Kafana СВЕ И СВАШТА (2. део)

jao Vexy izvini, ja tvoj post nisam ni videla...
ali odgovor je isti - nemam pojma, samo nastavljam tamo gde su njuz i kesic (24 minuta) stali...
dakle, ako dokazes da si letovala u srbiji dobijes smanjenje poreza...
evo sad cu ozbiljno:
sve i ako od toga bude nesto - korist mogu da imaju samo oni koji bi trebalo da plate ogromne poreze na zemlju, firme... sta ti ja znam sta...(a usput budi receno - mogu da letuju i na moru i tri puta u srbiji). mi obicni smrtnici bismo u najboljoj varijanti dobili otpis od oko stotinak dinara, dakle ne vredi se odreci ni mora ni inostranstva - ko moze naravno.
izvinjavam se jos jednom sto sam unela zabunu, mislila sam da su to vec svi culi pa se kao malo salim...
 
..Nego, da vam se pohvalim i ovde
Ovde, kod mojih, imamo jednog mačora, mladog,krupnog.
Uspela sam jednom da ga slikam.:fotograf:
Probaću da ga slikam još, pa ću da stavim sliku da vam pokažem
Lep makić, voli da se mazi, prede, sam je došao.
Kao da zna ko voli mačke..:mrgreen:
 
cao!
leto ipak pokusava da se vrati :)
posle jucerasnjih jutarnjih 14 stepeni, danasnjih 17, a trenutno 22-3... obecava...
mi smo juce dobili knjizicu - i zvanicno zavrsen prvi razred... a u knjizici sve nesto lepo: - veoma uspesno, zasluzuje pohvale i taaaakoo. vladanje primerno, na opste iznenadjenje svih ukucana :D
Lala 82 - bravo za plivanje... koliko godinica imate?
 
cao!
leto ipak pokusava da se vrati :)
posle jucerasnjih jutarnjih 14 stepeni, danasnjih 17, a trenutno 22-3... obecava...
mi smo juce dobili knjizicu - i zvanicno zavrsen prvi razred... a u knjizici sve nesto lepo: - veoma uspesno, zasluzuje pohvale i taaaakoo. vladanje primerno, na opste iznenadjenje svih ukucana :D
Lala 82 - bravo za plivanje... koliko godinica imate?
Лето почиње прекосутра у 18 сати и скоро 40 минута, дакле за мало мање од два дана.
Лепо је што ће вероватно бити топло, није лепо што почиње да се скраћује обданица.
http://www.astronomija.co.rs/godinja-doba/9578-leto-2015
 
poznavaoce dragi, ja nekim cudom zapamtila jos iz vrtica da su jun, jul i avgust meseci leta... kasnije u gimnaziji, nije da me nije zanimala astronomija, ali ta preklapanja, pravi uglovi, ostri uglovi...pa plus datumi, pa ovo na ono... mnogo bre to komlikovano. koga briga za tacan datum?
ali u pravu si da je bezveze sto pocinje da se skracuje dan :aha: dobro, dobro - obdanica
 
poznavaoce dragi, ja nekim cudom zapamtila jos iz vrtica da su jun, jul i avgust meseci leta... kasnije u gimnaziji, nije da me nije zanimala astronomija, ali ta preklapanja, pravi uglovi, ostri uglovi...pa plus datumi, pa ovo na ono... mnogo bre to komlikovano. koga briga za tacan datum?
ali u pravu si da je bezveze sto pocinje da se skracuje dan :aha: dobro, dobro - obdanica
Пре ГПС-а и радио фарова тачна висина сунца над хоризонтом за поморце је била одлучујућа, бар код прекоокеанских путовања и очитавали су их из таблица.
Ако се добро сећам прве употребљиве таблице саставио је Португалац Хенрик Морепловац.
 
Пре ГПС-а и радио фарова тачна висина сунца над хоризонтом за поморце је била одлучујућа, бар код прекоокеанских путовања и очитавали су их из таблица.
Ако се добро сећам прве употребљиве таблице саставио је Португалац Хенрик Морепловац.

:lol:
dobro
 

Back
Top