Šverc - usamljeni slučaj ili pljačka na svim nivoima?

pa nadji gde sam rekao da imam 3 kompanije u USA .

imas alat Pretraga na forumu pa nadji taj moj post

lazes konstantno ovde i izigravas budalu i kad te uhvatim u lazi pokusavas to da izvrdas tako sto se pravis budala i lepis te neke smajlije ....

Sad cu ja sigurno da trazim tvoj stari nick i da gledam raznorazne gluposti koje si pisao kao Jerry....

U kojoj lazi sam to uhvacen??? Sve sto sam izneo ovde dobar deo starijih forumasa vec zna... koji su se bavili tematikom...
 
I opet lupetas....

Pominje se povracaj PDV-a zato sto se smatra da je Kosovo u poreskom sistemu Srbije... akcize ne pominju nigde... I opet te pitam da li ti to svojim stavovima podrzavas laznu republiku Kosovo?

ne lupetam .

do pre par meseci se vracao i PDV i akciza - a sve prema uredbi vlade Srbije .

Posle je usvojena nova uredba po kojom se vraca samo PDV ali ne i akciza.

Ta nova uredba po kojoj se vraca sada samo pdv a ne i akciza stupila je na snagu negde oko nove godine.

Kada se vracao i pdv i akciza tada je gorivo na severnom kosmetu bilo duplo jeftinije nego u ostatku srbije

a sada kad se vraca samo PDV je jeftinije za tih 18-20% ....
 
Sad cu ja sigurno da trazim tvoj stari nick i da gledam raznorazne gluposti koje si pisao kao Jerry....

U kojoj lazi sam to uhvacen??? Sve sto sam izneo ovde dobar deo starijih forumasa vec zna... koji su se bavili tematikom...

ovo cu shvatiti kao potvrdu da ne govoris istinu.

ovaj forum arhivira sve postove tako da mozes da nadjes to na forumu ako sam zaista to rekao.

a ja znam da nisam , i samim tim ne preostaje ti nista nego da vrdas sobzirom da nemas dokaz da sam ja to rekao, jasno je da lazes ....

eto pozivam te jos jednom nadji taj post gde sam rekao da imam 3 firme u delaware-u kako navodis , pa ces dokazati da lazem.

u suprotnom ako ne nadjes jasno je da si ti taj koji je lazov.
 
ne lupetam .

do pre par meseci se vracao i PDV i akciza - a sve prema uredbi vlade Srbije .

Posle je usvojena nova uredba po kojom se vraca samo PDV ali ne i akciza.

Ta nova uredba po kojoj se vraca sada samo pdv a ne i akciza stupila je na snagu negde oko nove godine.

Kada se vracao i pdv i akciza tada je gorivo na severnom kosmetu bilo duplo jeftinije nego u ostatku srbije

a sada kad se vraca samo PDV je jeftinije za tih 18-20% ....



Evo cisto da te uverim da lupetas....


PDV - Dokaz kojim se potvrđuje da je izvršeno otpremanje dobara na teritoriju APKM u slučaju kada obveznik PDV sa teritorije Republike Srbije van APKM vrši promet dobara fizičkom licu sa teritorije APKM

(Mišljenje Ministarstva finansija, br. 413-00-0258/2007-04 od 2.4.2007. god.)


U kojoj ti godini zivis?


Nemoj vise kad te molim... sam upadas u jos veca ..... covece pa ti posle 10 postova ne znas gde ti je dupe, a gde glava....:rotf:
 
ovo cu shvatiti kao potvrdu da ne govoris istinu.

ovaj forum arhivira sve postove tako da mozes da nadjes to na forumu ako sam zaista to rekao.

a ja znam da nisam , i samim tim ne preostaje ti nista nego da vrdas sobzirom da nemas dokaz da sam ja to rekao, jasno je da lazes ....

eto pozivam te jos jednom nadji taj post gde sam rekao da imam 3 firme u delaware-u kako navodis , pa ces dokazati da lazem.

u suprotnom ako ne nadjes jasno je da si ti taj koji je lazov.

Naravno da lazem... jer ja sam lazni James Bond....:lol: kao sto rekoh ima dosta forumasa koji znaju tvoje prethodne aktivnosti...
 
ko sto vidis tu uredbu je usvojilo Dinkicevo ministarstvo finansija vlade DSS-DS-G17+

I po toj uredbi su se vracali i pdv i akciza sve do nove godine a nakon toga samo PDV

to znam odlicno jer sam sipao gorivo na kosmetu i prosle godine kao i ove....

prosle godine benzin je bio 40-50 din kad je u srbiji bio 100 , a sada je 66 din litar kada je kod nas 90 .....

Znaci lepo si dokazao prosto , da se PDV ne bi vracao da TO NIJE PRETHODNO ODOBRILA I USVOJILA VLADA SRBIJE

I cija je to krivica onda ? Ko ne priznaje da je Kosmet deo Srbije - ja ili vlada Srbije koja je usvojila tu uredbu? z:D
 
ko sto vidis tu uredbu je usvojilo Dinkicevo ministarstvo finansija vlade DSS-DS-G17+

I po toj uredbi su se vracali i pdv i akciza sve do nove godine a nakon toga samo PDV

to znam odlicno jer sam sipao gorivo na kosmetu i prosle godine kao i ove....

prosle godine benzin je bio 40-50 din kad je u srbiji bio 100 , a sada je 66 din litar kada je kod nas 90 .....

Znaci lepo si dokazao prosto , da se PDV ne bi vracao da TO NIJE PRETHODNO ODOBRILA I USVOJILA VLADA SRBIJE
I cija je to krivica onda ? Ko ne priznaje da je Kosmet deo Srbije - ja ili vlada Srbije koja je usvojila tu uredbu? z:D


Odredbama člana 10. st. 1. i 2. Uredbe propisano je da se na promet domaćih dobara koji vrše obveznici PDV sa teritorije Republike van APKM na teritoriju APKM, PDV ne plaća, a obveznici PDV imaju pravo na odbitak prethodnog poreza u skladu sa Zakonom, pod uslovom da su dobra otpremljena na teritoriju
APKM uz obrazac EL – Evidencioni list koji popunjava posebno odeljenje.


O kakvoj ti vise akcizi pricas??? 'ajde sad se vrati na pocetak teme... vidis da si se pogubio kao prase u teheranu, ne znas vise ni gde udaras ni sta pises...:rotf:

@ off

Evo imao sam dobru volju da nadjem tvoj post ali... http://forum.krstarica.com/search.php?searchid=41063&pp=25&page=20

samo do tog datuma se cuvaju postovi...

steta...
 
Odredbama člana 10. st. 1. i 2. Uredbe propisano je da se na promet domaćih dobara koji vrše obveznici PDV sa teritorije Republike van APKM na teritoriju APKM, PDV ne plaća, a obveznici PDV imaju pravo na odbitak prethodnog poreza u skladu sa Zakonom, pod uslovom da su dobra otpremljena na teritoriju
APKM uz obrazac EL – Evidencioni list koji popunjava posebno odeljenje.


O kakvoj ti vise akcizi pricas??? 'ajde sad se vrati na pocetak teme... vidis da si se pogubio kao prase u teheranu, ne znas vise ni gde udaras ni sta pises...:rotf:

pa ne placa se PDV i vraca se ako se roba iznosi na teritoriju Kosova

lepo ti pise

A mozda je to uredba prepravljena mozda i ne pise nista vezano za akcizu u njoj al znam 100% provereno da se pre nove godine vracao i pdv i akciza a sada samo pdv.

I sta to znaci ? Da vlast Srbije priznaje Kosovo kao nezavisno? z:D

I sad kriv ja sto je vlada Srbije usvojila tu uredbu i dala SVIM GRADJANIMA ZAKONSKU MOGUCNOST DA VRSE POVRACAJ PDV-A AKO ROBU IZNOSE NA KOSMET z:D

I ko je na kraju kriv zbog toga? Oni sto koriste nesto sto je skroz zakonski legalno ili oni koji su tu mogucnost odobrili? :)
 
pa ne placa se PDV i vraca se ako se roba iznosi na teritoriju Kosova lepo ti pise

A mozda je to uredba prepravljena mozda i ne pise nista vezano za akcizu u njoj al znam 100% provereno da se pre nove godine vracao i pdv i akciza a sada samo pdv.

I sta to znaci ? Da vlast Srbije priznaje Kosovo kao nezavisno? z:D

I sad kriv ja sto je vlada Srbije usvojila tu uredbu i dala SVIM GRADJANIMA ZAKONSKU MOGUCNOST DA VRSE POVRACAJ PDV-A AKO ROBU IZNOSE NA KOSMET z:D

I ko je na kraju kriv zbog toga? Oni sto koriste nesto sto je skroz zakonski legalno ili oni koji su tu mogucnost odobrili? :)

Geneza jednog lazova u samo jednoj temi....

ovo nema veze sa kosovom post 2

mesto kosova mogli su za pokrice za izlaz nafte da uzmu i crnu goru ili bosnu.

za svaku robu koja se izvozi van granica srbije se ne placaju carina i akciza post 3

znaci da Kosmet nije u poreskom sistemu Srbije a nije jer je ova drzava prihvatila da Kosmet bude pod upravom UN.

do pre par meseci se vracao i PDV i akciza - a sve prema uredbi vlade Srbije .

Posle je usvojena nova uredba po kojom se vraca samo PDV ali ne i akciza.

Ta nova uredba po kojoj se vraca sada samo pdv a ne i akciza stupila je na snagu negde oko nove godine.



Posle samo par postova tvrdi da ovo ipak ima veze sa Kosovom i da se ipak tice PDV-a... i na kraju posto je uhvacen u lupetanju i u nadi da ce me bar malo odobrovoljiti, on radi klasican patriJotski trik.... pokusava sa uvlacenjem

e tu se ja i markelja 100% slazemo

post broj 35...

I jos pokusava da i DS uvuce u tu ujdurmu iako vidi da je datum 02.04 2007 godine, a parlamentarni izbori posle kojih su Vladu cinile DS - DSS - G17 odrzani su 15. 05. 2007. godine... Znaci Kostunjavi, Samardzic i ekipa su doneli uredbu...


Klasican lazov... hvala lepo i dovidjenja...

Zelim vam svima lep dan, prosetajte ili se kupajte na Adi :bye:
 
Poslednja izmena:
"laznu" republiku kosovo???
vidimo se u slobodnoj palestini uskoro.

shto se tiche ovih shvercera, pa to je opshte poznato, chak sam i spominjao ranije to ovde .....

Idi svercuj heroin, bracu, sestre, zenu ...

I ja se nadam da ce Palestina biti slobodna... Da vas konacno skonemo sa one stvari, dovrsimo zid i gledamo kako se istrabljavate medjusobno :cool:
 
Idi svercuj heroin, bracu, sestre, zenu ...

I ja se nadam da ce Palestina biti slobodna... Da vas konacno skonemo sa one stvari, dovrsimo zid i gledamo kako se istrabljavate medjusobno :cool:

pl506freepalestinepin.gif
 
Idi svercuj heroin, bracu, sestre, zenu ...

I ja se nadam da ce Palestina biti slobodna... Da vas konacno skonemo sa one stvari, dovrsimo zid i gledamo kako se istrabljavate medjusobno :cool:

Е када Чивутин отвори тему О ШВЕРЦУ - ахаха..... па то је сигурно знак да ће бити скоро пропаст Света........:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top