Sve manje razumevanja.....

sumadinac17

Aktivan član
Poruka
1.049
Zašto ljudi danas imaju sve manje razumevanja,strpljenja i uopšte živaca za druge?
Jel' su baš svi tako nakrivo nasađeni il' ja nemogu da omašim da ne naletim na takve.....
Jel' vam se ikad desilo da se osoba naljuti na vas iako zna da nije u pravu?
Ako imate po koji savet ili iskustvo molim vas da to iznesete ovde.....;-)
 
Normalni,vaspitani ljudi dobijaju packe,posto odskacu od prostackog shablona.Danas sam i ja dobio jednu,u pokusaju ispravljanja krive drine(nedam na sebe)..To su sujetni ljudi..a nas se boje,u smislu,ne lajemo dovoljno(pas koji laje ne ujeda)i mi smo opasni(podmukli).
 
Odgovor je lak: gledaju samo sebe
Zbog toga cu ja izgleda nadrljati u zivotu: jer gledam druge, nekad cak i vise nego sebe
Ali, eto... Danas sam jednoj "drugarici" rekla da je imala celo polugodje da nauci ili makar procita lektiru iz srpskog, i da ja ucim za sebe, a ne za druge, kao i da moje znanje nije na prodaju, ona se naljutila na mene i nece da razgovara sa mnom
Iskreno, zabole me uvo vise i za njih i za sve
Jedva cekam da odem iz budjave Srbije, i jos budjavije Sokobanje :roll:
 
Odgovor je lak: gledaju samo sebe
Zbog toga cu ja izgleda nadrljati u zivotu: jer gledam druge, nekad cak i vise nego sebe
Ali, eto... Danas sam jednoj "drugarici" rekla da je imala celo polugodje da nauci ili makar procita lektiru iz srpskog, i da ja ucim za sebe, a ne za druge, kao i da moje znanje nije na prodaju, ona se naljutila na mene i nece da razgovara sa mnom
Iskreno, zabole me uvo vise i za njih i za sve
Jedva cekam da odem iz budjave Srbije, i jos budjavije Sokobanje :roll:

Ma strašno.....nedaju ni reč da kažeš protiv njih,čak ni u šali....:roll:
 
Sve manje razumevanja.....медији сестро...јевреји сејо....ово је рат ..поробљавање људи кроз све јавне сервисе....ко не верује није ни покушао да се одбрани...људи су под стресом...гледају једни кроз друге...нема више да жени кажеш сестро већ је одма скенирана за могући секс...није лако...врло је тешко...остати нормалан...
 
Zašto ljudi danas imaju sve manje razumevanja,strpljenja i uopšte živaca za druge?
Jel' su baš svi tako nakrivo nasađeni il' ja nemogu da omašim da ne naletim na takve.....
Jel' vam se ikad desilo da se osoba naljuti na vas iako zna da nije u pravu?
Ako imate po koji savet ili iskustvo molim vas da to iznesete ovde.....;-)[/QUOTE

U pravu si,vecina ljudi ima taktiku "napad je najbolja odbrana".Prosto jednostavnije je okriviti drugoga nego priznati svoju gresku,izvinuti se i osecati se neko vreme krivim (jer treba da se osecas krivim kada JESI kriv,zar ne?)...osim toga danas su ljudi masovno nevaspitani tako da ...ne znam moj neki savet je.."seti se s'kim si,seti se gde"(M.Mladenovic),ili biraj s'kim se druzis:neutral:
Ali ono sto sam zaista htela da ti kazem je da ima i jako finih ljudi...doduse u manjini..ali ne gubi nadu;)
 

Back
Top