Tajm: Natasa medju prvih 60

Natasa Kandic?`


  • Ukupno glasova
    66
  • Anketa je zatvorena .
ta zena je posredovala kod vracanja lesheva srba ubijenih na Kosovu i uradila je mnogo vishe za tu stvar nego nasha drzava, upravo preko svojih veza sa slichnim organizacijama i pojedincima na kosovu......Da li se za to chulo nije .......E ne moze tako selekttivno da se prihvata samo ono shto nam odgovara......Tako smo chinili poslednjih 15-ak godina pa eto gde nas je to dovelo :-( ......
 
batka_mija:
"Nataša Kandić i ja smo vrlo sličnog karaktera. Povezuje nas to što nemamo kompromis za ozbiljna kršenja ljudskih prava i to što ne odustajemo čak ni kada nam prete", napisala je Karla del Ponte.

Sta mislite vi o tome?
Ako tribunalu slucajno bude produzen mandat, mislim da kandicka ima najvise sansi da postane novi tuzilac (dok bi karla recimo mogla da zameni kafija bananu na mestu genseka UN).
Ako tribunal ipak zavrsi "rad" u predvidjenom roku onda ce natasa i karla imati dovoljno vremena za sebe, pa ce konacno moci i da sklope bracnu zajednicu. Hm, jel bese to dozvoljeno u Holandiji :confused: ?
 
batka_mija:
Nataša Kandić svrstana je u kategoriju Istraživači i inspiratori, a u tekstu koji je potpisala Karla del Ponte navodi se da Nataša Kandić pomaže otkrivanju istine o ratnim zločinima na prostoru SFRJ.

"Nataša Kandić i ja smo vrlo sličnog karaktera. Povezuje nas to što nemamo kompromis za ozbiljna kršenja ljudskih prava i to što ne odustajemo čak ni kada nam prete", napisala je Karla del Ponte.

Sta mislite vi o tome?

Interesantan način kako neki ljudi zaradjuju za život.
Neki lažu narod godinama šta će da urade i narod ih voli.
Neki opet kažu šta će zaista da urade i narod ih mrzi.
Izgleda da mi više volimo laži od istine?
 
goxy:
Kao shto rekoh nemocan bes pojedinaca :| ...
Nataša, Nataša sad si se odala! Stvarno si usamljena kao što se priča!
Mani se foruma i malo prošetaj prirodom ili npr. opali džoging po Avali!
a110.gif
d038.gif
k020.gif

f015.gif

a025.gif
a023.gif
a041.gif
a033.gif
a020.gif
f030.gif
f020.gif
 
inagadadavida:
Gospodja Kandic se hrabro i beskompromisno, bori svakodnevno , za istinu, i suocavanje Srbije sa svojim tamnim licem, olicenim u nekolicini zlocinaca, koji se kriju iza srpskog naroda i srpske zastave.......

Bravo za gospodju Kandic, bespostednog borca za bolju Srbiju..
av269470wy4.jpg

pa gde si ti ckoPi mala? od prvog tvog posta se videlo da si ljubitelj lika i dela kandicke i cedle... jao kino gde si, bio bih najsrecniji na svetu kad bi se likovima poput malopre navedenih sudilo za veleizdaju, da budu osudjeni na smrt, a onda vi male ckePi da napravite proteste... koliko bi tu polomljenih glava bilo, i treba...
 
batka_mija:
Nataša Kandić svrstana je u kategoriju Istraživači i inspiratori, a u tekstu koji je potpisala Karla del Ponte navodi se da Nataša Kandić pomaže otkrivanju istine o ratnim zločinima na prostoru SFRJ.

"Nataša Kandić i ja smo vrlo sličnog karaktera. Povezuje nas to što nemamo kompromis za ozbiljna kršenja ljudskih prava i to što ne odustajemo čak ni kada nam prete", napisala je Karla del Ponte.

Sta mislite vi o tome?

Изгледа да су се њих две добро с лизале ,мислим у буквалном смислу,
Само нисам пратио да је неко поменуо награду коју доби госпођа наташа канди од наших комшија рвата,било је интересантно ко је све био на додели признања.
Ја сам приметио на пр.госпођу б. прпу,али то није интересантно као ни агрокор и Делта,све у свему наташа није наша,али је дефинитивно међу првих 10 који су против свега што преставља Србија и Српски народ.
па то су модерни токови новца шта се ми Срби у то разумемо?
 
batka_mija:
Nataša Kandić svrstana je u kategoriju Istraživači i inspiratori, a u tekstu koji je potpisala Karla del Ponte navodi se da Nataša Kandić pomaže otkrivanju istine o ratnim zločinima na prostoru SFRJ.

"Nataša Kandić i ja smo vrlo sličnog karaktera. Povezuje nas to što nemamo kompromis za ozbiljna kršenja ljudskih prava i to što ne odustajemo čak ni kada nam prete", napisala je Karla del Ponte.

Sta mislite vi o tome?


Dodala bih samo par detaljcica - u ovom tekstu se spominje da su u toj kategoriji i Bernar Kusner, Kristijana Amanpur (!!!), papa Jovan Pavle II, itd. (ovi su bili "najinteresantniji" :twisted: )

http://www.b92.net/eng/news/comments.php?nav_id=37957


Ma... sta VISE reci?
 
goxy:
Chim si se ti tako raspiso nema od toga nishta......U nashoj politici se chesto kvantitetom prikriva krajnji nekvalitet dokaza ili politichkih ideja
a010.gif

Dokaza? Gdje su dokazi da je 8,000 Muslimana ubijeno u Srebrenici? Sta je bilo sa Naserom Oricem cije je pustanje na slobodu doticna "gospodja" podrzala? Sta je to ona ucinila da se otkriju zlocini nad Srbima? Sta je ona ucinila da se otkriju zlocini i nad drugima?
 
UofC:
Dokaza? Gdje su dokazi da je 8,000 Muslimana ubijeno u Srebrenici? Sta je bilo sa Naserom Oricem cije je pustanje na slobodu doticna "gospodja" podrzala? Sta je to ona ucinila da se otkriju zlocini nad Srbima? Sta je ona ucinila da se otkriju zlocini i nad drugima?

Pa za to poslednje se ne dobija lova.
Kakva je to gnjida, klasicni posleratni profiter.
 
Iron Lord:
Interesantan način kako neki ljudi zaradjuju za život.
Neki lažu narod godinama šta će da urade i narod ih voli.
Neki opet kažu šta će zaista da urade i narod ih mrzi.
Izgleda da mi više volimo laži od istine?
Коју истину?Кандићкину?
Боље слушати лажи,него њене "истине".Од њених "истина" само штета по Србију.
Звездан Јовановић је "испуцао" свој кредит на погрешну особу...
 

Back
Top