Tajna sretnog braka

Važno je naći ženu koja čisti i kuva, ženu koja dobro zarađuje, ženu koja je odlična u sexu, ali najvažnije je da se njih tri nikada ne sretnu.

Moram da citiram jer ne znam u kom pravcu je otisla tema:)Tajna sretnog braka je samo u postovanju i prihvatanju partnera onakvim kakav jeste.Ne pokusavati da ga menjamo kako nama odgovara i postovanja prava na jedan deo njegovog zivota gde mi ne pripadamo(utakmice kod drugara,poneki izlazak...).Sve to zaciniti dobrim,cestim sexom i eto sretnog braka:)
 
Moram da citiram jer ne znam u kom pravcu je otisla tema:)Tajna sretnog braka je samo u postovanju i prihvatanju partnera onakvim kakav jeste.Ne pokusavati da ga menjamo kako nama odgovara i postovanja prava na jedan deo njegovog zivota gde mi ne pripadamo(utakmice kod drugara,poneki izlazak...).Sve to zaciniti dobrim,cestim sexom i eto sretnog braka:)

Oženio bih te da si Luna 82
 
Eh ' a nego zasto onda novac i dobar sex odrzavaju danas brak ?
Da budemo jasni : ja u dobar brak virujem .. I hladno bi svi tribali ic u staracki dom trazit recept za uspjeh ! Jest da su vremena drugacija , al brate mili ako postujes&volis&kompromisiras imat ces i dobar brak !
Jer u postovanje spada : dobra manira,davanje free space-a, u ljubav : zrtva i strast , u kompromis : razumijevanje i zdrav razgovor !
 

Back
Top