TA

Ma nije, stalno je neko sa njom, ali izgleda da joj to paznje sto ima nije dovoljno... razmisljam da uzmem jos jednu macku, ali brinem zbog njene reakcije i prostora...
To mi je fala sto sam je podigla od 200 grama mesa...:lol:

trebala si odmah kad je bila mala da ima drustvo
sad moze da bude da prihvati al da izigrava alfu
il da ne prihvati uopste
zavisi

pa dobro daljinac jeste zanimljiva igracka moram priznati :lol:

- - - - - - - - - -

I ne rusi ona namerno, ali sve mora da vidi i zna, a smotana je za medalju. Zaspi padne, guzicom obori kad prolazi, padne sa frizidera i sl...

:zcepanje:
srecica
 
trebala si odmah kad je bila mala da ima drustvo
sad moze da bude da prihvati al da izigrava alfu
il da ne prihvati uopste
zavisi

pa dobro daljinac jeste zanimljiva igracka moram priznati :lol:

Znam, bar da nisam ranije imala macke pa da covek i nadje opravdanje... ovako je preraspustena, osvetoljubiva i nedokazana... sestru pred teranje napala, htela da je prikolje... i tu sam pojela gomno sto je nisam sterilisala sa sest meseci... ali dugo se nisam vezala ni za sta ni za koga ko za nju i sva sam paranoicna. Ko neka luda baba.. Ne znam kako bi se ponasala kad bi donela mace. Sa psom se super slagala kad nije pokusavala da je ubije...
 
Znam, bar da nisam ranije imala macke pa da covek i nadje opravdanje... ovako je preraspustena, osvetoljubiva i nedokazana... sestru pred teranje napala, htela da je prikolje... i tu sam pojela gomno sto je nisam sterilisala sa sest meseci... ali dugo se nisam vezala ni za sta ni za koga ko za nju i sva sam paranoicna. Ko neka luda baba.. Ne znam kako bi se ponasala kad bi donela mace. Sa psom se super slagala kad nije pokusavala da je ubije...

moje su razlicito reagovale
nkad prihvatale nekad ne
zavisi i do samog maceta
kolko ona sad ima

ako neces sto posto si sigurna da neces da je paris onda je bolje da je sterilises....mislim sterilizizacija ima svoju tamnu stranu sjjebe hormone, ali oce polni organi da posandrcaju i postanu podlozni cistama i tumorima ako ne sluze svrsi
 
moje su razlicito reagovale
nkad prihvatale nekad ne
zavisi i do samog maceta
kolko ona sad ima

ako neces sto posto si sigurna da neces da je paris onda je bolje da je sterilises....mislim sterilizizacija ima svoju tamnu stranu sjjebe hormone, ali oce polni organi da posandrcaju i postanu podlozni cistama i tumorima ako ne sluze svrsi

Ma necu da stvaram nove pacenike na svetu i ovako ih ima dovoljno... nema sanse da je pustim na parenje. Sve moje prethodne macke su bile sterilisane i nju nosim ovaj mesec... Devet meseci...
 
mora, to im je u "krvi" sto bi rekli
osmatranje i cuvanje teritorije, preglednije je sa visine...tako te cuva ;)

e blesava je skroz....to su ti cari cuvanja u stanu ebi ga...
nema de da ispuca svoje tinejdzerske dane i stvori se visak energije
treba joj ne samo jedno nego vise povezanih dvorista da istrazuje i maltretira gustere :lol:

ja sam i dalje u dilemi dal da uzimam ako zavrsim opet u stanu, jer jeste mucenje za njih...al i meni bez macke :(...sebicno sa nase strane...al opet tesim se bolje im je i u stanu nego da lipse napolju (mislim na spasene macice, ne na kupovinu) barem je zivo zdravo sito i razmazeno
 
mora, to im je u "krvi" sto bi rekli
osmatranje i cuvanje teritorije, preglednije je sa visine...tako te cuva ;)

e blesava je skroz....to su ti cari cuvanja u stanu ebi ga...
nema de da ispuca svoje tinejdzerske dane i stvori se visak energije
treba joj ne samo jedno nego vise povezanih dvorista da istrazuje i maltretira gustere :lol:

ja sam i dalje u dilemi dal da uzimam ako zavrsim opet u stanu, jer jeste mucenje za njih...al i meni bez macke :(...sebicno sa nase strane...al opet tesim se bolje im je i u stanu nego da lipse napolju (mislim na spasene macice, ne na kupovinu) barem je zivo zdravo sito i razmazeno

Znas kako i ja sam se dvoumila dosta, s te strane msm da je daleko lakse psima, ali... ona je imala izbor moj stan, garsonjeru sa terasom ili ulica... Jeste surovo, ali stigla je sa nizom T od normalne i krvavim prolivom sa 200 grama, hranila sam je na cuclu jer nije mogla da jede... Njene sanse za zivot bilokakav su bile jako male. Kod mene je bar na toplom ( ako zanemarimo veceras), sita je, imace veterinarsku negu i zivece... a sad imam izbor da je odnesem u kucu sa dvoristem. Iskreno ne mogu i pojela bi se da joj se nesto desi... Ne znam koliko ona pati i da li pati posto se spoljasnjeg sveta vrv i ne seca, ali radimo u datim okolnostima, zivot nije idealan. Mozda je boljebda udomis nego da umre gladno i zedno negde...
 
Znas kako i ja sam se dvoumila dosta, s te strane msm da je daleko lakse psima, ali... ona je imala izbor moj stan, garsonjeru sa terasom ili ulica... Jeste surovo, ali stigla je sa nizom T od normalne i krvavim prolivom sa 200 grama, hranila sam je na cuclu jer nije mogla da jede... Njene sanse za zivot bilokakav su bile jako male. Kod mene je bar na toplom ( ako zanemarimo veceras), sita je, imace veterinarsku negu i zivece... a sad imam izbor da je odnesem u kucu sa dvoristem. Iskreno ne mogu i pojela bi se da joj se nesto desi... Ne znam koliko ona pati i da li pati posto se spoljasnjeg sveta vrv i ne seca, ali radimo u datim okolnostima, zivot nije idealan. Mozda je boljebda udomis nego da umre gladno i zedno negde...

pa time se i ja tesim
bolje i da zivi u stanu nego da ne zivi

ne verujem ni da je psima lepse i njih ogranicava, jedino ta setnja al i to je povodac pa drndanje...al opet i to je bolje nego ono najgore

ma nemoj da je dajes ako ste se vezale medjusobno paticete obe...furajte zajedno i uzivajte
 
pa time se i ja tesim
bolje i da zivi u stanu nego da ne zivi

ne verujem ni da je psima lepse i njih ogranicava, jedino ta setnja al i to je povodac pa drndanje...al opet i to je bolje nego ono najgore

ma nemoj da je dajes ako ste se vezale medjusobno paticete obe...furajte zajedno i uzivajte

Ne mogu, razmisljala sam ali nema sanse. I kakav bi njen perio prilagodjavanja bio, da li bi ga uopste prezivela. Koliko i kako smo zajedno evo primera. Kao mala je stalno isla za mnom i kad ja odem da se tusiram udarala u vrata da ih otvori. Kako je otezala, a vrata malo podrndana ispela je i od tad sedi na kadi kad se tusiram. I rezultat toga, ukazala se potreba da je okupam, bez ikakvog bunjenja sam je istusirala. Ja ne znam ni da li ona zna da je macka...:lol:
 
ju da je vide druge macke da joj se smeju :lol:
moje nisu volele vodu, al sam ih jako retko kupala, jer mackama to nije tako potrebno
ko psima, oni mide
a pazi ovi nasi labradori koju su po definiciji kucici koji plivaju i vataju patke po barama, moram pismenu molbu u opstini overenu da im isporucim da se okupaju :lol: to su bitke kad krene kupanjac
 
ju da je vide druge macke da joj se smeju :lol:
moje nisu volele vodu, al sam ih jako retko kupala, jer mackama to nije tako potrebno
ko psima, oni mide
a pazi ovi nasi labradori koju su po definiciji kucici koji plivaju i vataju patke po barama, moram pismenu molbu u opstini overenu da im isporucim da se okupaju :lol: to su bitke kad krene kupanjac

I sad zamisli nju u dvoristu. Vodu pije tako sto umoci desnu sapu i pije, sta joj to znaci nemam pojma...
Cudno... mada moji psi su kad vide reku ludeli, ali kupanje jok...
 
ček malo, ovde sam već bio

o čemu pričate ? :huh:

o nasoj deci :zkez:
ovo je postao dip, i mi konja za trku imamo

e nemam pojma kako smo od ta pecke stigli do macaka...al nije da nije povezano

cat-bed1.jpeg


:zcepanje:

- - - - - - - - - -

I sad zamisli nju u dvoristu. Vodu pije tako sto umoci desnu sapu i pije, sta joj to znaci nemam pojma...
Cudno... mada moji psi su kad vide reku ludeli, ali kupanje jok...
:zcepanje:
kulturna macka
 
vidim buni se
one se same penju na grejna tela
neko se samo setio da zaradi na ljubavi macaka prema pecima
ja bih da naprave jednu u mojoj velicini :lol:

pa pise u uvodnom postu sta je problem, problema nema, samo joj je trebao info
peckica sad sisa struju na radost distribucije a redzininu zalost :lol:

- - - - - - - - - -

https://www.google.rs/search?q=cat+...Q&biw=1024&bih=653#tbm=isch&q=cat+on+a+heater

klikni da vidis slike, pa obrisi suze
 
staro mi sokocalo pa me ebe, ja sam win xp pa zeza sa otvaranjem sajtova :roll:

cek onda cu da ti okacim neku fotku, da ne ronis suze za pecenim mackama :lol:

Pogledajte prilog 346185

Pogledajte prilog 346186

Pogledajte prilog 346187

Pogledajte prilog 346188


prvo - win xp je jedan od najboljih propaliteta Bilija, to mu je možda remek delo
kad se sabere sve ostalo, drugo sutra idam iz momenta da te prijavim društvu za zaštitu
mačaka i radijatora...ovo je prevršilo svaku meru...

spremi se za posledice :rtfm:
 
e i ja sam zagovornik xp-a al izgleda ceo net nije, jedva radi, treba jaci sad
na leto cu da se opremim novim i vec me nervira sto cu sa win 8 da zaglavim :roll:

mislim da su radijatori ugrozeniji u ovom slucaju :lol:
ova zadnja mi je jedno vreme bila na profilu, iskidala sam se od smeha kad sam je videla, genije
 

Back
Top