Strelac

zeljko612

Domaćin
Poruka
4.267
Ovaj nas baš mrzi - nije da nema istine (moj muž bi se složio i slatko nasmejao da ovo pročita, naročito u vezi nesposobnosti), ali se jasno vidi da je OSTAVLJEN od neke Strelice a zaboravio je da napiše jednu takođe lošu a bitnu osobinu - mi vrlo lako ostavljamo smorove i posesivce, uopšte teško nas je vezati a kad neko pokuša da to uradi na način koji je očigledno pokušao ogorčeni Strelomrzitelj, onda popije šut kartu, pa može samo da se sveti vađenjem iz konteksta i pristrasnim siktanjem. Imamo mi puno mana, naravno, ali ni jedan znak nije pošteđen toga, pa ni mi. Inače, mnogo su mi draži neki drugi horoskopski znaci od sopstvenog ali me nervira očigledna malicioznost.
Vi ste tipičniji Strelčevi od mene (od kad znam za sebe svi misle da sam Škorpija) jer na ove gadosti gledate sa osmehom i optimizmom - mozda je tako i bolje - ne nervirate se zbog budala

Meni je podznak skorpija i veruj mi u zivotu sto manje brines to si vise sreciniji :D
Tako da se vrlo retko nerviram,uglavnom idem svojim putam ne osvrcuci se.Inaravno,tacno je da mrzim ljude kji zele da mi se uvuku pod kozu misleci da sam neka marioneta -_-

Poruka
16.117
Meni je podznak skorpija i veruj mi u zivotu sto manje brines to si vise sreciniji :D
Tako da se vrlo retko nerviram,uglavnom idem svojim putam ne osvrcuci se.Inaravno,tacno je da mrzim ljude kji zele da mi se uvuku pod kozu misleci da sam neka marioneta -_-

Moj dragi je STRELAC/SKORPIJON njega ljudi obozavaju, to je neverovatno koliko on postaje popularan
a ljudi svaku njegovu rec gutaju i upijaju. On nikoga ne slusa ima odlicnu intuiciji i cak ako ga neko ne poslusa
dodje posle nekog vremena da mu se izvini i da mu kaze da je bio u pravu.

Миша

Domaćin
Poruka
3.363
У тој комбинацији један може да попије упоредно сунце у XII од другог, што је основ за подривање поверења и извор неспоразума.

Dirty Kichen Eternity

Primećen član
Poruka
595
Evo sad sam pogledala. Ne mora da znaci to sto si napisao. Moze Sunce jednog da ide iy 10 na 9 -tu kucu, a Sunce druge osobe iz 10 -te na 11 - tu kucu...
Mislim, ovo je poprilicno cudan primer, jer imamo 2 osobe sa suncem u 10...ali dadoh vam primer iz rl...

zeljko612

Domaćin
Poruka
4.267
ajde dajte mi savet kako da prezivim ovog strelca? kako treba sa njima?

Linda Gudmen kaze da treba nauciti da pustate zmajeve sa njima... Kako bre Lindaaaaaaaaa??????/

Sve sto trebas je da ga ne pritiskas,da ga pustis da diese i trci svojom poljanom koju je satkao u svojoj masti ako sve bude oke,povesce te sa sobom i bice ti prelepo :)

Poruka
16.117
Nije tesko ;)

Ako pocnes da ga gusis, optuzujes, mislis da su mu namere lose, ne umes da se radujes sa njim...raznoraznim glupostima koje ce ti svakodnevno priredjivati...pobeci ce od tebe...ako ne danas..onda sutra...
Nauci da ga razumes i da mu verujes. Nikad ne ogranicavaj njegovu slobodu. Bice ti veran zauvek.

Da ali kad on ima tako neke decije ideje i onda bi svasta da uradi sa njima a one su nekad i neostvarive i sve bi odmah i sad! A posle kada propadnu i pare propadnu e onda...

Ja sam BIK i mnogo sam na zemlji dok on lebdi u oblacima...

Миша

Domaćin
Poruka
3.363
Хехе, кад су паре у питању, дефинитивно нема места лудостима. :) Ни овна (овницу) не бих пустио близу веће хрпе.

Мислим да се савет односио на општи однос у вези. Не на та животна питања.

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
12.887
Da ali kad on ima tako neke decije ideje i onda bi svasta da uradi sa njima a one su nekad i neostvarive i sve bi odmah i sad! A posle kada propadnu i pare propadnu e onda...

Zavisi ciji je novac u pitanju:lol:...ako je njegov pomoci nema...ako je novac zajednicki onda je stvar prioriteta...lepi su pufnasti oblaci osim ako covek ne dobije zelju da ih razbuca protivgradnim topovima, rece leprsava vodolija...leprsava za sve osim za novac:lol:

Dirty Kichen Eternity

Primećen član
Poruka
595

Pa dobro za to si u pravu. Onda pokusaj na fin nacin, argumentovano da mu objasnis. Ako je bandoglav, oteraj ga u pm, shvatice valjda vec nekako....:)

georgejune

Starosedelac
Poruka
173.128
Sve sto trebas je da ga ne pritiskas,da ga pustis da diese i trci svojom poljanom koju je satkao u svojoj masti ako sve bude oke,povesce te sa sobom i bice ti prelepo :)
u prevodu nek ti je manje stalo i imas ga na dlanu
Ako ti je tako teško sa nama Strelcima, možda mi nismo za tebe. Možda si za nešto bolje. Mada, ne znam šta ima bolje od nas. Uz sve to smo i skromni. :roll:
nije isto mislila je na muske

Dirty Kichen Eternity

Primećen član
Poruka
595
u prevodu nek ti je manje stalo i imas ga na dlanu

nije isto mislila je na muske

Ne slazem se sa prvim odgovorom. Polazim od sebe. Ako neko krene da me zajebava, ako je retard, odem bez objasnjenja, ako nije, a vidim da to radi "izvestaceno"...najblaze receno...dupe cu mu pomeriti.
Tipicni strelci su jako iskrena stvorenja. Nema sanse da na iskrenost ne odgovore iskrenoscu. Mada i na neiskrenost odgovaraju iskrenoscu...:lol:
Sve u svemu, ja uopste ne opravdavam letenje u oblacima kad su u pitanju ozbiljne stvari, ali kapiram da jednom strelcu to moze da se desi. Tad prosto mora na neki nacin da se "lupi sakom o sto", makar i u situaciji zena - muskarcu.

Sto se tice drugog odgovora
Tacno je da se u svakom znaku razlikuju zenski i muski. Recimo obozavam muske skorpije, a zenske su mi cesto odbojne...Isto tako ...obozavam zenske strelceve, ali da mi neko plati ne bi bila sa muskim...:)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.