Quantcast

Taksi u Beogradu i njegove paprene cene

Komikum

Aktivan član
Poruka
1.933
Da je grad dao ono sto smo trazili pre 15god. danas bi bilo jeftinije voziti se taksijem nego prevozom.Prosecna voznja ne bi bila skuplja od 250-300 din za relativno duzu voznju.Start bi bio 250 din. i prva 3km bi bila gratis.Ali ima tu jos stvari koje su suvise dugacke za pisanje

radeta62

Buduća legenda
Poruka
30.843

krflsd

Primećen član
Poruka
600
Hvatamo taksi na aerodromu u 5:30 ujutru, sa nama mala beba. Let je bio put turbulencija mojoj supruzi je bilo muka. Imali smo vaucer i usli u prvo vozilo. I onda je krenulo. Auto je bio nov i prostran ali smrdeo na cigarete. Fino zamolim vozaca da nam malootvori prozor, i iz nekog razloga on se naljudi: "da li vi i u avionu otvarate prozor", "hocete da se vozite sa mnom ili ne" i josh neke recenice ovog tipa. Onda prtisnu pedalu gasa i napravi pozadi orkan. Mala beba se naravno probudi i mi ga molimo da zatvori prozor,i onda dobismo josh jednu tiradu. I smanji brzinu na 50 km na sat. Ostatak provedosmo u tisini.
hteo sam sto pre da uzmem stvari i da odemo kuci posto je beba pocela da place , tako da nisam video ime vozaca ni firmu (bio je mrak a on ugasio tablu), tako da ne mogu da ga jurim i tuzim. Sto mi je malo i zao sada.
Ne znam sto se naljutio, da li sto smo imali vaucer pa nije mogao da nas "osisa" ili nesto drugo?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.