Superliga sezona 2006/07

svinjayq4.jpg
 
te price sto sam sad negde citao da bi zvezda sad imala 2:1 da je dobila prvu utakmicu su smesne! u tom slucaju partizan ne bi odigrao ovako mlako vec bi zapeo i odigrao onako kako zna, i postavio bi zvezdu na svoje mesto... pa ko posle ovakve njihove sezone i onakve nase i evroligi moze da kaze da je zvezda zasluzila titulu ?!
 
Значи нормално је бити у терену, док се игра утакмица. То су те форе из Евролиге, можеш мислити. Видела жаба да се коњи поткивају па и она дигла ногу... Него јел из табање судија шмекерска фора из ЕЛ ?
 
Utakmica se poničtava jer je Vujošević bio u terenu!
Na žalost navijača Crvene Zvezde treća utakmica finala play-offa će biti ponovljena najavljeno je iz zajednice super lige.Na snimku se ne vidi jasno da li je Vujošević bio u terenu, ili je u naskoku pokušao da iz njega izađe tak oda će se utakmica ponoviti...
 
Vanjor:
Utakmica se poničtava jer je Vujošević bio u terenu!
Na žalost navijača Crvene Zvezde treća utakmica finala play-offa će biti ponovljena najavljeno je iz zajednice super lige.Na snimku se ne vidi jasno da li je Vujošević bio u terenu, ili je u naskoku pokušao da iz njega izađe tak oda će se utakmica ponoviti...
:-D :-D :-D :-D
ja mislim da bi bilo u redu da se celo finale igra iz pocetka!
ovo ozbiljno. odu na neutralan teren, i dovedu strane sudije, pa da osvojimo titulu i da niko ne moze da sere kako je namesteno
 

Back
Top