Strelac

Samantha Jouns:
A ZASTO NIKO NECE DA NAPISE KAKVI SU STRELCEVI U LJUBAVI!!!
JA SAM CULA DA SU VELIKI AVANTURISTI I DA VOLE DA VARAJU.....STA VI MSLITE???

svidja mi se to...avanturisti u ljubavi....:)
a dal vole da varaju? mislim da niko to ne voli,hmmm ...mozda strelcevi vole da iskoriste svaku priliku, pa ti se zato cini.
ali to sve rade u mladosti. posle, mislim da se znacajno smire. kad se strelac zaljubi, on vidi samo tu jednu osobu, pored sebe. samo je bitno drzati mu paznju,dugo, dugo...i to na razne nacine. nekada pomaze i svadja, tek onako da se razdrma,hehe
 
animsaj:
svidja mi se to...avanturisti u ljubavi....:)
a dal vole da varaju? mislim da niko to ne voli,hmmm ...mozda strelcevi vole da iskoriste svaku priliku...
... i naravno ne smatraju da su time nešto loše učinili - pa njima taj sex ništa bitno nije značio... da, da. strelac. kao lovački pas bi se zaleteo i za šugavim zecom. lov je ljudi u pitanju, adrenalin, izazov, plen... Ljubav?!? šta je to?
 
Strelčevi srećna vam NOVA 2006. GODINA!

Da smo živi i zdravi još godina sto,
Da je pesme i vina i da nas čuva Bog,
Da su najbolje žene (muškarci) uvek pored nas,
Jer ovaj život je kratak i prozuji za čas...
 
ja sam srelac-riba sa mesecom u lavu, a jupiterom u vodoliji,tako da dosta vucem i od strelca(tu imam 4 planete) i od vodolije,ribe ,lava...Pa nije mi lako...Imam tu umetnicku crtu,pa sam bar moja mama tako kaze i pomalo nenoramalna,a opet ambiciozna i uzasno radozanala,i obozavam kad nesto novo saznam
 
pa strelcevi u krevetu vole da experimentisu,mada vrlo cesto to nije samo krevet,moze biti i na krovu,u sumici,bazenu,parku,meni licno najvise odgovaraju muskarci bikovi,okud to nemam pojma,posto smo nebo i zemlja,ali mozda me zbog toga i privlace,jer smo mi strelcevi nestalni,a bikovi tako savrseno cvrsti
 
Moze biti,al' ne mora da znachi :-D Iz mog iskustva ,lichnog, a i dugogodisnjeg izucavanja Astrologije, Strelac-muskarac je veciti dechak. Povrsan,leprsav, neozbiljan,ne zeli obaveze,"leti sa cveta na cvet" kao buba mara :-D ...voli avanture, i vrlo je tesko pohvatati njegove uporedne veze. Ali ,sa druge strane,veoma je harizmatican,neodoljiv,smeker,pricalica,kozer,bonvivan...e,vi sada vidite sta je i ko je Strelac :lol: ...izaberite koji tip vam je miliji...mali savet devojkama:ne pritiskajte ga,ne pratite,ne zapitkujte...ako to radite, jednom ce samo da isheta iz vaseg zivota bez rechi...eh,ta vatra, neodoljiva i neugasiva! :-D Zelim vam lepo Badnje vece i saljem vam veliki pozdrav, Astrodita. :-D
 
a deca strelčevi?
kakvi su ?
(znam ja moje dete ali je zanimljivo čuti još nešto)
moj sin je rođen 6.12.1999.
ja sam rak,muž bik. ćerka je rak.
kakva smo kombinacija:p
astroidita?
 
ma daj...mene strelcevi napadaju jod od avgusta 2005,..i svaki tip kojeg upoznam je strelac!!! Da poludis,..a sto je najgore,..neodoljivi su,...a ja nemam srece sa njima nikako,...barem ne u LOVE SITUATION ,..jer ja sam BIK!!!
 
Ja sam strelac podznak vaga. kad kazu da smo neozbiljni, rasejani, previse opusteni, da varamo u ljubavi, ja mislim da to nije karakteristika strelaca. Slazemo se sa vagama, ovnovima, strelcevima. Ne slazem se sa devicama, jarcevima, ribama, vodolijama. Umemo da budemo nespretni, duhoviti, i vrlo indiskretni, tako da ako nas prijateljica pita kako joj stoji nova suknja bey ikakve zle namere cemo joj reci : "Jel ti vidis koliko ti je dupe u tome?" i pri tom necemo razumeti ako se ona naljuti jer pitala nas je za misljenje. Strasno cenimo iskrenost, volimo druzenje . Umemo jako da se naljutimo, pri tom masuci rukama ko ludacci, volimo da imitiramo druge , glasni smo kad pricamo, kad se smejemo...
 
Ja se zabavljala s jednim takvim koji je imao kombinaciju Strelac/Vaga i dan-danas smo ostali mnooogo dobri :D (btw, baš danas smo se čuli).
Nije nam uspelo iz jednog jedinog razloga: velika udaljenost (ja Petrovaradin/NS, a on Vrnjačka Banja), on švaler, a ja željna njega (nije teško pretpostaviti i zašto ;))...
Bio je to mnogo bolan raskid za oboje, ali smo ostali fenomenalni prijatelji. Nikad ne mogu da se naljutim na njega jer je ponekad detinjast, ali uvek iskren, i to sam uvek iznad svega cenila kod njega.
Mnogo ga volim, skačemo u pomoć jedno drugome kad god zatreba... Ma, obožavam ga!!!
A sad nešto samo za Bakija 75 što se tiče konstatacije da se ne slaže s Vodolijama -------------> Ja sam Vodolija/Ovan ;)
 
Е нашла си каћеш то да ме питаш... хик
Нормално је кад си и ти нормалан... па нормаљно!
Ако неко хоће бољу дефиницију... е па... нека скине најновију дефиницију вируса за Касперски АВ програм...
или још боље... нек се обрати стручњаку... психијатру... хик... дабоме
 
baki 75:
Ja sam strelac podznak vaga. kad kazu da smo neozbiljni, rasejani, previse opusteni, da varamo u ljubavi, ja mislim da to nije karakteristika strelaca. Slazemo se sa vagama, ovnovima, strelcevima. Ne slazem se sa devicama, jarcevima, ribama, vodolijama. Umemo da budemo nespretni, duhoviti, i vrlo indiskretni, tako da ako nas prijateljica pita kako joj stoji nova suknja bey ikakve zle namere cemo joj reci : "Jel ti vidis koliko ti je dupe u tome?" i pri tom necemo razumeti ako se ona naljuti jer pitala nas je za misljenje. Strasno cenimo iskrenost, volimo druzenje . Umemo jako da se naljutimo, pri tom masuci rukama ko ludacci, volimo da imitiramo druge , glasni smo kad pricamo, kad se smejemo...

Baki, evo ako te zanima kako vas (strelac-vaga) definiše Catherine Aubier.
Otvoren prema drugima on stalno pokušava da razume. Uvek brine za opšte dobro, ima neograničenu toleranciju i osećaj za pravdu. Stalno odmerava "za" i "protiv", afektivno i lojalno. On je veliki diplomata i nema mu premca ukoliko želi da vas ubedi da treba da delite njegovo mišljenje. On je neverovatno druželjubiv, nesposoban je da živi sam i mora stalno da se potvrđuje pred drugima. Vrlo je osetljiv i često neshvaćen.
U ljubavi Vaga je vatrena. Vaga je nestrpljiva, pribrana uvek nasmejana, šalje vam cveće i nikada se ne ljuti na vas. Čak može i da vas nervira njegova opsesija da po svaku cenu
predstavi sve u najboljem svetlu. Ako hoćete da mu se dopadnete predložite mu odlazak na trke ili u neku galeriju. Ali ako mu budete ponudili život u stilu kuća - posao, pobeći će
od vas glavom bez obzira.
 
xpajamacax:
a deca strelčevi?
kakvi su ?
(znam ja moje dete ali je zanimljivo čuti još nešto)
moj sin je rođen 6.12.1999.
ja sam rak,muž bik. ćerka je rak.
kakva smo kombinacija:p
astroidita?

Evo šta ovde u ovoj mojoj knjižici piše o deci strelčevima.
Njemu su potrebni snovi, mitovi, svetovi u kojima vladaju bogovi. Materijalna strana života ga ne interesuje; oduševljava ga samo zanos. On mnogo očekuje od života i stremi ka određenom idealu.
Kao i njegov znak, dete oseća potrebu za prostranstvom da bi odapinjalo strele. Život za njega znači mnoštvo prijatelja, istraživanja širom sveta, pešačenja, putovanja stvarna ili zamišljena. On je nesvestan opasnosti prilikom kontaktiranja sa drugima. On je poverljiv i naivan, veruje da svi zaslužuju njegovu nežnost i pažnju. Roditelji nemojte kočiti njegovu poletnost. Ne pričajte mu priče o realnom životu, već mu pomozite da ga shvati. Pružite mu pomoć prilikom usklađivanja njegovih kontradiktornih želja, ukažite mu na prepreke koje ga očekuju, pokažite mu kako da se bez straha suoči sa realnošću, ali pri tom pazite da ne uništite njegov zanos.
Ako već ne može da se oslobodi škole, on će se na časovima dosađivati i ometati nastavu bacanjem aviona od papira na učitelja. On se brzo obeshrabruje i lako zamara. Zbog toga je potrebno uključiti ga u razne vrste takmičenja sa drugima i sa samim sobom. Pohvaljujte ga, vrlo je osetljiv na to. Oduševljavaju ga učitelji koji su ekstravertni kao i on sam. Upišite ga u školu u kojoj se sportu daje veći značaj....
 

Back
Top