Tadić nagovestio moguću povezanost pitanja Kosova i ubistva Đinđića?

nije kao , vec je trazio i planirao mani se lazi i gluposti postoje dokazi kako je tada uveliko govorio da imamo lazne prijatelje u svetu

Pa šta su mu odgovorili?

Ima negde zaveden zahtev?
Ima zaveden odgovor?

Jok nema ništa sem šuplje priče za koju je dobio dozvolu da može da pali Srbe dok im državu daje na doboš.

Evo ovi sad kad su poslali onaj zahtev KFOR-u, isto firme radi, bar imaju papir i pečat a iz tog perioda NADA što bi rekli Španci
 
Pa šta su mu odgovorili?

Ima negde zaveden zahtev?
Ima zaveden odgovor?

Jok nema ništa sem šuplje priče za koju je dobio dozvolu da može da pali Srbe dok im državu daje na doboš.

Evo ovi sad kad su poslali onaj zahtev KFOR-u, isto firme radi, bar imaju papir i pečat a iz tog perioda NADA što bi rekli Španci
naravno da postoje snimci o tome sta je govorio o laznim prijateljima zapada

kada je krenuo sa tom spikom nije proslo dugo

likvidirase ga
 
Pa šta su mu odgovorili?

Ima negde zaveden zahtev?
Ima zaveden odgovor?

Jok nema ništa sem šuplje priče za koju je dobio dozvolu da može da pali Srbe dok im državu daje na doboš.

Evo ovi sad kad su poslali onaj zahtev KFOR-u, isto firme radi, bar imaju papir i pečat a iz tog perioda NADA što bi rekli Španci

to je sam oejdan od razgovora pred likvidaciju!

dobro odslusaj ceo bote placeni

a pogotovo kraj!

zato su ga i likvidirali
 
Poslednja izmena od moderatora:
naravno da postoje snimci o tome sta je govorio o laznim prijateljima zapada

kada je krenuo sa tom spikom nije proslo dugo

likvidirase ga

Jedno je snimak a drugo konkretan zahtev

Koju su to bili tačni lažni po njemu?

Jednim prijateljima sa Zapada je upravo tada išao na otvaranje fabrike pod firmom srpske
Prodao im stratešku fabriku

I šta je Srbija imala od te "spike"?
Gledaj šta je on uradio

I ok ja ga ne osuđujem ni za urađeno samo neću da se izvrću činjenice

To što ga je verovatno zapad eliminisao ne znači da je bio dobar za Srbiju već da je bio loš za jedan deo Zapada a da je drugi deo, za koji je on radio, koristio i sada koristi Srbiju i srpski nacionalni interes u svoje svrhe
 
Jedno je snimak a drugo konkretan zahtev

Koju su to bili tačni lažni po njemu?

Jednim prijateljima sa Zapada je upravo tada išao na otvaranje fabrike pod firmom srpske
Prodao im stratešku fabriku

I šta je Srbija imala od te "spike"?
Gledaj šta je on uradio

I ok ja ga ne osuđujem ni za urađeno samo neću da se izvrću činjenice

To što ga je verovatno zapad eliminisao ne znači da je bio dobar za Srbiju već da je bio loš za jedan deo Zapada a da je drugi deo, za koji je on radio, koristio i sada koristi Srbiju i srpski nacionalni interes u svoje svrhe
to sto je govorio na videu ima i u intervju za vodece zapane medije u britaniji i usa

februa 2003ca

potom ga ubrzo ubise!

i budali je jasno zasto
 
to sto je govorio na videu ima i u intervju za vodece zapane medije u britaniji i usa

februa 2003ca

potom ga ubrzo ubise!

i budali je jasno zasto

Ma jedan intervju je 0 i ništa ne govori
Niti je on šta odlučivao niti je bio on lično vlastan da odlučuje o tim pitanjima

Njegovo je bilo da svom gazdi obezbedi ono što je on očekivao i uvije to u Srbima prihvatljivi celofan

Ako je trebalo da priča o povratku vojske može i to ništa ne košta
 
Znam za brojne primere likvidacije političara i istaknutih ličnosti bliskih politici u nekadašnjem Sovjetskom Savezu,SFRJ,Analbaniji i drugim zemljama koje su imale nesreću da njima zavladaju komunisti.Ne znam da se ijedno polituičko ubistvo vezuje za Zapadnjake kad je o Evropi reč.Možda je toga bilo u Africi tokom antikolonijalne borbe ali u Evropi posle DSR ?
Ono što jeste ostalo nerasvetljeno u slučaju ubistva Đindića jesu njegove lične ili posredne veze preko njegovih saradnika sa kriminalnom grupom koja je izvršila ubistvo.
 
I od tada se ma baš ništa nije promenilo osim sistematskog razbijanja i rastakanja i ono malo nenaprednog dela ljudstva ove države...

Ali to nam je horoskop. Karma. Cena geopolitike, bolje Jugosloveni da se mačuju i dodamo vatru na njih nego da recimo Irci shvate da nisu Britanci, Ukrajinci da nisu Rusi, Iranci da nisu Persija itd...
Mi smo geopolitička kolateralna šteta bili. Sad su to nažalost dragi Ukrajinci. Iako mi je više žao Rusa...

Bili smo moćni. Pa sterani u tor. Pa iz tora tražili naciju pa naposletku isterani iz tora ratovima i možda onim strašnijim psiholoskim terorom nad etnicitetom...

Btw ja sam ionako prvo čovek, pa osoba srpskog porekla, pa stranac na putu... gde bi ti sebe stavila? Možda je i to deo problema, Srbima i Srpkinjama(bitnijem delu srpske vrste srpčića) se previše svidela globalizacija a premalo sopstvena država.. i nažalost trenutna elita je podelila društvo na njih i na njih koji nisu naši...


Da pre Đinđića, a on je tada "navijao" iz Podgorice

Dolaskom njegovim na vlast, kada on lično nije i ne bi dobio ni 10% glasova, on preuzima gotovo pa svo upravljanje državom, i Srbija je bukvalno zapadni protektorat
E onda dolazi do sukoba zapadnih interesa ovde i tada on gubi glavu

Šta je bio interes Srbije uopšte nije bilo bitno, tj to je bilo sporedno ili upakovano u tuđi interes.

Evo da ti objasnim na primeru njegovog puta u BL i gradnju fabrike tamo :

Da li je bio interes Srbije da njena fabrika gradi fabriku u RSrpskoj -da

Da li je interes Srbije da obe te fabrike budu nemačke, ili svejedno strane -ne
Da li je interes da na srpskom prostoru nemačka ili bilo koja druga država određuje koju će se lekovi proizvoditi -ne

Tu sem ljušture i predstave nigde Srbije i Srba nema i na sve to on nesretnik prodaje priču o patriotizmu i KiM i RSrpskoj
Shvataš li razmere obmane?

E sad možda u tom momentu nije moglo drugačije i ja to poštujem ali nemojmo sada sebe obmanjivali i lagati ..jer znači da nam spremaju novu obmanu.
 
I od tada se ma baš ništa nije promenilo osim sistematskog razbijanja i rastakanja i ono malo nenaprednog dela ljudstva ove države...

Ali to nam je horoskop. Karma. Cena geopolitike, bolje Jugosloveni da se mačuju i dodamo vatru na njih nego da recimo Irci shvate da nisu Britanci, Ukrajinci da nisu Rusi, Iranci da nisu Persija itd...
Mi smo geopolitička kolateralna šteta bili. Sad su to nažalost dragi Ukrajinci. Iako mi je više žao Rusa...

Bili smo moćni. Pa sterani u tor. Pa iz tora tražili naciju pa naposletku isterani iz tora ratovima i možda onim strašnijim psiholoskim terorom nad etnicitetom...

Btw ja sam ionako prvo čovek, pa osoba srpskog porekla, pa stranac na putu... gde bi ti sebe stavila? Možda je i to deo problema, Srbima i Srpkinjama(bitnijem delu srpske vrste srpčića) se previše svidela globalizacija a premalo sopstvena država.. i nažalost trenutna elita je podelila društvo na njih i na njih koji nisu naši...

Ukoliko se rodiš na nekom prostoru u određenoj etničkoj zajednici i kulturi imaš obavezu da očuvaš i preneseš dalje sve ono što si rođenjem dobio

Biti čovek samo po sebi je ništavno ukoliko nemaš misiju postojanja, ma kako ti se činila nebitnom

Nismo mi ovde zbog elita, već su elite samo reprezent onoga što smo mi svi...
 
Sve je receno u presudi Ulemeku i dr. Ubistvo Zorana Djindjica nije politicko ubistvo.U najkracem Milorad Ulemek Legija zakljucio je da bi ubistvo Zorana Djindjica moglo da omete plan tadasnje vlade Ulemeka i pripadnike Zemunskog klana dovede pred sud zbog brojnih ubistava,otmica i drugih krivicnih dela sto je bilo samo pitanje vremena.Ulemek je za tu ideju pridobio Dusana Spasojevica i nekoliko pripadnika JSO.
Nije svako ubistvo politicara politicko ubistvo.

Извини, али ово је тотално нелогично. :)
Из страха да му се не суди за друга кривична дела, одлучује се на убиство ни мање ни више него - председника владе?
Или се зезаш? :lol:
Или се, то, суд који је донео такву пресуду мало нашалио, 'нако шеретски?
 
Znam za brojne primere likvidacije političara i istaknutih ličnosti bliskih politici u nekadašnjem Sovjetskom Savezu,SFRJ,Analbaniji i drugim zemljama koje su imale nesreću da njima zavladaju komunisti.Ne znam da se ijedno polituičko ubistvo vezuje za Zapadnjake kad je o Evropi reč.Možda je toga bilo u Africi tokom antikolonijalne borbe ali u Evropi posle DSR ?
Ono što jeste ostalo nerasvetljeno u slučaju ubistva Đindića jesu njegove lične ili posredne veze preko njegovih saradnika sa kriminalnom grupom koja je izvršila ubistvo.

Шеки је реко да је Чеди испала протеза у базен, у Шилеровој :mrgreen: :lol:
 
Извини, али ово је тотално нелогично. :)
Из страха да му се не суди за друга кривична дела, одлучује се на убиство ни мање ни више него - председника владе?
Или се зезаш? :lol:
Или се, то, суд који је донео такву пресуду мало нашалио, 'нако шеретски?
Ubistvo Đinđića po njihovoj zamisli,trebalo je da obezglavi tadašnju vlast koja se ne bi mogla baviti njima .Pored toga računali su da će tadašnja opozicija u metežu koji nastane posle ubistva Đinđića preuzeti vlast a sa tom novom vlašću pretpostavljali su da bi mogli napraviti dil. Računali su i na JSO.Oni su se u svakom slučaju nalazili pred prakitčno doživotnom robijom.Mislim pre svega na Ulemeka i na Spasojevića Svedočenje Ljubiše Buhe Čumeta u svojstvu zaštićenog svedoka bilo je uz druge dokaze sasvim dovoljno za njihovu osudu i zato su pokušali više puta da ga ubiju ali im to nije uspelo.Ubistvo Đinđića je izraz očaja u kome su našli.Tim ubistvom su samo ubrzali svoj kraj.
 
Poslednja izmena:
Ukoliko se rodiš na nekom prostoru u određenoj etničkoj zajednici i kulturi imaš obavezu da očuvaš i preneseš dalje sve ono što si rođenjem dobio

Biti čovek samo po sebi je ništavno ukoliko nemaš misiju postojanja, ma kako ti se činila nebitnom

Nismo mi ovde zbog elita, već su elite samo reprezent onoga što smo mi svi...
Ovo treće se slažem..
Mada u Srbiji baš i ne, većina ne želi da učestvuje u stvaranju političkih i državnih elita, kulturne i naučne pokazuju na kom smo stepenu kao pripadnost tom svom polaritetu u svetu političkih mapa. Većina bi da preživi od danas do prekosutra i sleže se sa ramenima...

Ja volim reljefne mape više...

Prvo ne. Ne ne moraš. Nismo oduvek bili Srbi npr već samo tisuću ili nekoliko hiljada godina i to se menja kako se svest o pripadanju i postojanju menja...od faraonskih slugu do hristovih kvazi sledbenika.
Sporo ali to je stalna promena...

A drugo, reci mi tvoju misiju postojanja pa da ti kažem moj pogled na to?
Nismo tikva bez korenja ali jesmo tikva, neki od nas i pokondirena...
 
Poslednja izmena:

Back
Top