Quantcast

TADIĆ SE ODMARA NA VISU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

27E

Buduća legenda
Poruka
49.401
jedan kometar te vesti, sa tog linka. ja se slazem sa kometarom

Svako ide tamo gde se oseća prijatno. Meni u Hrvatskoj nije prijatno. Setim se kako su mi popalili dedovinu, kako su mi najbliže rođake proterali, neke ranili, neke ubili...Ali opet nikom ne želim da namećem svoj stav, niti da tvrdim da je ispravan, a još manje da nekog osuđujem.

27E

Buduća legenda
Poruka
49.401
licno bi mi se vise svidelo da letuje u soko banji ili prolom banji, da seta i prica sa narodom. to bi nesto znacilo kao vracanje izvoru

ovako - odlazak u bezbednu, kontrolisanu sredinu, kao da nam porucuje da nije jedan od nas

gost 186661

Elita
Poruka
24.157
licno bi mi se vise svidelo da letuje u soko banji ili prolom banji, da seta i prica sa narodom. to bi nesto znacilo kao vracanje izvoru

ovako - odlazak u bezbednu, kontrolisanu sredinu, kao da nam porucuje da nije jedan od nas
Никад није ни бијо.
Кад ни гро његових колега, просербских политиканата.

estler

Iskusan
Poruka
6.396
jedan kometar te vesti, sa tog linka. ja se slazem sa kometarom

Svako ide tamo gde se oseća prijatno. Meni u Hrvatskoj nije prijatno. Setim se kako su mi popalili dedovinu, kako su mi najbliže rođake proterali, neke ranili, neke ubili...Ali opet nikom ne želim da namećem svoj stav, niti da tvrdim da je ispravan, a još manje da nekog osuđujem.
Katanac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.