Sutlijaš na akciji

Pošto kriška sutlijaša na akciji?
0D12DE00-6601-403A-84C1-9E1AF784BE86.jpeg
 
U životu nisam kupila sutlijaš.
Prema mom shvatanju se to ne kupuje.
To se pravi.
Sutlijaš, pa još i na akciji?!
Šta, pri isteku roka je ili drugačije ne može da se proda?
Pazi kad nikad nisam ni obratila pažnju na to da ga u marketima prodaju. Možda sam i videla, ali mi je mozak tu informaciju pobio do nepostojanja.
 
Никада га не бих купила. Прво што волим много ређи него што већина прави, заправо волим то млеко када пиринач пусти слуз, буде ми лепше од кондензованог.
А ако правим гушће, онда направим баш густо, ставим суво грожђе, рум, неке орашасте плодове... у велики калуп да се стегне, па изврнем на тањир, прелијем чоколадном глазуром и сечем као торту.
 
Jao ljudi pa to je barem prosto skuvati. Meni sutlijaš u rangu kačamka ili griza. Cimet se podrazumeva kao posim i malo esencije vanile tokom kuvanja,suvog grožđa ako se nađe.

Međutim po mojim putešestvijima navukao sam se na azijski oblik tj mango with sticky rice konkretno. Sa kondezovanim kokosovim mlekom...i sad sam navučen na taj ukus i konzistenciju ovo naše mi previše jednostavno :rumenko: Za to bih i dao pare da ima.
 
Jesi sigurna da je ovo sutlijas
Nije ukusan kao kad ga ja napravim ali jeste, sutlijaš je. Odličan za pojesti na poslu recimo. Ima sa jagodom, karamelom, čokoladom, pistacijama i bez ičega :P

Jesi sigurna da je ovo sutlijas

Kakva akcija.Nista dok ga nekuvas kod kuce i mesas varjacom:heart:
Ovdje sam prvi put čula da se miješa dok se kuha. Ja ne miješam, bude odličan.
 

Back
Top