strije

hehehe..bas volem :-D
da vidite kako je nama !!!
salim se.
nema ti pomoci,koza je pukla i to je kraj....ali...kad prestanu da budu crvene onda ce postati bele pa ce se manje videti...eto utesila sam te
 
odsečeš od dupeta i nasadiš lepo na mesto gde su strije ;) transplantuješ tkivo, ko čovek. Jedini uslov je da je maljavost oba dela tela identična :mrgreen:
 
Nesto mo govori da ovaj batica laze sto se tice strija. Nije mu bas neka sala, ako je uopste sala.
Ako si OZBILJAN po tom pitanju, onda...................................
.........................................................................onda.......................
................................nosi dukserice ili kosulje do kraja zivota.
 
Ovde se jos nije postavilo neko pitanje, a da neko ne tera segu na njegov racun. Pa nisu mu ****** izasli rogovi, pa da je nemoguce. Naravno da je takva stvar normalna pri brzim promenama, tj. promeni kilaze, bilo nadole ili nagore. Ali nije smak sveta, to ti je danas pojava kao celulit. Postace bele, i polako ces se navici na njih, kad pocrnis,manje dodju do izrazaja. Ali ako bas hoces da ih se resis, tu su laseri, no frx, ali je skupo cula sam. Cisto mazi melem za strije radi preventive za dalje. Imas ga u svakoj apoteci.
 
solas:
Devojke, dobio sam strije od teretane po rukama.
Kako da ih se resim. sta da radim?






Postoje kreme protiv strija kao sto postoje kreme i za celulit.
Verujem ti zato sto je moj brat bio u istoj situaciji...
Idi u neku apoteku i kazi da ti treba dobra krema za strije...
Mom bratu je pomoglo... :D :D :D
 
Postoji i coverdem (cini mi se da se tako zove) koji je poput pudera, ali vodootporan, i prikriva, a prodaje se u razlicitim nijansama, u zavisnosti od boje koze.
 
Strije nasatju u zavisnosti od elasticnosti koze. Moja mama je rodila dva deteta, a nisam joj jos videla ni strijicu. Tako da to moze u muskarcima da se dogodi, nisu samo zene osudjene na to.
 

Back
Top