Tadic i kombije proglasio za ultra luksuz! Protestvovali vlasnici kombi vozila!

Kako može biti "luksuz" kombi star petnaest godina, koji vredi oko tri hiljade evra?

Dakle, registracija za vozilo koje vredi 3000 evra košta oko 100 000 dinara.

Ne bi bilo loše da neka žutara odgovori na ovo...???:think:
Evo,ja nisam zutara,ali kazem da je luksuz.z:) Danas je luksuz i 2 hleba kupiti,jos ako se kupi i mleko....a taj vlasnik kombija moze slobodno da se tretira kao extra bogatas z:) z:)
 


Kupuješ motor a, dok narod gladuje.

I još se hvališ kako utajuješ obaveze prema državi
a posle ćeš verovatno da trubiš o budžetskom deficitu

Ne ,nego sam kupio motor kad nije bilo ovih gluposti od zakona! Ti gledas samo momentalno a nista pre i samo da ti bude jasno ja sam za vreme 90-tih promenio brdo auta a od 5.Oktobra samo 4! A ti vices kako nam je sada bolje! Totalno promaseno razmisljanje!
Ja sam pre 4 godine vozio auto sa 200 ks a koji je trosio 15L a sad zbog tvojih mannijaka u vladi vozim auto sa 1100 kubika samo da bi vam platio sto manje!
A mene ce i ovaj dovesti od tacke A do tacke B a vi cete imati manje para zbog registracije i zbog manje potrosnje i zamisli samo koliko je to ljudi uradilo kao ja! A sve zbog vas -gadova!
 
ja bih na mestu vlasnika kombija kontaktirao ovu firmu,kao i vlasnika vozila da vidimo kako ga je to on ovako registrovao:

link

pa lepo izvadio covek zadnju klupu i napravio od dzipa pikap tj kombi jer nema da placa tadicev harac za automobile sa vecim kubikazama

sad ce da ga parkira u livadu

sta ce

tadic je krvnik

on ne veruje da narod nema
 
Ovo je GENOCID na narod u Srbiji na koga mirno gleda Boris Tadić , a sprovodi ga promenjeni i lopovski DS . Ovi VANZEMALJCI ne vide Srbiju normalnim oćima, nihova dioptrija je usmerena na sopstvenu dobit. Za to vreme građani Srbije se ubijaju, samospaljuju, nemaju poslove (250.000 ostalo bez posla za vreme vladavine DS , a obećali 500000 novih radnih mesta), umiru od gladi, porez na vozila veći od njihove vrednosti. Za to kamarila uspešno povećava akcize na gorivo, poskupljuje i onako skupu hranu što opravdava Miškosavljević pardon Milosavljević, sprovodi lopovsku legalizaciju ( vraćanja para nema -Dulić!) a glavni biser u lancu lopovluka je porez na IMOVINU – SVOJINU koji je u Sloveniji minimalan , a u Hrvatskoj nepostoji. Ovako se dokrajčuje srednja klasa, nezaposleni i penzioneri, jer nemogu da plate namet, pa zato intelektualna mladost beži iz zemlje, ali i neki tajkuni koji su se obogatili na račun naroda, a danas nemogu da iscede ništa iz “suve drenovine” .
Opametite se ! Pre nego uništite SRBIJU. Sećam se jednog Slobinog poslanika koji reče " Kraj će biti vrlo TUŽAN”! .
(Stojan, 24. januar 2011 14:22)
 
pa lepo izvadio covek zadnju klupu i napravio od dzipa pikap tj kombi jer nema da placa tadicev harac za automobile sa vecim kubikazama

sad ce da ga parkira u livadu

sta ce

tadic je krvnik

on ne veruje da narod nema

Jaaadan, izvadio sedišta, ubacio dasku, otisao na mašinski fakultet, podmitio nekoga, fotografisao i...

Za dzip od 20.000 evra, 3.000 kubika sa zatamljenim staklima, alu felnama - plaća 18.000 din registraciju, koliko neko za jugo raspali :lol:

Jaaadan narod, nema da kupi dzip od 20.000 evra i da se malo vozi :cool:
Kretenu :lol:
 
Nene greshis sinko, demokrate ubijaju svaku konkurenciju trzistu hrane. Ako malo bolje razmislish, sirotinja ne mora da kupi odelo ali mora da jede! Ako seljak ne moze da odveze kombijem hranu na pijacu, morace svi u Maxi market!

"Moze biti samo jedan" je najnoviji slogan demokrata :lol:

Ovo mora u krvi da se ugushi, jednostavno traze to od naroda ali onda nece biti cipelarenja direktora televizije, onda ce ih narod traziti po kucama i guliti im kozu na zivo i spaljivati ih

Ali, kada...? Koliki je prag mazohizma ovog naroda?
 
Jaaadan, izvadio sedišta, ubacio dasku, otisao na mašinski fakultet, podmitio nekoga, fotografisao i...

Za dzip od 20.000 evra, 3.000 kubika sa zatamljenim staklima, alu felnama - plaća 18.000 din registraciju, koliko neko za jugo raspali :lol:

Jaaadan narod, nema da kupi dzip od 20.000 evra i da se malo vozi :cool:
Kretenu :lol:

ovaj dzip vredi 10.000 evra i star je 9 godina

9 godina star auto se smatra starim u vise od 90% zemalja evrope..

i ovakva auta nisu nigde u evropi luksuz osim u raspalim banana drzavama poput Tadiceve Srbije...

za sve se pozivate na evropu pa bi trebali da znate da je u toj evropi luksuzan auto preko 50.000 evra a ne iznad 2000 evra ko u srbiji
 
Poslednja izmena:
da se ja pitam registracija svih vozila u srbiji iznad 3000 kubika bi bila besplatna

razlog - zato sto je veci automobili su neuporedivo sigurniji od manjih a i mnogo vise trose- samim tim mnogo vise novca udje u budzet od jednog vozaca sa V6 i V8 motorom nego nekog to vozi VW pola ili Fiat punta

al sobzirom da izuzetno glupi i pokvareni ljudi vode ovu zemlju od tog naravno nema nista.
 
da se ja pitam registracija svih vozila u srbiji iznad 3000 kubika bi bila besplatna

razlog - zato sto je veci automobili su neuporedivo sigurniji od manjih a i mnogo vise trose- samim tim mnogo vise novca udje u budzet od jednog vozaca sa V6 i V8 motorom nego nekog to vozi VW pola ili Fiat punta

al sobzirom da izuzetno glupi i pokvareni ljudi vode ovu zemlju od tog naravno nema nista.

To nema nigde u svetu prema tome ti si prolupao :lol:
 

Back
Top