Svi sem Ferarija

Ma ne brini se, biće sve u redu !!!
27693.jpg

Al' kad ode tata !!!
 
ikksx:
Jos, jos, odgovore molim (od onih koji nisu)

...Pa 'vako: Gerijatrija preferira (osim F1, of course) joste i summo, atletiku, gimnastiku, sve u, oko i na vodi, kao i NBA. Kao sto vidis, nema bas mesta navijanju za timske boje...Kad sam bila deca, tatko me redovno vodio na Marakanu, zapad - sredina, ponesemo novine i tamanimo semenke...Posle se omatorilo, pa nam se sve smucilo i sad gledamo summo...Ljubac od nanac :wink: 8)
 
ikksx:
Espanol:
sanja:
Espanol:
sanja:
da menjas klupske boje? pa naravno!
Znači Zvezda! Uz Ferari naravno. :wink:
ako se ovo na mene odnosi, nisi pazljivo citao preth. stranu. ako ne, izvinjavam se.
Ma jok, na Rileta kad već toliko voli ROSSO! :lol:
Ipak mislim da čovek misli na ostale ili pak domaće sportove i klubove - znači Espi ne moj da ga prisvajaš bez njegovog blagoslova. :oops: :lol:
Krenuli smo od domaćih klubova, zato sam dobacio ono gore ROSSO, znači Zvezda (svi sportovi). A ako treba da širimo,onda:
-motociklizam- Aprilia i Ducati
-GT- Ferari Maranelo 550 GTS
-Super turizmo- Alfa Romeo 156
Pazi, sve sami Italijani... :wink:
 
фигхтер:
ikksx:
Ok. Nećemo više ovde o ostali sportovi. :wink:

што, не разумеш се у супер туризмо? :P
Pa ne razumem se al i da se razumem nije mu tu mesto, vi organizujte novi topic pa tu prosledite komentare, onda ga ja pročitam pa se onda malo zainteresujem,... al i dalje nemam gde da ga pratim, već sam negde rekao da još uvek nemam satelitsku opremu. Nadam se da će se i to uskoro promeniti. Poz. :)
 
Nego došo mi stric iz Švabije - inače veliki Fan Mercedesa i reče mi da se uvelike radi na tome da Mercedes otkupi kompletnu ekipicu. Radujem se tome. Imate li vi neke slične informacije i šta mislite otome ? :roll: :?:
 
ikksx:
Nego došo mi stric iz Švabije - inače veliki Fan Mercedesa i reče mi da se uvelike radi na tome da Mercedes otkupi kompletnu ekipicu. Radujem se tome. Imate li vi neke slične informacije i šta mislite otome ? :roll: :?:

...Masemo striki, dobro nam se 'vrnuo kuci... :D :wink: ... Nemamo informacije, al' smo u tokovima sas marketingom...Super je... :P ... I sta kaze ona teta dok mali Kimikic mota po okukama...?...
'Kimi, tamo ce biti slonovi - ruzicasti slonovi'... :lol: 8) :twisted:...Mudro zborenje... :P
 
ikksx:
Nego došo mi stric iz Švabije - inače veliki Fan Mercedesa i reče mi da se uvelike radi na tome da Mercedes otkupi kompletnu ekipicu. Radujem se tome. Imate li vi neke slične informacije i šta mislite otome ? :roll: :?:
O`ladi strikana na vreme Iksić. Čisto bacanje para. Nek se drže oni čuvene "A" klase, to bar ne dimi ali se prevrće. :wink:
 
Espanol:
ikksx:
Nego došo mi stric iz Švabije - inače veliki Fan Mercedesa i reče mi da se uvelike radi na tome da Mercedes otkupi kompletnu ekipicu. Radujem se tome. Imate li vi neke slične informacije i šta mislite otome ? :roll: :?:
O`ladi strikana na vreme Iksić. Čisto bacanje para. Nek se drže oni čuvene "A" klase, to bar ne dimi ali se prevrće. :wink:
Eh kad nemam digitalnu fotku od njegove mečke da viš šta je mašina, oma bi se preselio u Mečkin tabor. Za sajam šta da ti kažem. 8) 8)
 
ikksx:
Espanol:
ikksx:
Nego došo mi stric iz Švabije - inače veliki Fan Mercedesa i reče mi da se uvelike radi na tome da Mercedes otkupi kompletnu ekipicu. Radujem se tome. Imate li vi neke slične informacije i šta mislite otome ? :roll: :?:
O`ladi strikana na vreme Iksić. Čisto bacanje para. Nek se drže oni čuvene "A" klase, to bar ne dimi ali se prevrće. :wink:
Eh kad nemam digitalnu fotku od njegove mečke da viš šta je mašina, oma bi se preselio u Mečkin tabor. Za sajam šta da ti kažem. 8) 8)
Ne vredi tu fotka Iksić. Deutschland vozila ostavljaju me `ladnim. Preferiram uz tehniku dobar dizajn, znaš ono kad prilaziš vozilu pa te štrecne kako je lepo. Znači ITALIJANI: :lol:
 
Šta si ti mislio, da možeš Espanola da preobratiš u mercedesovog navijaća tako lako,
pa ne navija Espanol za trubadure, bato !!!
Kako ??? Pokažeš mu sliku mečke i on navijač, AAAAAA ?!?!?!?
Samo da te ćujem još jednom da lobiraš !!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
Rile:
Šta si ti mislio, da možeš Espanola da preobratiš u mercedesovog navijaća tako lako,
pa ne navija Espanol za trubadure, bato !!!
Kako ??? Pokažeš mu sliku mečke i on navijač, AAAAAA ?!?!?!?
Samo da te ćujem još jednom da lobiraš !!! :twisted: :twisted: :twisted:
Samo `ladno Rile. Za švapska sokoćala ne mogu da navijam ni pijan ni opaučen flajkom u glavu. Nego, ne reče nam Iksić kako dimi strikanov Merdža, jel dimče vuče na plavkasto ili sivkasto? :lol:
 
Espanol:
Rile:
Šta si ti mislio, da možeš Espanola da preobratiš u mercedesovog navijaća tako lako,
pa ne navija Espanol za trubadure, bato !!!
Kako ??? Pokažeš mu sliku mečke i on navijač, AAAAAA ?!?!?!?
Samo da te ćujem još jednom da lobiraš !!! :twisted: :twisted: :twisted:
Samo `ladno Rile. Za švapska sokoćala ne mogu da navijam ni pijan ni opaučen flajkom u glavu. Nego, ne reče nam Iksić kako dimi strikanov Merdža, jel dimče vuče na plavkasto ili sivkasto? :lol:

da ne vuce na zapad? :wink:
 
sanja:
Espanol:
Rile:
Šta si ti mislio, da možeš Espanola da preobratiš u mercedesovog navijaća tako lako,
pa ne navija Espanol za trubadure, bato !!!
Kako ??? Pokažeš mu sliku mečke i on navijač, AAAAAA ?!?!?!?
Samo da te ćujem još jednom da lobiraš !!! :twisted: :twisted: :twisted:
Samo `ladno Rile. Za švapska sokoćala ne mogu da navijam ni pijan ni opaučen flajkom u glavu. Nego, ne reče nam Iksić kako dimi strikanov Merdža, jel dimče vuče na plavkasto ili sivkasto? :lol:

da ne vuce na zapad? :wink:
Ma pravi si genija Sanja, znači sivo dimče pa pravac WEST! :lol:
 

Back
Top