Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Akita je potencijalno oruzje.
Zavrsicu ja sa onim za u tasnu psom izgleda :D
Joj, kad spomenu nakit, setih se ja opreme za pse, pa jedne situacije iz šetnje nekom prilikom, a bilo oblačno i počinjala kiša.
U šetnji sretnem ženu koja na povocu vodi neko minijaturno pseto, koje je toliko obukla (sasve kape na glavi), da nisam mogla ni da raspoznam rasu.
Ali nije to jedino.
Pseto je imalo čizmice! :zeek:
 
Naravno da je to razlog, pa sasvim opravdano i smisleno.
A mislim da je (u ovom slučaju) djelomično i korišten CGI.
Ima ona izreka..
Lav je možda kralj među životinjama, ali zato nikad nećete vidjeti vuka da pleše u cirkusu.
jeste
pricao je o tome
ima i dresiranog medveda
ali scene se snimaju sa vukovima
pa onda na isto mjesto dodje medo
imaju neke stoseve kako ih tjeeraju da reze a medu da se uspravi na zadnje shape
i onda to smontiraju na CGI
inacce bi bilo zlo...
 
Joj, kad spomenu nakit, setih se ja opreme za pse, pa jedne situacije iz šetnje nekom prilikom, a bilo oblačno i počinjala kiša.
U šetnji sretnem ženu koja na povocu vodi neko minijaturno pseto, koje je toliko obukla (sasve kape na glavi), da nisam mogla ni da
Neki te male rase vazdan nose po ruke, pricali mi ne mogu puno da hodaju, mogu da se povrede :eek: kak ne moze pas da hoda ebo ga ti
 
Jedna dirljiva prica o haskiju
Imala moja drugarica haskija i sijamku
Jako su se voleli!
I parila drugarica mačku, i kako je bila mlada majka,nije znala da treba da doji mače
A onda haski uzme nežno mače u zube, odnese ga majci,i držao ju je šapom da ne pobegne i dok ne ukapira da se mače doji
Maće je poraslo i zavoleo psa kao i njegova majka!
Svaki dan su mačke pred vratima čekale haskija iz šetnje!
A onda se jadan razboleo i umro!
Mačke su ga i dalje MESECIMA čekale pred vratima da se vrati!
 
Poslednja izmena:
Joj, kad spomenu nakit, setih se ja opreme za pse, pa jedne situacije iz šetnje nekom prilikom, a bilo oblačno i počinjala kiša.
U šetnji sretnem ženu koja na povocu vodi neko minijaturno pseto, koje je toliko obukla (sasve kape na glavi), da nisam mogla ni da raspoznam rasu.
Ali nije to jedino.
Pseto je imalo čizmice! :zeek:
Jao to sam i ja videla!
Ne znam da li da se smejem il plačem!
Jadan pas!
 
Neki te male rase vazdan nose po ruke, pricali mi ne mogu puno da hodaju, mogu da se povrede :eek: kak ne moze pas da hoda ebo ga ti
Ma, dopunila sam post (greškom sam poslala pre vremena).
Pročitaj ga ponovo. Da se prekrstiš... :zeek:

Nego, ti sebi da nađeš nekog dvonogog mužjaka za ljubimca.
Lakše ćeš ga izdresirati. Već imaš i iskustva u tome. :lol:
 
Joj, kad spomenu nakit, setih se ja opreme za pse, pa jedne situacije iz šetnje nekom prilikom, a bilo oblačno i počinjala kiša.
U šetnji sretnem ženu koja na povocu vodi neko minijaturno pseto, koje je toliko obukla (sasve kape na glavi), da nisam mogla ni da raspoznam rasu.
Ali nije to jedino.
Pseto je imalo čizmice! :zeek:
Joj, imala sam događaj iz šetnje po keju koji me do suza natjerao u smijeh.
Dok sam sjedila na klupici, pokraj mene samojed i prilazi mlađa žena s nekom tako minijaturnom vrstom.
Taj mali krene prema samojedu, a ona ga krene dozivati - Kevin, ne tamo! :zcepanje:
Već mi to bilo smiješno, ime Kevin. 😆
I mali uporan, približi se samojedu, a samojed samo zalaje malo na njega.
Kad je žena digla povodac u zrak, i Kevin ostao tako vjesiti, ljuljajući se lijevo-desno. :zcepanje:
 
Joj, imala sam događaj iz šetnje po keju koji me do suza natjerao u smijeh.
Dok sam sjedila na klupici, pokraj mene samojed i prilazi mlađa žena s nekom tako minijaturnom vrstom.
Taj mali krene prema samojedu, a ona ga krene dozivati - Kevin, ne tamo! :zcepanje:
Već mi to bilo smiješno, ime Kevin. 😆
I mali uporan, približi se samojedu, a samojed samo zalaje malo na njega.
Kad je žena digla povodac u zrak, i Kevin ostao tako vjesiti, ljuljajući se lijevo-desno. :zcepanje:
Najsmešnije ime za psa ima jedan sicilijanski hrt - JAGODA!
 
Pronašla sam i slike iz te šetnje.

1716728725333.png


1716728881171.jpeg
 
Znam za to. Ja sam gorštakinha rodom, ali ne sa Zlatibora. ;)
Za razliku od mora, na Zlatiboru mogu da šetam kroz šumu, sednem negde u hladovini bora... Milina.

P.S. Namerno nisam spomenula sumanutu novogradnju mnoštva nebodera i xy novih hotela u Čajetini, a i šire. :neutral:
Želim u glavi da održim sliku onog Zlatibora od pre 25-30 godina...
Takođe.
Volim planinu.
Uvek sam uživala u šetnjama kad god sam bila na planini.
Isto, hoću da pamtim onaj period kad nije sve bilo načičkano.
 
Znači, aj frizer, aj pedikir, aj i jakna... Ali i čizmice za kučiće izmislili! :dash:
Isto sam reagovala al' videh da ima dosta stakla na ulicama a takodje u prirodi.
Lecenje kod veterinara je papreno te sigurnije bude da im zastite šape.

Al' oni im peru sape svaki put kad udju u stan ili ih kupaju ako su u blatu.
Ima pasa koji imaju svoj ormar,svoju sobu,mnogo je to daleko sve otislo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top