Тако је говорио Мило

Iz tvojih postova se moze zakljuciti da hoces da lecis komleks nacionalnog identiteta i nize vrednosti ovde na forumu. Iz izjava ovog tvog Mila, ali i iz tvojih postova moze se videti da ste licmeri, podlaci i da ne znate sta radite i sta i kada pricate.
Da su kojim slucajem NATO i "zapadnjaci" bili na stranu SRBA, kako bi vi nama trcali i kako bi nam g....e lizali...
A to kod vas neko kolektivno ludilo da svakome je "djed" junak? Sve junak do junaka, sto se i vidi s´obzirom na broj arnauta i broj drugih nacija, vaseg stanovnistva!
Nije ovo SRPSKO GNIJEZDO, no je ovo Montenegro!

Druze, kompleksi nastaju zbog necega sto zelis a nemas. Mi imamo svoju drzavu i svoj identitet, a vi nemate more i Viroviticu :lol:
 
Jel ti znas da citas? Ne znas ni da nisam musko!
hahahha ej ovo za more ti je najbolje! hahahaha
Samo se pitam koliko dugo cete imati jos tu drzavu, a sto se identiteta tice, zlo je u tome sto vi mislite da ga imate, to je ono najgore...

Eeee, i vi mnogo toga nemate sto mislite da imate, pa se ja ne sjekiram oko toga. :lol:

No dobro rece onaj Stutz/Banacanin/delirium, sad nas kao mrzite, a opet biste brak s nama:hahaha:
 
Eeee, i vi mnogo toga nemate sto mislite da imate, pa se ja ne sjekiram oko toga. :lol:

No dobro rece onaj Stutz/Banacanin/delirium, sad nas kao mrzite, a opet biste brak s nama:hahaha:

I opet ti kazem da su kojim slucajem NATO i "zapadnjaci" bili na stranu SRBA, kako bi vi nama trcali i kako bi nam g....e lizali...
A svako neka prica sta misli, mi smo DEMOKRATSKA DRZAVA SRBIJA, nikome ne branimo!
A pa necemo mi brak, mi cemo samo da vam kupimo i luku Bar (za pocetak), pa onda ostalo...
 
A poenta tog pitanja je koja? Da preko Amera koji pricaju englenskim jezikom kazes kako bi i mi trebalo da pricamo srpskim jezikom. Znam ja sta si ti htio da postignes, ali s obzirom da mi i Ameri nijesmo isto, ne bi postigao nista.

Vi ne `treba da govorite srpskim jezikom`,jer vi govorite odavno `srpskim jezikom`.
Razlika izmedju tog tvog nepostojeceg `crnogorskog jezika` i srpskog jezika je ista kao sto je i razlika izmedju `americkog` i engleskog jezika....
Tako da ubuduce razmisli sta ces da kazes,jer stvarno tvoji komentari izazivaju smeh...
 
I opet ti kazem da su kojim slucajem NATO i "zapadnjaci" bili na stranu SRBA, kako bi vi nama trcali i kako bi nam g....e lizali...
A svako neka prica sta misli, mi smo DEMOKRATSKA DRZAVA SRBIJA, nikome ne branimo!
A pa necemo mi brak, mi cemo samo da vam kupimo i luku Bar (za pocetak), pa onda ostalo...

Pa i danas imas ljudi kod nas kojima je g..no slatko ako je iz Srbije, pa koliko sam primijetio, i oni vam smetaju.

A sto se tice luke Bar, koristite je kao da ste je kupili.
 
Pa i danas imas ljudi kod nas kojima je g..no slatko ako je iz Srbije, pa koliko sam primijetio, i oni vam smetaju.

A sto se tice luke Bar, koristite je kao da ste je kupili.

Jel to mislis na MIla?
Pa normalno da je koristimo jer je SRPSKA!
Da vidimo, da li ces tako i dalje da pricas kada arnauti za koji mesec ili godinu krenu da prave veliku siptariju (jer vec nagovescuju) ili ces da vices: "Braco ja sam SRBIN iz Crne Gore!" :zper:
 
Jel to mislis na MIla?
Pa normalno da je koristimo jer je SRPSKA!
Da vidimo, da li ces tako i dalje da pricas kada arnauti za koji mesec ili godinu krenu da prave veliku siptariju (jer vec nagovescuju) ili ces da vices: "Braco ja sam SRBIN iz Crne Gore!" :zper:

Mila je taj sindrom drzao par godina, a vas jos dan danas :lol:

A sto se tice arnauta, mislim tu pricu slucam evo 10 godina, pa nista od toga.

Kosovo je Srbija.
 

Back
Top