Tadić: Nema izbora do 2012. godine

Pa, možda izbori i neće biti potrebni. Možda će osvanuti uskoro neki šesti oktobar, koji je izostao 2000-te, a terazijske bandere označiti kraj antisrpske despotske vladavine.
Да. Лепо би то било.

Али, реално су мале шансе за то.

Остало је демагогија партијских војника.
 
Kakvi izbori!!!

Treba pustiti ovu zutu bandu jos dve godine,nek vidi stoka koga je glasala!


Udri Bota,udri!

nema dve godine. pa crnogorac milo je vec 20 godina na vlasti. oni su neunistivi. i posle ove dve godine tadic ce od svojih djetica dobiti mandat za premijera......naravno dva mandata a u medjuvremenu ce mu njegovi pivljani koji ce jos dugo drzati kompletnu vlast u srbiji, pripremiti izmenu ustava kako bi se tadic proglasio carem srbije.
 
ne zaboravite da se vlast svakog crnogorca nad srbiju zavrsava ratom i bombardovanjem srbije. ako i dodje do nekakvih revolucija i oktobara bice samo zato jer su bjelopavlici odlucili da uklone pivljane sa vlasti u srbiji. mi smo stoka. stoka necidjena. nas ova crnogorska bagra samo koristi kao zivo meso u svojim sukobima za vlast.
mi imamo samo jednu sansu: konacni obracun sa ovim stranim telom u srbiji. svaki pokusaj da samo promenimo vlast nece nas pomeriti ni milimetar napred. ovu vlast kao i prethodnu milosevicevu moguce je ukloniti samo ako se ukloni i biracko telo koje stoji iza ovakvih vlasti. tadic ce pasti ali brdsko plemenski imigranti u srbiji opet ce izabrati svog, to jest onog koji pripada njihovim pivljanima, bratonozicima, piperima, krajisnicima ili pak pecancima.................a njihovim kandidatima je dovoljno i samo tih 20 posto glasova. ostale glasove do 50 plus 1 posto objavice njihova izborna komisija.
zato ne ocekujte da cete ih smeniti sa vlasti prostim izborima. oni , zajedno sa svojim glasacima mogu samo na jedan nacin da odu sa vlasti................

Tako je!!!:mrgreen::hahaha:

Cedu,autenticnog Srbina,za predsednika!!:mrgreen::hahaha::hahaha:
 
Sreca pa zivim u Vojvodini!:klap:

kolko znam tadija je najvise glasova dobio u vojvodinu. .........a pazova je glavni grad brdjana u vojvodini.
u vojvodini vise od polovine stanovnostva su potomci osme ofanzive i svi su oni prihvatili svoje prekodrinske rodjake koji su zbrisali otamo. otprilike sada ih ukupno ima najmanje 75 posto od ukupno stanovnistvo u vojvodinu. ne dao bog da se vojvodina ocepi imacete zacementiranu dinarsko -brdjansku vlast na sve nivoe.
nego , ti najbolje znas, sta se desi sa onaj vas vojvodjanski crnogorac .....radoman bozovic, slobina desna ruka u vojvodini? sta je sa njegovi potomci? jesul otkupili petrovaradinsku tvrdjavu?
 

610x.jpg


О, шта ли се крије иза оне тамне линије:think:


.
 
Е баш ме интересује,шта мисли да ће се десити у ове 2 године, а што би био разлог да народ гласа за њих. Ја сам убеђења, да су избори крајем ове или почетком идуће, јер то су последњи рокови после којих гомила датих обећања треба да се оствари, ако буду чекали да народ види неиспуњена обећања (нпр Фиатов нови модел у Крагујевцу) ситуација за њих ће бити све гора и гора, а ако се нада изласку из кризе - онда је будала, пошто у праву кризу ми тек улазимо!
Мада мене ово све скупа интересује више феноменолошки, пошто мој глас, осим ако дебело не плати, неће добити НИКО!
 
a kakvu 'kosovsku politiku' bi ti vodio?

Политику отворене поделе Косова, са тиме је требало кренути од самог старта, још од раније прихватити Ишингеров предлог као почетак дијалога.
Нажалост доста је томе кумовала и катастрофална коштуничина политка од 2004. Ту политику је прихватио и Тадић. Наводне дипломатске победе и сличне глупости су најобичније шминкање јавности, којима се у бити ништа не прави на терену, шта више ствари чине горим.
Чињеница да је Косово признало толико земаља, од којим многе најзначајније економије и стубови у Еу је крајње поражавајућа и само говори колики смо к`ртон од државе. Ја не знам историјски пример да је толико држава за ево две године признало једну самопроглашену републику.
Дипломатска иницијатива где нам узгред буди речено главну подршку дају државе са којима имамо тек формалне односе покушава да створи неки правну блокаду за то Косово, којом би се оно вероватно натерало на неке преговоре. Тако да се може рећи да и је подела Косова и један од мотива целе те дипломатске активности. Али какве су нам стартне позиције. О томе сам писао неколико пута раније, обистиниле су се моје тврдње да ће Албанци највероватније у целу причу укључити и југ Србије који је геостратешки значајнији региона за Србију него север Косова.
Много времена се изгубило, а ствари су у међувремену предалеко отишле. Север Косова ће се интегрисати у косовску републику на жалост, милом или силом, и ми ту ништа нећемо моћи предузети. Хоће ли и то бити дипломатска победа?
Дакле, све то ми за право даје да политику према Косову означим више него катастрофалном.

Politiku `serpe i lonca pa na Terazije...ili `miting za patike`...to je njihova politika...

http://www.motivatedphotos.com/?id=59655
 
Политику отворене поделе Косова, са тиме је требало кренути од самог старта, још од раније прихватити Ишингеров предлог као почетак дијалога.
Нажалост доста је томе кумовала и катастрофална коштуничина политка од 2004. Ту политику је прихватио и Тадић. Наводне дипломатске победе и сличне глупости су најобичније шминкање јавности, којима се у бити ништа не прави на терену, шта више ствари чине горим.
Чињеница да је Косово признало толико земаља, од којим многе најзначајније економије и стубови у Еу је крајње поражавајућа и само говори колики смо к`ртон од државе. Ја не знам историјски пример да је толико држава за ево две године признало једну самопроглашену републику.
Дипломатска иницијатива где нам узгред буди речено главну подршку дају државе са којима имамо тек формалне односе покушава да створи неки правну блокаду за то Косово, којом би се оно вероватно натерало на неке преговоре. Тако да се може рећи да и је подела Косова и један од мотива целе те дипломатске активности. Али какве су нам стартне позиције. О томе сам писао неколико пута раније, обистиниле су се моје тврдње да ће Албанци највероватније у целу причу укључити и југ Србије који је геостратешки значајнији региона за Србију него север Косова.
Много времена се изгубило, а ствари су у међувремену предалеко отишле. Север Косова ће се интегрисати у косовску републику на жалост, милом или силом, и ми ту ништа нећемо моћи предузети. Хоће ли и то бити дипломатска победа?
Дакле, све то ми за право даје да политику према Косову означим више него катастрофалном.

mogu samo da se slozim prakticno sa svim ovim gore.
i da konstatujem da ni sns ni bilo koja druga partija nemaju ovo kao politiku za kosovo. niti su imale. na zalost.
 
nema dve godine. pa crnogorac milo je vec 20 godina na vlasti. oni su neunistivi. i posle ove dve godine tadic ce od svojih djetica dobiti mandat za premijera......naravno dva mandata a u medjuvremenu ce mu njegovi pivljani koji ce jos dugo drzati kompletnu vlast u srbiji, pripremiti izmenu ustava kako bi se tadic proglasio carem srbije.

Ima ,ima on tu nameru zna se to.:think:
 

Back
Top