Sve za LJUBAV.....

Sta da kazem.......
Gledala sam jedan deo jedne emisije (cerka je valjda htela da se nadje sa majkom) i toooliko sam se postidela......Bilo me je sramota zbog onih ljudi....Jadni.....Da li oni uopste imaju predstavu koliko je sve to bedno?? I ne mislim samo na ucesnike, sta li su, vec i na voditelje i na samu tu debilnu televiziju. Kako ih nije sramota da budu deo necega takvog? Tolika kolicina patetike i bede........
Sve u svemu, kada god naletim na tu emisiju, ma ne moram ni da je gledam, samo dok vidim da se emituje, osetim se toliko neprijatno i lice mi prekrije rumenilo.
Jednom recju: BLAM!!!

A sto se S. Marinkovic tice........to je prica za sebe. Njene emisije treba izdrzati! Tu buku, dreku, ubacivanje drugima u rec - kao na pijaci (mada je to vec svakodnevna atmosfera u domacim emisijama). Mucno je slusati je.
 
Odgledao sam nekoliko emisija. Sprdnja s tudjom patnjom. I koliko vidim do sada se nije prijavio ni jedan intelektualac za ovu emisiju, a ne verujem ni da bi. Svako ko ima malo mozga verujem da s gnusanjem gleda na Sve za ljubav.
 

Back
Top