Svetsko prvenstvo u fudbalu (Katar 2022)

Prvenstvo osvajaju?

• Ukupno glasova
    61
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kapetanmark

Elita
Poruka
18.688

Dalić odgovorio je li ovo zadnji turnir za Modrića: Želimo naslov svjetskog prvaka​

e sad su pukli

do juce kao misevi su ocekivali spaniju u osmini finala i to je to, a onda kada videse japance, op la bicemo prvaci svjeta...

imaju srecu u kosturu za sada kao i u rusiji, ali ta se prica zavrsava u cetvrtfinalu

hrvati u finalu?

cist idiotizam

poceli su nerealno da se busaju, sad lice na nse price... balkanski mentalitet

kapetanmark

Elita
Poruka
18.688
Ako Englezi uzmu i Hrvati zaigraju bar u cetvrtfinalu to ce pored redovnog fijaska Srbije da dobrano utice na uzasno psihicko stanje dobrog dela Srba.
nece.

prvo je nemoguce.

sto se tice hrvata, eliminisati japan (koji im je protivnik zahvaljujuci namestaljki spanije) nije nista posebno...

ok tom muckom spanije su hrvati sebi mzoda prouzili boravak do cetvrtfinala, a onda cao zdravo...

da su oni izbacili spaniju u osmi finala pa da im covek cestita, ali ovako...

mos misliti...

nesto mi govori da cete se lose provesti...

kapetanmark

Elita
Poruka
18.688
mnogo je vece psihicko silovanje vas hrvata u kosarci... posle silaska sa postolja za medalje 95 te (kada ste bili treci a srbija naravno prva) vise se nikada na postolje niste vratili...

plus sto ste redovna musterija srbima za trpanje...

e to utice na psihicko stanje, tolik oda prosto i nemate vise kosarku, srbi vas sahranili...

kapetanmark

Elita
Poruka
18.688
Dosad si fulao u mnogim procenama. Neka se niz nastavi.

nigde ja nisam fulao sto se prvesntva tice

za srbiju sam rekao da smo dunsteri u odbrani dok su ovde mnogi strucnjaci govorili kako nemam pojma i da je sistem sa tri plod nase super ofanzive

eto im sada plodovi, trpa ih ko stigne...

ostal osve pogodio cak i broj golova u osmini finala

ako oces tiket dobitan slobodno pitaj...

Mstislav

Buduća legenda
Poruka
43.073
E9414760-F103-4-A6-B-A4-FA-FDABED8460-D1.jpg

analiticki 12

Domaćin
Poruka
4.804
Jedini koji je na jednom Mundijalu dao 10 golova je bio Gerd Miler.

Po meni najveci fudbaler svih vremena,bez konkurencije.Rekorde koje je drzao na kraju karijere nikada nije nijedan Igrac.Iako su mu Ronaldo i Mesi stigli neke rekorde.Niko mu ravan nije bio po brojkama

Najbolji Strijelac Mundijala Ls je bio 30 godina.

Rijesio finale SP 1974

Sam rijesio finale Ep za Njemce

Sam rijesio finale Lige sampiona.

1 Mundijal,1 Evropsko i 3 titule Lige sampiona

U 5 finala davao golove i resavao ih.

Dao preko 600 golova u karijeri a nikada nije igrao van Evrope.

Jedini na Mundijalu koji je na jednom Sp dao 10 golova.

Nije bio popularan i medijski pracen.A najveci

Uz Gerda Milera najveci ikada je Kristijano Ronaldo.

Poslednja izmena:
Poruka
12.349
Прва два четвртфинала су праве посластице...ту ко прође добија крила и може да се нада титули...Волео бих да шампион буде Аргентина због Месија, наравно, после њих Француска или Холандија...мада ни Енглези нису без шанси...ови парови су полуфинале пре полуфинала...Бразил, Шпанија поготово...ништа... не свиђа ми се овај феминизирани бразилски састав а они(Шпанци) који намештају резултат ради лакшег распореда обично после упрскају ствар...

Neno

Elita
Moderator
Poruka
16.235
Прва два четвртфинала су праве посластице...ту ко прође добија крила и може да се нада титули...Волео бих да шампион буде Аргентина због Месија, наравно, после њих Француска или Холандија...мада ни Енглези нису без шанси...ови парови су полуфинале пре полуфинала...Бразил, Шпанија поготово...ништа... не свиђа ми се овај феминизирани бразилски састав а они(Шпанци) који намештају резултат ради лакшег распореда обично после упрскају ствар...

Mislim da će finale igrati Francuska i Brazil.. svjetsku titulu će opet uzeti Brazil. :kafa:

Agram14

Domaćin
Poruka
3.061
Dalic izjavio: Postali smo velesila, imamo sanse i za svetsku titulu!

:hahaha1::hahaha1::hahaha1:
Nego šta treba reć? Da je tamo da uveliča japansko il brazilsko slavlje? To rade neke druge reprezentacije.
Ja se bojim što skoro svaku tekmu imamo rupu di ne igramo ništa, i ako se to poklopi sa japanskih 10 minuta ludila onda bi moglo bit opasno. Inače teško nam mogu priprijetit. I ne znam di si ti vidio ziherašenje Dalića na ovom SP?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.