Kafana СВЕ И СВАШТА (2. део)

Da li razredne starešine odn učitelji vaše dece šalje obaveštenja đacima prekp vibera i da pri tom to bude jedini oblik obaveštenja (bez oglasne table ili usmenog obaveštenja)?:dontunderstand:

pa bolje je pismeno nego usmeno...deca očas posla zaborave...a non stop vide na mrežama...
ja i roditeljima šaljem poruke o roditeljskim sastancima ili nekim problemima...
i odmah rešavamo...
 
Vexy, ja samo da prijavim da me užasno nervira to pisanje učiteljice na viber roditeljima u grupu.
Potpuno je van pameti da učiteljica ne kaže deci nego obaveštava roditelje da mi prenosimo našoj deci.
Ja NEĆU da vodim računa o obavezama mog deteta jer neću da ga navikavam da pusti mozak na pašu i računa da će mama da rešava.
To neka rade roditelji idioti koji svoju decu prave idiotima.

Imali smo mm i ja već jedan ozbiljan konflikt sa njom, počelo je u grupi pa smo nastavili na roditeljskom.
Pravdala se da je to radila samo kada zaboravi da prenese deci pa je mislila da nama nije teško.
Naravno da mi nije teško, ali NEĆU to da radim. I ako zaboravi, onda neka im kaže na sledećem času.
Posle toga više nije zaboravljala da kaže deci šta ima.
 
Inače, Jovanu lepo ide sr škola, ne uči ništa a bolje ocene ima neg u osnovnoj školi.
Plus on je zadovoljan, dakle nije bilo samo početno oduševljenje nečim novim.
E sad...
Nas dvoje idemo zajedno, on na stanicu gradskog prevoza i u školu, ja produžavam na posao.
I prvog dana kad smo stigli do stanice kaže on meni: mama, pozdraviċemo se samo jednom, a ne 5 miliona puta ko kod kuċe. :lol: reko nisam brojala kolko se puta pozdravljamo kod kuće.
 
eo ministarstvo najavilo do kraja godine da će roditelji imati uvid u e-dnevnik...
pa ko ima,ima...:roll:

bitno je da mi u školi još nemamo tehnička sredstva za vođenje e-dnevnika,nego sve moram da radim kući...
nosam one pedagoške ko luda i prepisujem kući...plus ispisujem i papirni u školi...
glupost...
 
Nenade čestitam rođenje ćerke! Sve najbolje i roditeljim i njoj!

- - - - - - - - - -

Nego davno me nije bilo. Samo rad rad rad. :( Ko gde proslavlja Novu Godinu? Mi ćemo malo otići iz NS. Potrebna nam je mala promena. Ali skupiće se naša najuža familija,nekih 30-tak ljudi, ahahaaha. Biće nam super,verujem!
 
Super Nenade! Kako se snalazite? Spavajte ponekad. :)

Mi juče napokon proslavili Gabrielov 11 rođus. Slavili smo na klisanskom bazenu,i bilo je ekstra!
IMG-b798167279e06abcb24998fea3cd5b72-V.jpg
IMG-e0f09c63acdde82526ddd435610c449c-V.jpg
 

Back
Top