Svakog dana Srba jedan avion manje, Albanaca više

Da li ti znas koje vrste sluzbi postoje u Srbiji? Ili si kao i Lazanski - vojni strucnjak koji ne razlikuje VBA i VOA.

Zbog takvih, polupismenih, i jesmo izgubili sve ratove poslednjih 30 godina.




Ratove smo gubili - jer su na vlasti bili britanski agenti, koji su ratove vodili onako, kako njima odgovara.
A sve to što si nabrojao ja zovem UDBA - samo jedno odeljenje britanske obaveštajne službe.
Sa Srbijom to nema nikakve veze.

- - - - - - - - - -

Kako to da je radioativnost municije tih zloglasnih Amera samo od Srba napravila sterilne, a od Šiptara ne?




Možda na različite vrste živih bića utiče različito?
 
Smesna je ta albanska statistika i prelivanje u susedne drzave za potrebe popisa.
Srba ima duplo vise od Albanaca i danas u 21 veku ni jedni ni drugi ne prave po 5 dece.
Da ne pricam da imaju duplo goru ekonomsku situaciju i pored ovakve Srbije i da se masovnije iseljavaju od Srba a i u dijaspori ih je mnogo manje.
Albanska snaga je u njihovoj mafiji i srpskoj (mani) alavosti na pare. Sva ostala poredjenja su neozbiljna.
 
Smesna je ta albanska statistika i prelivanje u susedne drzave za potrebe popisa.
Srba ima duplo vise od Albanaca i danas u 21 veku ni jedni ni drugi ne prave po 5 dece.
Da ne pricam da imaju duplo goru ekonomsku situaciju i pored ovakve Srbije i da se masovnije iseljavaju od Srba a i u dijaspori ih je mnogo manje.
Albanska snaga je u njihovoj mafiji i srpskoj (mani) alavosti na pare. Sva ostala poredjenja su neozbiljna.

Albanska prednost je samo u mlađoj populaciji u odnosu na Srpsku zbog većeg nataliteta u predhodnom veku.
 
Ratove smo gubili - jer su na vlasti bili britanski agenti, koji su ratove vodili onako, kako njima odgovara.
A sve to što si nabrojao ja zovem UDBA - samo jedno odeljenje britanske obaveštajne službe.
Sa Srbijom to nema nikakve veze.

- - - - - - - - - -






Možda na različite vrste živih bića utiče različito?

Hahaha....smem da se kladim da mislis da je Zemlja ravna i da verujes u bezbroj teorija zavere :D

Zbog tako inteligentnih lobanja smo izgubili sve.
 
Kakva sterilnost,sta pricas?

Trećina srpskih mladih parova boluje od steriliteta.Uzroci su nepoznati i teški za lečenje.Deo preoblema je rašen vantelesnom oplodnjom na koju se odlučuje sve višemladih parova.Država finansira 3 pokušaja,što je malo u odnosu na Hrvatsku i Sloveniju (6 pokušaja)
Albanci nemaju problem sa tim.Njihov problem je u novorođenčadima koja se rađaju sa lekukemijom.Ogroman broj takvih,što je zastrašujuće.Zastrašujuće je i to što se leče na VMA u Beogradu,o trošku države Srbije.
 
Trećina srpskih mladih parova boluje od steriliteta.Uzroci su nepoznati i teški za lečenje.Deo preoblema je rašen vantelesnom oplodnjom na koju se odlučuje sve višemladih parova.Država finansira 3 pokušaja,što je malo u odnosu na Hrvatsku i Sloveniju (6 pokušaja)
Albanci nemaju problem sa tim.Njihov problem je u novorođenčadima koja se rađaju sa lekukemijom.Ogroman broj takvih,što je zastrašujuće.Zastrašujuće je i to što se leče na VMA u Beogradu,o trošku države Srbije.

Kad su naši građani zar nije Kosovo Srbija?
 
Зато што сте се ви тако котили у време СФРЈ, имали сте по 15-оро деце да бисте бројно надјачали Србе.

То је била ваша деценијска политика, у којој вам је здушно помагао ваш друг Тито, кумујући сваком н-том детету које направите.

A ko je to vama branio da se kotite ? Tito vam doneo rasne pastuve sa Romanije,Dinare i sl. crnogorce.


Ja ne poznajem nikoga koji ima vise og petoro dece a i ti se mogu izbrojati na prstima jedne ruke.
 
A ko je to vama branio da se kotite ? Tito vam doneo rasne pastuve sa Romanije,Dinare i sl. crnogorce.


Ja ne poznajem nikoga koji ima vise og petoro dece a i ti se mogu izbrojati na prstima jedne ruke.

komunisti su Srbima nametnuli komunisticku politiku dva deteta.

Zato 90% porodica iz vremena komunizma ima dvoje dece, a njihovi roditelji su imali cetvoro petoro pa i desetoro dece bez problema.

Evo moj porodicni primer - moj deda , skolovan covek , imao petoro dece, od njih petoro svi sem mog oca - po dvoje . Moj otac troje.

Sa druge strane Tito je da bi naudio Srbima uvozio Albance iz Albanije naseljavao ih je na Kosmet, davao im srpske kuce , pravio stanove, radna mesta - i podsticao da o trosku Srba prave sto vise dece da bi nas unistio i razbio.

Komunizam je uzasne posledice ostavio na Srbe.
 
A ko je to vama branio da se kotite ? Tito vam doneo rasne pastuve sa Romanije,Dinare i sl. crnogorce.


Ja ne poznajem nikoga koji ima vise og petoro dece a i ti se mogu izbrojati na prstima jedne ruke.

Нико нам није бранио, просто свесни смо тога да се само животиње коте.

Људи су разумна бића.

Ви, изгледа, нисте разумни.
 
Albanci su takodje u opadanju, a doci ce uskoro vreme kada ce i oni u minus. Ali ce taj minus biti blazi i svakako ce ih biti vise od Srba. .
Postoji granica kapaciteta jednog naroda, i ograničena je veličinom teritorije, prirodnim resursima i inteligencijom za korišćenje istih. Albanci su pokazali da im je inteligencija usredsređena na korišćenje lakih prirodnih resursa, dakle besplatnih leba i đema, a u teškim uslovima marihuane. Elektroprivredu Kosova i dalje održavaju srpski stručnjaci. Tako se ne postaje veliki narod.
 
cemu insistirati na sto vise dece

kad ih osudjujes na muku i bedu

nekad se moralo , zbog smrtnosti imati sto vise dece

pa od 5-6 prezivi 2-3

sad treba da ima dete ko zeli , ko ima nekog u inostranstvu

vazi za sve balkance , za srbe najvise , najgori su nam na polozajima

ovo moze da napise samo neko jako glup

bez radjanja dece nema ni buducnosti

Ako izrodis petoro , cak i da si siromah, od njih 5 mozda jedno uspe i onda povuce i ostale

A ako ne rodis nijedno, neuspeh ti je zagarantovan.

Decu treba da imaju svi i bogati i siromasni, ti sa takvim razmisljanjem si neprijatelj srpskog naroda u celini

Ljudi su decu imali nekada jer su ih mnogo vise voleli nego sto ih vole takvi kao ti ne zbog smrtnosti
 

Back
Top