Sve više mladih Hrvata bolesno i nesposobno za služenje vojske !!!

a vidi se po broju tema na Krstarici i koje u 90% slučajeva postavljaju srpske ""patriote"":roll: uključujući i ovu temu....jedino ako nisi Hrvat :per::mrgreen:

Ne kapiras ti izgleda bas najbolje :hahaha: te teme su samo odgovor na vasu veliku zainteresovanost za ovaj forum i na sve sto se desava u Srbiji i oko Srbije...licno zaista nemam nista protiv toga sto ste tu ali kad ste vec tu onda je red i da vam otvaramo teme o lijepoj vasoj da se ne osecate ovde kao stranci...mi Srbi smo oduvek bili gostoljubivi i to je samo jedna od nasih brojnih vrlina !

Ne kapiras ti izgleda bas najbolje :hahaha: te teme su samo odgovor na vasu veliku zainteresovanost za ovaj forum i na sve sto se desava u Srbiji i oko Srbije...licno zaista nemam nista protiv toga sto ste tu ali kad ste vec tu onda je red i da vam otvaramo teme o lijepoj vasoj da se ne osecate ovde kao stranci...mi Srbi smo oduvek bili gostoljubivi i to je samo jedna od nasih brojnih vrlina !

ti si posebno ""gostoljubiv":hahaha:

Тко је рекел да ћистим своје дворишђе..?

..... Кај да ђистим домоф, има и код суседа ....
А ћуј, кај да вам поведам, не бум ја пак о проблемима са зракомлатима...

Но бум вам праф рекел, да има пуно „нећисте крфи“ кај не.....

Ем ти мајку божу, озеним родицу Рожу...
...да би грунт и фундуш остал при једној хижи, па как да рађамо здрфе јамбреке, не...:hahaha:

Hrvatska ostaje bez vojnih pilota
Eduard Šoštarić, 08.06.2009

Sudeći po ovogodišnjim rezultatima natječaja za upis kandidata na Fakultet prometnih znanosti za smjer vojnog pilota, Hrvatska bi uskoro mogla ostati bez njih. Ove se godine na natječaj javilo samo 75 kandidata, za razliku od ne tako davnih vremena, kad se na natječaj javljalo i više od tisuću kandidata.
Da stvar bude gora, nitko od 75 kandidata nije zadovoljio liječničke kriterije, pa je ovo prva godina u kojoj nema niti jednog kandidata koji bi nakon četverogodišnjeg školovanja postao pilot Ratnog zrakoplovstva...

http://www.militarium.eu/article.aspx?ID=2396

Mene je jako zao ovih nasih dobrih komsija Hrvata...mi smo ovde u Srbiji a i van nje prezivljavali sve i svasta od sankcija pa do bombardovanja a oni za to vreme postajali sve nesposobniji i sve bolesniji!E sad ne znam zasto su Hrvati tako naglo popustili u svom psihofizickom zdravstvenom stanju ali verovatno neko od vas na ovom forumu ima neku svoju teoriju ili predpostavku,pa da je cujemo onda...!

I jos jedno pitanje za sve...Koliko politika i politicari svojim cinjenjem ili necinjenjem uticu na psihofizicko zdravstveno stanje jedne nacije ?

E pa sada ti meni objasni koja je razlika između toga što Hrvati nemaju sposobne ljude za pilotažu, a imaju šta da voze i nas koji ih imamo ali nemaju šta da voze.

E pa sada ti meni objasni koja je razlika između toga što Hrvati nemaju sposobne ljude za pilotažu, a imaju šta da voze i nas koji ih imamo ali nemaju šta da voze.
Naši će vrlo brzo morati tim pilotima da kupe avione ili ćemo plaćati velike pare susednim državama da nam štite vazdušni prostor od mogućih terorističkih napada.To što su naši političari jadni lopovi neće izmeniti ovu činjenicu.

Тко је рекел да ћистим своје дворишђе..?

..... Кај да ђистим домоф, има и код суседа ....
А ћуј, кај да вам поведам, не бум ја пак о проблемима са зракомлатима...

Но бум вам праф рекел, да има пуно „нећисте крфи“ кај не.....

Ем ти мајку божу, озеним родицу Рожу...
...да би грунт и фундуш остал при једној хижи, па как да рађамо здрфе јамбреке, не...:hahaha:

I to sve na ćirilici! :hahaha::hahaha:

Ne ako nas u svakom ratu pljačkaju i ubijaju a u miru stvaraju preduslove da to isto rade kad počne neki novi rat u regionu.Bitni su samo u smislu da budemo na svaki način spremni i na oprezu od njih.

ovaj puta si se malo preigrao, Hrvati su u Natou tako da uvek možeš da dobiješ po zadnjici ako ne budeš primeran, zato smisli strategiju da ih privučeš na svoju stranu namesto što se igraš narodnog heroja.

ovaj puta si se malo preigrao, Hrvati su u Natou tako da uvek možeš da dobiješ po zadnjici ako ne budeš primeran, zato smisli strategiju da ih privučeš na svoju stranu namesto što se igraš narodnog heroja.
Kakve veze ima NATO sa ovim što pišem?Zemlje NATO-a imaju svoje ratne avione i ugovore koji ih obavezuju da štite vazdušne prostore zemalja članica.Srbija će morati da kupi 15-20 aviona i tu nema spasa za budžet.A Hrvati su kao sused nebitni osim kao saradnici našim korumpiranim političarima u pljačkanju Srbije.

Jesmo ipak smo bar malo bolji...kod nas je za vojne akademije jos uvek vece interesovanje nego u Hrvatskoj a i psihofizicka prolaznost kandidata je mnogo veca nego u lijepoj njihovoj !

Pa za to mogu da budu sljedeći razlozi:
- kod vas više mladih ne želi raditi, pa su zainteresirani za vojna zanimanja
-kriterij prolaznosti je puno slabiji nego u Hrvatskoj, pošto se kod nas primjenjuju NATO standardi!
:mrgreen::mrgreen:

Kakve veze ima NATO sa ovim što pišem?Zemlje NATO-a imaju svoje ratne avione i ugovore koji ih obavezuju da štite vazdušne prostore zemalja članica.Srbija će morati da kupi 15-20 aviona i tu nema spasa za budžet.A Hrvati su kao sused nebitni osim kao saradnici našim korumpiranim političarima u pljačkanju Srbije.

Sa ovim si sve rekao. Tvoja hrabrost u iskazivanju sopstvenih propusta u razmišljanju je nemerljiva.

Pošto je postavljač pristao na manje provokativan naziv, odlučio sam da udovoljim njegovoj molbi, i otključam temu.
Ali, da znate... Samo vas posmatram. Neću je tek tako ponovo zaključati. Budem li morao da je zaključavam, to će vas koštati dobar broj bodova, i pokoji ban.

Pa, izvol'te, gospodo!

Ja vas taman pohvalim, a vi legnete na rudu...što si ovo otključavao, koj' đavo, kao da nema dovoljno gluposti od tema koje se bave Hrvatima i Hrvatskom. Sutra će ionako otvoriti novih 786 tema o ukradenim gaćicama na Krku, kečevima koje su podobijali osnovci po HR i sl. ZATVARAJ BRZO !!!!!

Back