Svetsko Prvenstvo u Waterpolu 20 jul 2009

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne čemu rasprava kad su Vanja i Filip pojasnili ko je najjači u vaterpolu ... Srbija B je bila 9-ta na prvenstvu, a ovde se priča o njihovoj nenadjjebivosti ... Jasno je da to mogu pričati samo njihovi zagriženi navijači, dok je u bazenu druga priča ...

I prošlost, i sadašnjost pokazuju ko je vladar vaterpola, a jasno se može i zaključiti ko će biti u budućnosti ...

Što kaže znalac Grizli i treba da se zabrinemo ... Treba podhitno poručiti nove vitrine, jer kud sa ovim silnim medaljama ...

http://www.waterpoloserbia.org/index.php?id=454

Ako sam dobro izbrojao, u novom milenijumu imamo 17 medalja + ove dve iz ove godine ... Od toga desetak zlata ... Svake godine po dve medalje, od toga jedno zlato ... Ko može da se pohvali tim rezultatima ...

I da, bilo bi sramota da računam i mlađe kategorije, univerzijade i mediteranske igre, pošto tu ima sigurno još desetak zlata ...
 
Kod prva tri gola (posebno trećeg) možete videti da ja nisam napamet pričao da je naš kapiten trenutno najbolji igrač na svetu ... Mada, sada kad opet pogledam, ima preozbiljnu konkurenciju u Filipoviću, jer Filip je najbolji asistent i strelac prvenstva ... Nema potrebe naglašavati važnost nekih njegovih golova i asistencija ...


 
Nama ne bi igrao u prvom timu...
Toliko o kvalitetu...

Ali to je jos znacajnije za Srbiju...imate srce i imate srecu! Dovoljno za sada!

A vi decko moj nemate ni srecu, ni srce ni kvalitet, reprezentacija jadna, vama ni nas treci tim ne bi igrao za prvi jer je to bruka....UZ SRBIJU SRCEM....MI SMO SAMPIONI A VI GLEDAJTE I PLACITE....Dovoljno za sada!
 
Poslednja izmena od moderatora:
1 Serbia (da li su cudotvorci ili majstori - i jedno i drugo - SAMPIONI - uvek i zauvek)
2 Spain
3 Croatia
4 United States
5 Hungary
6 Germany
7 Romania
8 Canada
9 Montenegro (Trenutna slabost, a?)
10 Australia
11 Italy
12 China
13 Brazil
14 Macedonia
15 South Africa
16 Kazakhstan
 
Ја само могу признати да смо и сада бољи,али било смо још бољи када смо се звали СЦГ,али и сада смо као што сам рекао БОЉИ.

ОСВОЈИЛИ СМО ЗЛАТО ОСВОЈИЛИ СМО РИМ,НА ВРХУ СВЕТА СМО,ИДЕМО ДАЉЕ ПРЕД НАМА ИМА ЈОШ ТАКМИЧЕЊА ОИ 2012.СРБСКА ЛИГА У ВАТЕРПОЛУ НЕКИ ДЕЛФИНИ ИГРАЈУ ЗА СТРАНИ КЛУБ,А НЕКИ ЗА СРБСКИ.

ОИ 2012 И ТУЋЕМО УЗЕТИ ЗЛАТО
 
@Grizzly

Ne zivim JA u proslim vemenima, nego ti :)
I vise nego je stvarnost da smo upravo MI SINOC postali SVETSKI PRVACI :) Tesko da su to prosla vremena

Ako cemo posteno...i to su prosla vremena...

A ono sto sam ja pricao imalo je veze sa jacinom reprezentacije...

Jacina nase dvije reprezentacije je bila jednaka na Evropskom prvenstvu u Malagi...
Tada ste imali izuzetne igrace...koje mogu samo da hvalim...
Imali ste najboljeg igraca na svijetu, najpametnijeg igraca na svijetu i najboljeg golmana na svijetu!
I tada smo vas ipak pobijedili...prije svega jer vam je trener krs od trenera...

A sada imate reprezentaciju koja nije ni do koljena onoj sa istim tim trenerom ali za sada se nekako drzi...i cak uspijeva da osvoji zlato...sto je za svaku pohvalu!
Ali za pohvale trenutno, a za brige vec sjutra...

Svjetsko prvenstvo ste osvojili sa porazom, pobjedom protiv potpunog autsajdera, remijem, pobjedom sa 2 razlike protiv nejakog domacina, pobjedom nakon produzetaka, pobjedom od 1 razlike gdje se strepilo do zadnjeg sekunda i pobjedom na penale...

To po meni nije impresivno uopste(impresivno jedino srcem i srecom, nikako kvalitetom)...i ne bi me cudilo da vec na iducem takmicenju ne budete u prvih 5...a tada ce se postavljati pitanje ``Sta bi? Nema veze, mi smo svjetski sampioni!``
A niko se nece sjecati da je to prvenstvo osvojeno sa 1000 raznih okolnosti...

Nego...nije ni posteno od mene da smetam da se radujete...

Vi jeste svjetski sampioni i svaka vam cast! :ok:

I bolje bi bilo da sam se zadrzao na svom prvom postu nakon finala...nego sto sam sirio pricu....

Izvinjavam se...:ok:
 
Poslednja izmena:
@GRIZZLY
Posto sam po struci farmaceut tebi preporucujem dve, al da se manemo rasprave, ima ko ce da cuva nasu zemlju, ti je molim te nemoj, nemoj da je cuvas samo nemoj da je cuvaju takvi kao ti....Idi popni se na neku planinu na Cetinju ili na neko drugo brdo u CG ima te ih dosta i razmisljaj o tome ko je sampion. KRAJ RAZGOVORA - NE VOLIM RASPRAVE.
 
Milane koliko znam CG nikad nije bila prvak sveta - ako govorimo o vaterpolu - bili su prvaci Evrope kada su nas u Malagi jedva pobedili koliko se secam 6:5, nisam bas tada bio nesto srecan, inace bio sam na njihovom doceku u Budvi(tamo imam neke prijatelje, pa kad sam vec tu aj da vidim te Ajkule).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top