Sve o pristupu forumu putem mobilnog telefona

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle to vas je uplasilo a poslednja poruka od pre godinu dana ... haha

Nocna mora u tom momentu , zasto tema nije ziva i dalje ... svasta.

TT radi odlicno sa poslednjom verzijom XF , dokaz SerbianForum.

Izgovori, da hocete vec bi imali tt podrsku kao sto smo imali pre ovog softvera i radilo je odlicno!

Da analiziramo sta je pisac hteo da kaze ...

Honestly, we really don't pass comment very often on third party code, but this code must be avoided at all costs until they're able to release a version that extends XenForo code in the correct way. In its current state it is a compatibility nightmare, and if we did do any sort of code review, this wouldn't even be close to being approved.
 
Ne radim za TT to je neozbiljno pisati zaista, nego ste vi ili ti - odlucili da ne podrzite TT iz nekih fobija ...
Ako su usaglaseni kao i vi (krstarica) sa GDPR , ja ne znam sta je problem.
Hajde onda ni Google servise da ne koristimo ...

Ponudis pa ko hoce neka koristi , kao i do sada kako je bilo.
Vecina tako radi, onaj Mobilni Svet ima podrsku za TT ... ubedljivo najzaostaliji dizajn foruma u Srbiji.
 
nema opcija sa linkom za listu pošiljalaca poruka na temama.
nema opcija da se pregleda kompletna prepiska sa nekim pošiljaocem poruke na profilu.
generalno, strana profila korisnika je fušerski, na brzaka odrađena i biće da je jedina svrha svega ovoga bilo zaokrugljavanje avatara,jer stvarno ne kontam šta je danas bolje nego pre cca 2 meseca kad ste najavili ovo "čudo"
 
Dobro, ali hajde sad da vidimo šta smatraš problemom u ovoj verziji. Recimo staviš screenshot kako ti ovo vidiš i u čemu je problem.
Ti znaš da sam ja godinama koristio TT, ali ovo mi je bolje i ne bih se vraćao na ono. Međutim, pošto nemamo svi iste telefone moguće je da je nekome prikaz loš, ali to mora da se vidi.
Ma nema govora , dajte ljudima izbor pa neka sami odluce kako ce ...

Preko TT ili browsera.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top