Свашта! Радикали и ротаријанци.

Ротари клубови су мајка свим политичким опцијама....У ствари сви су чланови неких клубова из масонске лепезе...Рецимо Воја Шешељевић је малтешки витез...а ја гласао свим срцем...не вреди...мораш да зажмириш и зачепиш нос и нешто заокружиш...

OK, ovo je stvarno humor. Zar mislis da bi bio tamo gde jeste da je malteshki vitez?
 
Inache kad pomenuste Rotarijance... U Nishu je jedno vreme postalo normalno da lokalne televizije izveshtavaju u svom informativnom programu o sastancima i humanitarnim aktivnostima Rotari-kluba na Mashinskom fakultetu u Nishu. Meni su te domace masonske i paramasonske institucije uvek izgledale kao proseravanje ovdashnjih pokondirenih tikvi. Medjutim, kada je 2001. americhki ambasador Vilijem Mongomeri posetio Nish, prvo se je sastao sa nishkim Rotari klubom, a tek potom sa gradonachelnikom Goranom Ciricem.

Vidim da su i dalje aktivni:

http://www.rotarynis.org.yu
 
Ne, ja nisam srećna kada se neko pljuje. Ja sam srećna kada je proleće, kada vozim bajs i kada poverujem, na trenutak, da je moguće da je svet lep jer sam primetila kako neki gospodin koči ne bi li propustio bakicu na pešačkom prelazu. Kod nas su retke i te obične stvari. Ali, pošto je na žalost očigledno da ni sport već odavno nije čist ni imun na političke trangefrangrarije, pa tako ni sportsisti, i što su veći to ih više uvlače u "ige" van terena, samo me je zanimalo koji su interesi Divca, čiji je... Toliko grubljih, da ne kažem glupljih pitanja je postavljeno na forumima pa nikom ništa, a ja hoću da mi neko odgovori na prosto pitanje i ti me etiketiraš kao lošeg čoveka. Svašta!
Mada, čim zaključuješ da bi sad vi trebalo da ha pljujete, znači da ima šta da ispljuneš. Ali nemoj nas deliti na mi i vi. I ja sam vi. Razmisli.
 
Шта треба да чуди у земљи где је сасвим нормално да је:

- национална новинска агенција ТАНЈУГ (Телеграфска агенција нове Југославије)
- национални авиопревозник ЈАТ
Југословенски аеротранспорт
- речно бродарство ЈРБ
Југословенско речно бродарство
- културна институција ЈДП
Југословенско драмско позориште
- културни догаћај -
Југословенски позоришни фестивал у Ужицу
- ризница националног филмског блага -
Југословенска кинотека
- невладина организација ЈУКОМ
Југословенски комитет правника за људска права

Људи, ово је заиста и скандалозно и на нивоу праве патологије. Неко би морао предузети нешто за уклањање ЈУГО-НАКАЗА у називима !!!!!!!!!!:evil::evil::evil:
 
Воја Малтешки витез то први пут чујем

Ма била је тема о томе - и постовали смо и фотке када је ушао у неки масонски ред објављене у часопису "ОН"... нисам сигуран да су баш Малтешки витезови...примио га је онај Рус који је тврдио да је наследник престола - па је касније убијен...
мрзи ме сада да копам.........
 

Back
Top