SVAĐATE LI SE NA JAVNOM MESTU?

Moji kumovi su iz Francuske. Ne daj bože da ih vidite kako se ponašaju na ulici ili restoranu. Grakću jedno na drugo ko dve budale.
Kad dođu preko leta u Srbiju, ja već imam sklopljen dogovor sa mužem: sa njima ne izlazim i tačka :evil:

A ranije sam i ja imala nekoliko ispada na ulici i kad bi me prošao bes, bio me blam...(uvek sam se svađala zato što moj dragi neće da me uhvati za ruku, pomazi, dodirne na javnom mestu...e zbog toga sam se svađala i često bih otperjala prvim busom a njega ostavila nasred ulice- surovo ali istinito)
 
Moji kumovi su iz Francuske. Ne daj bože da ih vidite kako se ponašaju na ulici ili restoranu. Grakću jedno na drugo ko dve budale.
Kad dođu preko leta u Srbiju, ja već imam sklopljen dogovor sa mužem: sa njima ne izlazim i tačka :evil:

A ranije sam i ja imala nekoliko ispada na ulici i kad bi me prošao bes, bio me blam...(uvek sam se svađala zato što moj dragi neće da me uhvati za ruku, pomazi, dodirne na javnom mestu...e zbog toga sam se svađala i često bih otperjala prvim busom a njega ostavila nasred ulice- surovo ali istinito)

:lol::hahaha:
podsetila si me na jedne naše "prijatelje"... kad god odemo negde, isposvađaju se i use.ru sav trud da ispadne lepo... Rekao sam mojoj - ako 'oćeš ti idi, ja ostajem..." :ok:
 
Svadjanje na javnom mestu ili u drustvu ili kod prijtelja ..prepirke ili rckanje ..peckanje i prebacivanje me nervira ..nevidjeno ..em sto je nekulturno em stvara los utisak ..em ..nikada to nisam radila niti bih dozvolila takvo ponasanje..Bilo kakve rasprave i objasnjavanja su ..izmedju cetiri zida..to su licne stvri i nikoga drugog se ne ticu..Izmedju nas dvoje moze svaka komunikacija nasamo..pred trecim licima..ne..
 
:lol::hahaha:
podsetila si me na jedne naše "prijatelje"... kad god odemo negde, isposvađaju se i use.ru sav trud da ispadne lepo... Rekao sam mojoj - ako 'oćeš ti idi, ja ostajem..." :ok:

Ovako otprilike teče diskusija

-Zorice, oćeš se smiriti ili da te ja smirim?
-Goni se budalo u tri pm, šta se tu k.u.rčiš!
-Ebaću ti m. kad dođemo kući!
-Miroslave, sjaši mi sa p. živca i goni se u k!

Ebo te, nisu normalni. Gastarbajterska posla...:hahaha:
 
e sto mrzim te parove sto im je super da ti sedis s njima svaki put a oni se hvataju za gusu :roll:
nek plate bracnog savenika pa nek smaraju njega

ooo da...imam tako jedan u okolini...i zarekla sam se sebi sledeci put kad krenu tako cu lepo da im se naebem keve...pa nemoramo vise ni da se cujemo...eto tako cu i ja da se svadjam na javnom mestu...da se uklopim u temu;)
 
ne znam kako ti sedis za stolom, ali meni je glava iznad stola :D
salim se malo, al posvadjamo se javno (mislim, posvadjamo - rasprava oko parkinga i slicnih gluposti) samo ne vicemo... nego onako, za sebe... "velike" razgovore ne vodimo u samposluzi, nego ako ima nesto ozbiljno da se prica, kod kuce pa pricamo :D

pametno...samo što mi je ponekad jezik brži od pameti...
 
obozavam svadju na javnom mestu
fighting.gif
 
Ne. Ja kad se svadjam s ribom ne lupam, vrlo se smisleno derem.
E sad, problem je sto je akustika malog zatvorenog prostora preglasna za nase dranje, pa postoji rizik da odu ushi. Zato izadjemo napolje odma.
A i fetish mi je da me neko gleda dok se svadjam.

:hahaha::rotf::rotf::rotf: pogodio si temu! To mi je bio cilj!
Znaš ono, mnogi imaju fetiš da se sexaju na javnom mestu, a ja sam to okrenula na svađu: da li vam poraste adrenalin kad se svađate na javnom mestu? :hahaha::hahaha:
 

Back
Top