Strategije

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
Zanima me ko od vas igra stragije na vasim kucnim racunarima :)
Ne mislim da realtime stratgije tipa Sudden Strike, Blitzkrieg, i slicno...Ne tvrdim da nisu dobre, ali ovde igre smatram igrama za ubijanje vremena.
Mislim na igre tipa Panzer General, Steel Panthers, Combat Mission i jos par igara.
 
@friedrich
ja sam uvek online :)

elem, od FPS, je stvarno ceo serijal Rainbow Six ultra realan...dakle, prvi RB 6, pa onda rogue spear, ghost reconi tako dalje....
 
e zato ja igram combat mission...
poteznu strategiju, koju igram sa gomilom likova preko maila...kad imas vremena, odigras potez....
posto sam zauzet bukvalno ceo dan, do 22.00 uvece, to mi najvise odgovara....pored toga sto je igra jako realna kada je upitanju drugi sv. rat.....
 
ZA SVE : ljubitelji vojske imate jednu super igru da se ne pokajete nikad u zivotu sto cete je odigrati , zove se SPECIAL FORCES - NEMESIS STRIKE ..... pucacina iz 3 lica , koriste se sva moguca najnovija naoruzanja i oprema u misijama !
 
Blitzkrieg :) je najjaca rts svih vremena jednom sedmicno subota ili nedelja provedem po 5-6 sati na netu na gamespy serveru zajedno sa bracom rusima iz RF- klana,kidamo sve redom,hrvati,ameri,nemci...
[RF]Serb....
 
preporucio bih svima da probbaju Combat Mission
Strategija je RL/potezna...sto znaci da vi i protivnik komandujete vojskom, a onda u sledecem krugu gledate ste se zbilo...Strategija je 3D, pa je i grafika koliko tolko ok, s ozbirom da je igra stara 4-5 godina.
Ja igram vec duze vreme na www.theblitz.org
 
Nije losa ni ACT OF WAR na 1 DvD - U ... strategija vojna + ubaceni deo ima i policijskih snaga S.W.A.T. , najvise mi se svidja deo kad obezbedjujete WHITE HOUSE u trenutku atentata , atentatori su u masi ljudi obelezeni crvenim markerom , a vi ste duzni da ih neutralisete ... i sto je dobro dozvoljene su civilne zrtve u odredjenom % !!! Strava igra , jos imate kad zavrsite misiju da pogledate film kako ste izveli akciju ... necete se pokajati ako je odigrate !!!!
 
hm... sto se strategija tice:Sudden strike, strarcraft, total war(shogun,europe,rome),caesarIII,
pucacine:rainbow six-(raven shield,ghost recon,rougue spear),flashpoint-najrealnija simulacija rata iz prvog lica,battlefield 1942
 

Back
Top