Ta neka devojka...

evo ja ću prvi.

ima jedna tamno smeđokosa, veselih milih očiju. nisam je nikada video bez maske ali mi se jako dopada.
ekstrovertna je, malo niža rastom, zrači sjajnom energijom.
ne znam ništa o njoj osim da radi u prodavnici sportske garderobe. godila mi je konverzacija i njena pažnja, pa sam kupio patike pre mesec dana.
pre par dana sam opet otišao do te radnje i opet je prišla ona i krenula da mi priča o akcijama, gledali smo se i ponovo sam osetio taj super vajb koji kreira.

moj plan:
otići ću uskoro i ako mi bude prišla i krenula munjevito o silnim akcijama, reći ću joj da ne mogu sve te detalje da pohvatam, te možemo li uz kafu negde natenane o tome?

kako vam zvuči moj plan? neka me odbije, bar ću znati da sam pokušao. a i šokiralo bi me ako nema dečka.
inače, dosta je mlađa od mene, deluje da je u ranim 20im. meni je 40, ali ako stavim maskaru preko prosedih zulufa možda mogu da prođem kao 30+ tip.
 
Poslednja izmena:
kada mi neki prodavac priđe i priča o akcijama, ja obično gledam u robu i slušam (ili se pravim da slušam).
međutim, uhvatio sam sebe pre par dana kad je krenula da objašnjava, kako sam se okrenuo ka njoj i gledao je u oči i uživao.
pri odlasku iz radnje, opet sam je pogledao a i ona mene i rekli smo jedno drugom doviđenja.
doduše, doviđenja je rekla i druga radnica koja je bila u blizini. pružanje pažnje, ljubaznosti i ženske topline je izgleda politika firme....

prošlo je već nekoliko dana od tada.
mislim da ću u sredu opet otići da je vidim.

modifikacija plana:
možda da razmenimo brojeve telefona kako bi mi javljala za akcije? pa da je preko sms-a pozovem na kafu?
da se ne prepadne ako je u sred radnje pozovem na piće.
 
Мек флај.....зајебби то. Сувише си старији од ње а видим да тражиш озбиљну везу а не трипер варијанту. Нађи нешто својих година. Што се мене тиче.....све које ми се допадају су удате и имају по двоје, троје деце. Тако да се емотивно морам задовољити игром са овом мачком у дворишту и бацањем лоптице да је јури.
 
Nema Mekflaja da se javi. Izgleda ništa od prodavačice.

bio sam u sredu ali nje nije bilo.
kada sam izašao iz prodavnice, na 5m niže sam je video kako ide ka radnji i stavlja masku.
mimoišli smo se za malo.

ali, video sam je bez maske, ok izgleda, nema ispod 25 g sigurno. ostaje da opet probam sledeće nedelje, ukoliko bude pogodne situacije. mada me je depra pritisla, nešto nemam volju, ali pošto sam zacrtao - ispoštovaću, ne i forsirati.
 
bio sam u sredu ali nje nije bilo.
kada sam izašao iz prodavnice, na 5m niže sam je video kako ide ka radnji i stavlja masku.
mimoišli smo se za malo.

ali, video sam je bez maske, ok izgleda, nema ispod 25 g sigurno. ostaje da opet probam sledeće nedelje, ukoliko bude pogodne situacije. mada me je depra pritisla, nešto nemam volju, ali pošto sam zacrtao - ispoštovaću, ne i forsirati.

1.Proveri je li zauzeta.Ako jeste, zaboravi na to.
2.Gledaj da je ne smaras , nego ucini da se svaki put obraduje kad te vidi.
 
bio sam u sredu ali nje nije bilo.
kada sam izašao iz prodavnice, na 5m niže sam je video kako ide ka radnji i stavlja masku.
mimoišli smo se za malo.

ali, video sam je bez maske, ok izgleda, nema ispod 25 g sigurno. ostaje da opet probam sledeće nedelje, ukoliko bude pogodne situacije. mada me je depra pritisla, nešto nemam volju, ali pošto sam zacrtao - ispoštovaću, ne i forsirati.

Pa dobro.
 
evo ja ću prvi.

ima jedna tamno smeđokosa, veselih milih očiju. nisam je nikada video bez maske ali mi se jako dopada.
ekstrovertna je, malo niža rastom, zrači sjajnom energijom.
ne znam ništa o njoj osim da radi u prodavnici sportske garderobe. godila mi je konverzacija i njena pažnja, pa sam kupio patike pre mesec dana.
pre par dana sam opet otišao do te radnje i opet je prišla ona i krenula da mi priča o akcijama, gledali smo se i ponovo sam osetio taj super vajb koji kreira.

moj plan:
otići ću uskoro i ako mi bude prišla i krenula munjevito o silnim akcijama, reći ću joj da ne mogu sve te detalje da pohvatam, te možemo li uz kafu negde natenane o tome?

kako vam zvuči moj plan? neka me odbije, bar ću znati da sam pokušao. a i šokiralo bi me ako nema dečka.
inače, dosta je mlađa od mene, deluje da je u ranim 20im. meni je 40, ali ako stavim maskaru preko prosedih zulufa možda mogu da prođem kao 30+ tip.
Kukuuu...! :fdlan:
 

Back
Top