Super Serb

Dante88

Primećen član
Poruka
783
5368960164d32bd3ba4a261.jpg


Mozda je tema vise za odjeljak Filozofija ili Nauka, ali nema veze, uglavnom radi se o tome da kako jedan tako mali narod (misli se na sve Srbe, ne samo ove iz Srbije), i pored svih poteskoca i oskudacija uslova za sport, nauku, medicinu, za sve, bolji je nego neki iz mnogo razvijenijih i bogatijih drustava. Da li smo mi zaista nadljudi kad u ovakvim uslovima uspijevamo da imamo najbolje tenisere, kosarkase, slobodno da kazem i fudbalere...imamo naucnike, pisce. Kad pogledas najpoznatije sportove, u fudbalu mozda nismo najbolji ali svakako nam se reprezentacija sastoji iz poznatijih fudbalskih imena, zatim kosarka, poslije amerike mi smo najbolja reprezentacija, imamo odbojkase, vaterpoliste, a u sport ulazemo koliko npr amerika u kancelarijskim troskovima jednog NBA prvoligasa.

Kad jedne Engleske novine izdaju ovakav clanak, da li ima sta ljepse :))
 
S obzirom da govoris uopsteno o sportu, a ne o fudbalu, tema ce se premestiti. Pre toga, slobodno se izjasni gde zelis da ide, pa cemo videti da li odgovara.

pa nema veze, govorim i o nauci i td, moze i da ostane ovdje jer pretpostavljam da ce najvise o fudbalu da se govori, a ako ces je dje prebacit onda je stavi u fenomene ako ima takav odjeljak...
 
Ako je tema o Ivanovicu onda ima veze sa fudbalom, mada bi mogla da se zalepi za neki opstu temu o fudbalu jer mislim da nema mnogo toga da se kaze, svi znamo da smo sportska nacija uvek bili.
 

Back
Top