Sve se sazna

Pa i jeste fora da se neopustis,ako neces te uhvate na delu ;) ,i naravno da se i dalje drzis moralnih prica kad neko o tome govori :lol: i tvrdis kako ti to naravno nikad ne bi uradio :shock:
 
Hmmm,prosto mi cudno da u nasem "dusebriznickom" narodu niko ne bi hteo da bude tako samilostan i otvori oci jadnicku....pre se desi da jedva cekaju da se pokazu kako eto vode racuna o dobrom coveku... :roll:
 
kad tad se sve sazna,....pa i ubistva se otkriju nakon 30 godina a ne samo obicna prevara,...Ja znam 10000 muskaraca koji varaju svoje zene...jbt ocajno je sve to..A znam i isto toliko zena koje znaju da ih muz vara ali se prave lude,...i trpe to jer oone nigde ne rade a muz ih izdrzava pa zasto da mu progovara nesto kad pored njega ima lovu i ne radi nista...
JA BI UBILA DA ZNAM DA MENE NEKO VARA
 
Ja predlazem svima da tajno nabave i ugrade u kuce i stanove prisluskivace,mikro kamere i ostalu opremu za prisluskivanje i obradu dobijenih podataka.
I onda tako malo ostavite svog partnera...par dana samog...pa kad se vratite premomtate magnetofon i ...
...i tako sve dok ga ne uhvatite.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja predlazem svima da tajno nabave i ugrade u kuce i stanove prisluskivace,mikro kamere i ostalu opremu za prisluskivanje i obradu dobijenih podataka.
I onda tako malo ostavite svog partnera...par dana samog...pa kad se vratite premomtate magnetofon i ...
...i tako sve dok ga ne uhvatite.


Cuj i nego sta cu!
 
Samantha Jouns:
kad tad se sve sazna,....pa i ubistva se otkriju nakon 30 godina a ne samo obicna prevara,...Ja znam 10000 muskaraca koji varaju svoje zene...jbt ocajno je sve to..A znam i isto toliko zena koje znaju da ih muz vara ali se prave lude,...i trpe to jer oone nigde ne rade a muz ih izdrzava pa zasto da mu progovara nesto kad pored njega ima lovu i ne radi nista...
JA BI UBILA DA ZNAM DA MENE NEKO VARA
Nemoj preterivati !!! :lol:
 
Sve se sazna i zene uglavnom znaju za prevare njihovih muzeva,,,,ali,,,,veliko ali. Ja mislim da sve to drugacije izgleda iz perspektive devojke koja idealizuje ljubav i svoj odnos za deckom i zene koja je vec uletela u neke druge finansijsko-roditeljske aranzmane..da ih tako nazovem. Iz te perspektive mnoge se stvati menjaju. Prvo se izgubi onaj zanos, a veza ili brak prelazi u neki drugi oblik...neku zajednicu, gde treba uklopiti mnoge druge momente. Onda zeni prevashodno bude bitno da je muz normalan, da ne pije, da je ne tuce, da je dobar otac njihovoj deci, da donosi pristojno novca u kucu. A on sa druge strane ceni zenu koja je dobra majka njihovoj deci, dobra domacica, nije neka lujka itd. E sada, namerno sam nabrojala neke stvari koje nemaju veze sa terminima kao sto su zaljubljenost, strast, vernost...jer koliko god da su bitne, ove druge ih vremenom potisnu.

Ne odobravam ja prevaru, ali jednostavno nisam iskljuciva, zato sto...ima slucajeva i slucajeva i uostalom to je izbor osobe koja se suocava sa prevarom. Isuvise se prica o toj prevari, a ja mislim da neka koja je oprostila prevaru mozda ne bi tolerisala neke stvari koje trpi ona koju muz ili decko ne vara. Sve je to relativno. Uglavnom onaj ko preterano paranojise oko te prevare, na kraju i bude prevaren. Ja sam za to, da se ne treba opterecivati time, ako se desi onda gledaj sta ces, do tada se opusti. Najbitnije je kakav je neko prema tebi, kada je sa tobom.
 
Samantha Jouns:
kad tad se sve sazna,....pa i ubistva se otkriju nakon 30 godina a ne samo obicna prevara,...Ja znam 10000 muskaraca koji varaju svoje zene...jbt ocajno je sve to..A znam i isto toliko zena koje znaju da ih muz vara ali se prave lude,...i trpe to jer oone nigde ne rade a muz ih izdrzava pa zasto da mu progovara nesto kad pored njega ima lovu i ne radi nista...
JA BI UBILA DA ZNAM DA MENE NEKO VARA

A ne znas ni jednu zenu koja to radi svom mushkarcu??? Ja recimo znam gomilu zena koje su to uradile, i misljenja sam da ste mnogo promiskuitetnije nego mi...
 
=Darkman=:
A ne znas ni jednu zenu koja to radi svom mushkarcu??? Ja recimo znam gomilu zena koje su to uradile, i misljenja sam da ste mnogo promiskuitetnije nego mi...

To što muškarac uradi ženi iza leđa,nije ništa naspram onoga što ona njemu može da uradi "iza leđa"!
 
Fejs74:
To što muškarac uradi ženi iza leđa,nije ništa naspram onoga što ona njemu može da uradi "iza leđa"!

Koliko god nam neka osoba bila draga, koliko god je voleli, ne mozemo da osecamo tudji bol. Mozemo da se solidarisemo, da pruzamo podrsku, ali tudji bol NE MOZEMO da osetimo. Zato je uvek nama najgori bol onaj koji MI SAMI trpimo. Na to mi lici i tvoja izjava, naravno da je mnogo gore ono sto tebi neko uradi i da to mnogo teze prezivljavas nego ono sto ti nekom drugom uradis. Zar nije?

Zenska ili muska prevara, zar je bitno? Povredi i boli.....i jedna i druga. Nisam nesto primetila da iskljucivo zene ili muskarci mogu da uniste onog drugog. Uglavnom nema veze sa polom.
 
E ako si ti nju prevario šta ima da te boli, kao ti se sad ljutiš i pretvaraš a ustvari i ti to radiš i i tebi to treba i njoj to godi.Naravno situacija je grozna kad pukne ali sve se da rešiti.
 
Fejs74:
Ako se sve sazna, reci BRE GDE JE DRAŽA!?



Oj svetla gorska vilo,
da li bi ti tesko bilo,
da otkrijes grob neznani,
gde su srpski zli dusmani,
gde su tajno jedne noci,
u osveti i nemoci,
(pa onda dalje ne znam kako ide...)
I velikooog, srpskog siiiiina.....
 
"Oj lijepa srpska vilo
da li bi ti tesko bilo
da potrazis grob neznani
sto su srpski zli dusmani
sto su tajno jedne noci
u osveti i nemoci
ubili nam srpskog bana
div junaka sa Balkana..."

Aleksej,teko se peva! :lol:
Ma pevao sam ja to Chichi,ali on ne yebe 2%...izgleda da ne zna za tu pesmu :lol:
 
Sandy_BG:
Koliko god nam neka osoba bila draga, koliko god je voleli, ne mozemo da osecamo tudji bol. Mozemo da se solidarisemo, da pruzamo podrsku, ali tudji bol NE MOZEMO da osetimo.

Tuđi bol se može osetiti. Ta osobina se naziva empatija. Jedna interesantna definicija empatije glasi: "Empathy is your pain in my heart". E sad, ne može baš svako...
 
Fejs74:
To što muškarac uradi ženi iza leđa,nije ništa naspram onoga što ona njemu može da uradi "iza leđa"!

Tu si mozda u pravu...Mislim da su zene malo vise u oblacima od muskaraca. One su u stanju da preotmu decka najboljoj drugarici, sestri, da prevare svog decka sa njegovim drugom ili bratom, i pri tom veruju kako one ne varaju nego su mnogo zaljubljene...Muskarci su posteniji u tom smislu. Prevare, zavrse posao i vrate se svojoj dragoj.
Naravno, ima raznih ljudi, ali meni se nesto tako cini. I nije da pravdam musku prevaru, samo mi je zenska mnogo manje podnosljiva....

A inace, uglavnom se sve sazna, zavisi koliko je inteligentan onaj koji treba da sazna...
 
PLESsitnihDEMONA:
"Oj lijepa srpska vilo
da li bi ti tesko bilo
da potrazis grob neznani
sto su srpski zli dusmani
sto su tajno jedne noci
u osveti i nemoci
ubili nam srpskog bana
div junaka sa Balkana..."

Aleksej,teko se peva! :lol:
Ma pevao sam ja to Chichi,ali on ne yebe 2%...izgleda da ne zna za tu pesmu :lol:


Strava!!!

Davno sam slusao, ove pesme... Ne ogu nigde da nadjem taj CD, ako to uopste postoji, pa sam zaboravio tekst... :-(
 

Back
Top