Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemojte da mi dirate @BLANKED -a. Super je on lik. ;)
Uostalom, kada malo bolje razmislim, bolje mi da nemam forumskog sina. Treba stalno da mislim da li se negde sa nekim potukao, napio, da li će neka da mi donese bebu na prag i kaže: "Čestitam! Postali ste baba!" A on pobegne posle toga od kuće. :lol:
Kćerke su mi pouzdanije... Bar Amelie. )
Za ovu drugu još ni ja nisam sigurna koliko je nestašna. :think:

Eto mogu da budem onaj brat kojeg su poslali u dom z:p
 
Nemojte da mi dirate @BLANKED -a. Super je on lik. ;)
Uostalom, kada malo bolje razmislim, bolje mi da nemam forumskog sina. Treba stalno da mislim da li se negde sa nekim potukao, napio, da li će neka da mi donese bebu na prag i kaže: "Čestitam! Postali ste baba!" A on pobegne posle toga od kuće. :lol:
Kćerke su mi pouzdanije... Bar Amelie. :)
Za ovu drugu još ni ja nisam sigurna koliko je nestašna. :think:
Sestro mila,ja malo pobrkala od izlapelosti- koja još beše moja ćerka osim Ćere?
Child of light ili Waterfall?
Obe su drage,ne pravim pitanje
 
Sad ću se ROKNUTI!!
Iz kojeg filma je ono kad lik leži u bolnici slijep, do njega drugi pacijent koji leži odmah uz prozor.
Ubijaju vrijeme razgovorom i ovaj mu stalno opisuje i prepričava šta se dešava u parku koji vidi kroz prozor. Pa ispriča o paru ljubavnom, cvijeću, svađama, pomirenjima. Dugi su to opisi i razgovori bili. Uglavnom, taj što vidi je umro i onda ovaj slijepi pitao sestricu nešto u fazonu: ima li iko na klupi u parku? A ona, kakvoj klupi, kakvom parku, kroz prozor se vidi samo zid druge zgrade.
Joj, je li to film ili knjiga?
Odakle mi ovo uglavi?
POMAGAJTE!!!!!
Ako već neko nije odgovorio.
Priča je u pitanju i neko je napravio kratki film prema toj priči.
 
Sestro mila,ja malo pobrkala od izlapelosti- koja još beše moja ćerka osim Ćere?
Child of light ili Waterfall?
Obe su drage,ne pravim pitanje
Setro, aj što ne znaš koja je moja, nego ne znaš ni koja je tvoja ćerka. :lol:
Moja prva forumska ćera je * Amelie * , a druga je Child of light .
Tvoja prva forumska ćera je Kćerka Direktora Cirkusa , a druga je Waterfall. ;)

Nas dve ima da budemo dve zle tašte i da izvoljevamo zetovima :namcor: inače će da radi :azdaja: . :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top