbog toga ljudi molim vas ako je neko zna da mi javi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ostavicu svoju sliku u avataru ako bude mogla da me prepozna . .. .. .
 
Faktoru, baš mi je žao zbog tebe... al' ***, život je surov. Ustvari, ljudi su surovi, a vi ste surovi jer ste napravili šutku. :lol: Ajd' valjda ćeš je naći, nek ti je sa srećom! I šta kažeš - da ti javim kako izgledam... Pa, imam tamnu, kovrdžavu kosu i bila sam u crnini na koncertu. Znači, ja nisam ta. :neutral:

@chessmaster: ja sadašnji Nightwish ni ne slušam, jer sa Anette više ni ne liče na sebe. Blago tebi, slikao si se sa Tarjom! :D:D:D
 
nightwish je sada samo ime, ali zato Tarja kida!!!!!!!!!!!!!
ljudi pomozite mi da nadjem tu curu, poludecu, jao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
daj boze da je nadjem, ovo ce biti najveca potraga u istoriji neta!!!!!!! stavicu i neke snimke na youtube, trcacu kroz razne forume, pitati ljude sa koncerta, ali naci cu je makar umro trazeci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top