Sutra se poklapaju Petak 13 i retrogradni Merkur

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.370
206597_shutterstock-103653824_ff.jpg


Ove nedelje poklopiće se petak 13. i retrogradni Merkur, pa astrolozi upozoravaju da bi mnogi mogli imati problema u komunikaciji.

- Budući da je Merkur ona problematična planeta zodijaka, njegova retrogradnost može uzrokovati to da će se mnogi osećati malo nesrećnije ovog petka 13.
nego onih prošlih. Stoga svakako usporite i dobro razmislite pre svake odluke - rekli su astrolozi.

Istog dana će se i Jupiter prebaciti u znak Ovna, što se nije dogodilo od 2011. godine.

Ovnovima
će to pružiti razne prilike za napredak u svim poljima života, tako da se oni ne moraju brinuti zbog ovog petka 13.

Ostalim znakovima se savetuje da samo dobro razmisle i da ne brzaju i sve će biti isto kao i svih ostalih dana, smatraju astrolozi.

(stilkurir)
 
Ako je petak trinesti,ne brzaj,kaže nam Kurir,
sve je u redu i može da se reši,
prići će ti ko drug retrogradni Merkuri,poznaćeš ga po tom što se glupo smeši

Ako je trinaesti a nije petak,ti isto tako ne brini,
retrogradni će ti namigne kad okrene ka stacionarno-direktnoj polovini

Na kraju,ako nije ni petak ni trinesti,ni tad nek ti duša ne zahladni,
Jer svi će Merkuri jednom da odu,samo će da ti se vrati retrogradni

posvećeno Kuriru i drugim retro novinama
 
Onda ce jedna tuna salata da se pojede
Mada cu bas u inat da pravim nesto kasnije jer je petak 13
To može uvek!:njam:
Je'l imaš recept? Pisala sam ga na pdf-u "Kulinarstvo", tema je bila o prolećnim salatama.Msm,...da sam tamo zaboravila nešto od dodataka.
P.S.Nisam,...sve je ok.
 
Poslednja izmena:
To može uvek!:njam:
Je'l imaš recept? Pisala sam ga na pdf-u "Kulinarstvo", tema je bila o prolećnim salatama.Msm,...da sam tamo zaboravila nešto od dodataka.
P.S.Nisam,...sve je ok.
Po mom receptu odem do prodavnice i kupim :)
Sto se tice prolecnih salata mogao bih da istrazim i taj deo foruma
Inace planiram da pravim djuvec,moje licnosti i ja smo doneli jednoglasnu odluku i pravice se djuvec
 
Retrogradni Merkur ima dejstvo sve do ulaska u Jun, do nekod 5, 6. dana. Mislim da je prema Ribama ili samoj meni naklonjeniji ovaj put nego ikad. Tipa, nije mi presekao sve linije, a neke jeste, nije kao pre, to je bio krš i lom u komunkaciji, internetu, pisanju, razumevanju sa drugim ljudima. Ostavlja linije za izlaz, nije nemilosrdan. Biće da je ovaj put Merkur simbol nekih drugih stvari za mene. Stvari koje za mene više ne postoje, ali ok.
 

Back
Top