Svi sem Ferarija

ikksx:
Espanol:
Cheaf:
Kimi,Kimi,Kimi..........!!!!!! :D :D :D :D :D :D
raikkonen.jpg
Nek se samo DIMI, DIMI, DIMI... :lol:
Pa di si ESP. vec sam se zabrinuo gde si. Vidis li sta se sada ovde radi. Ko kanda sve nas je vise - mislim WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WESTWEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WESTWEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WEST WESTWEST WEST ,........
Bice looodooo :lol:
YES; TEST THE WEST! Ali ostadoste dugo na tom testu. A možda se i dimite toliko zbog WEST- a. :lol:
 
...Ma, jeste l' vi bre prskani, monotonci?... :P ...Kaki West, tesko mene?!... :shock: Navlacite decu i omladinu na kancerogene poroke...c..c..c..c...Sram vas iz'eo... :D ...Eve za kaznu:

UT0123595.jpg


...Sta, ponovo sam prvi?!...E, pa stvarno...Dobro, dobro, sledecu pesacim... :lol:
 
идите у ђавола сви редом...нешто ми је вечерас катастрофална конекција (ко би рек`о? :lol: ) а ви покачили силне фоткице...ма треба вас се одвести у циркус на трибине да се мало оладите! 8)
 
фигхтер:
идите у ђавола сви редом...нешто ми је вечерас катастрофална конекција (ко би рек`о? :lol: ) а ви покачили силне фоткице...ма треба вас се одвести у циркус на трибине да се мало оладите! 8)

...JUPIIIIIII...!!!... :lol: :arrow:
 
хехе, стварно је претña :lol:
ако икад добијем на кладионици преко 2000 еврића - водим вас десетак са форума (и још пар мојих залуђеника који немају нет) на неку трку Ф1 8)

е, баш сад нешто лутам мало по нету...

http://www.top10.co.yu/vote.asp?catid=72&listid=541&itemid=4722
ево какви су резултати гласаña за најпопуларнији тим...наравно, можете гласати увек :D

возач:
http://www.top10.co.yu/vote.asp?catid=72&listid=542&itemid=4735

стаза:
http://www.top10.co.yu/vote.asp?catid=72&listid=540&itemid=5983
 
Ohhhhhhh
Nema me samo tako malo a polivacina na sve strane. Nano -------------
Ono s` trotinetom je bas OK - jes` na moj tj. "opozicioni" racun ali je dooobro.
A i ja bih na uzivo da bih se nauziiivao pobrini se fighter da dodje do te love imas nase zdusno navijance.
Zar ne :D :P
 
Usput- forumovci moji dragi, hteo bih da nesto proverim kod svih nas.
Nekako imam osecaj da svi koji navijaju za Ferari navijaju i za Crvenu Zvezdu, a fanovi Mecke za Partizan.
Mozda je to slucajnost, mozda i nije tako
U mom slucaju jeste tako(mada nisam neki fan domaceg sporta - vise je to oficijelni odgovor no ipak Zvezdas nikad ne bih mogao biti)
Voleo bi da mi odgovorite, ali da me ne shvatite pogresno ne zelim da ovo pretvorim u rat Partizana i Zvezde - nije mu tu mesto.
Znaci cista znatizelja 8)
 
ikksx:
Usput- forumovci moji dragi, hteo bih da nesto proverim kod svih nas.
Nekako imam osecaj da svi koji navijaju za Ferari navijaju i za Crvenu Zvezdu, a fanovi Mecke za Partizan.
Mozda je to slucajnost, mozda i nije tako
U mom slucaju jeste tako(mada nisam neki fan domaceg sporta - vise je to oficijelni odgovor no ipak Zvezdas nikad ne bih mogao biti)
Voleo bi da mi odgovorite, ali da me ne shvatite pogresno ne zelim da ovo pretvorim u rat Partizana i Zvezde - nije mu tu mesto.
Znaci cista znatizelja 8)
Zvezdaš Iksić od kad me je mama odbila od sise! U moje vreme za Partizan su navijale komunjare, oficiri, panduri...a ja večita opozicija. :wink:
 

Back
Top