Tabaković: Često pitam Vučića da li ga je srpski narod dostojan

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.370
“O tome govori ono što su neki poslanici pokušavali da ospore. Ja sam i tada pitala onoga ko je za mene čovek koji se po hrabrosti i neproračunatosti ne može uporediti ni sa jednim predsednikom do sada. Često mu kažem ‘Aleksandre, da li te je dostojan ovaj narod?'“, navela je Tabaković.

Predsedniku je, kaže, rekla sa kakvim zakonom će izaći u skupštinu.

“Rekla sam mu – biće mnogo pritisaka, ja ću im odoleti. Imam li podršku poslaničke većine? Tražio je obrazloženje ukratko. Kada sam rekla da je reč o podršci domaćoj platnoj kartici, rekao je – imaš podršku”, rekla je Tabaković.
https://rs.n1info.com/biznis/tabakovic-u-skupstini-za-uspeh-nbs-presudna-podrska-vucica/

a ja ne verujem svojim očima kada citam ovakve stvari i pitam se da li je ovo moguce i dokle više ovaj matrix ?
 
“O tome govori ono što su neki poslanici pokušavali da ospore. Ja sam i tada pitala onoga ko je za mene čovek koji se po hrabrosti i neproračunatosti ne može uporediti ni sa jednim predsednikom do sada. Često mu kažem ‘Aleksandre, da li te je dostojan ovaj narod?'“, navela je Tabaković.

Predsedniku je, kaže, rekla sa kakvim zakonom će izaći u skupštinu.

“Rekla sam mu – biće mnogo pritisaka, ja ću im odoleti. Imam li podršku poslaničke većine? Tražio je obrazloženje ukratko. Kada sam rekla da je reč o podršci domaćoj platnoj kartici, rekao je – imaš podršku”, rekla je Tabaković.
https://rs.n1info.com/biznis/tabakovic-u-skupstini-za-uspeh-nbs-presudna-podrska-vucica/

a ja ne verujem svojim očima kada citam ovakve stvari i pitam se : dokle više ?
Zasto ne verujes i zasto dokle vise?

Pa i ti hvalis svoje pretpostavljene (na forumu makar) na sva usta i plus reputacijama, srcima i sl. Svakom je svoj dobar, pa i tebi.
 
585132_jorgovanka-tabakovic_ls.jpg
 
“O tome govori ono što su neki poslanici pokušavali da ospore. Ja sam i tada pitala onoga ko je za mene čovek koji se po hrabrosti i neproračunatosti ne može uporediti ni sa jednim predsednikom do sada. Često mu kažem ‘Aleksandre, da li te je dostojan ovaj narod?'“, navela je Tabaković.

Predsedniku je, kaže, rekla sa kakvim zakonom će izaći u skupštinu.

“Rekla sam mu – biće mnogo pritisaka, ja ću im odoleti. Imam li podršku poslaničke većine? Tražio je obrazloženje ukratko. Kada sam rekla da je reč o podršci domaćoj platnoj kartici, rekao je – imaš podršku”, rekla je Tabaković.
https://rs.n1info.com/biznis/tabakovic-u-skupstini-za-uspeh-nbs-presudna-podrska-vucica/

a ja ne verujem svojim očima kada citam ovakve stvari i pitam se : dokle više ?

Kim Jong-un će biti ljubomoran.

 
ako ga narod nije dostojan po Jorgovanki neka kao kralj j Ibi menja narod :lol:

"Narode moj! Moj narod me opet izaziva da mu održim jedan govor, da to ovako sunem u masu pa kako padne.
Da krene od mene ka mom narodu.
Naroda moj! Šta je to sa ovim mojim narodom?
Zameniću ga za neki nov, šta će mi polovan narod. Zamenim to pa koliko dobijem."
 
Koja bankarka, koje je njeno iskustvo sa ekonomijom? Sedi tamo i ne oglasava se. Nesto kao Bajatovic, ekspert za nista.

Neka tebe, srbomrzitelju, i mrzitelju svega srpskog (2X)...

Gospođa se pre postavljenja na mesto Guvernera bavila astrologijom.

Što je čini odmah za koplje kvalifikovanijom od nekog Dinkića, na primer.
 
https://rs.n1info.com/biznis/tabakovic-u-skupstini-za-uspeh-nbs-presudna-podrska-vucica/

a ja ne verujem svojim očima kada citam ovakve stvari i pitam se da li je ovo moguce i dokle više ovaj matrix ?

Iako pokušavam biti realan u svemu ovome, ipak neke očigledne činjenice drugačije govore.
Kada se uporede svi predsjednici, (od 5 oktobra pa do danas) A. Vučić je daleko ispred svih po broju zemalja i državnika sa kojima saradjuje i sa kojima ima prijateljske, dobre ili solidne odnose.
Si Djinping, Putin, Orban, Makron, Kurz, Merkelova.. da ne nabrajam više, dokazuju nešto sasvim drugo. Koji to bivši (ex) predsednik Srbije ima čast da se pohvali time?
Baš bih volio da vidim (mada je to sada nemoguće) kako bi Srbija danas izgledala i na šta bi ličila da je neko iz opozici0onih lidera predsjednik?
Uostalom, svako ima prava na sopstveeno mišljenje kao što je ovo guvenerkino.. ali bolje i to nego nečija ekstremna i ona kada se prijeti članovima porodice.
Uostalom, šta me briga šta ko misli, šta je i kakav je predsednik ili premijerka.. najbitnije je da Srbija polako postaje lider u regionu, svidjalo se to kome ili ne.
 

Back
Top