strana mjuza vs. domaca mjuza

bjelicab:
Pa kako popularna samo po narodnjacima!!! Jesi video sta je Marija uradila u Helsinkiju,znaci da se svetu svidjaju nase pesme(ne govorim o narodnjacima)!!! Pa svi silni koncerti nasih pevaca i posecenost na tim koncertima!!! Pa i Aleksandra Kovac,ma daj!!! Nije Srbija toliko propala u tome,bar ne u muzici i sportu!!! Meni je to bar najvaznije!!! :roll:


Znas ti koliko ima Srba u inostranstvu..... Eurosong rijetko ko da prati, skoro sam gledala neku emisiju na TV-u, dokazano je da vise od pola ljudi u Evropi ne gleda eurosong, niti glasa...
 
Uvek prednost dajem stranoj muzici.U nasoj muzici jedino valjaju neki pojedinci.Muzika u Srbiji je skroz propala i nije mi jasno kako neko moze da je poredi sa stranom muzikom,koja je 100000000000000000000000000% bolja...

kad to kazes pretpostavljam da mislis na TF i narodnjake.......
ovde ima dosta dobrih punk i metal bendova koje bi radije slusao nego strane..

E da Alogia je uspjela, sto se tice stranog trzista, a i Tales Of Dark se uspinje...

uspeo je i Eyesburn...
 
Pa neki kazu da zavisi od zanra ali u svim zanrovima su strani izvodjachi bolji nego domaci. npr. u metalu Maiden vs. Kraljevski Apartman. Naravno Maiden-i su mnogo iskusniji od Apartmana i imaju bolje textove...ne kazem da je apartman losh ali Maiden je zakon :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
a i ti si naso da uporedjujes maidene sa apartmanom.....
normalno da nasi bendovi ne mogu da se porede sa recimo maiden-ima, metallik-om, slayer-om i td....
ali ocu da kazem da imamo i mi dobre bendove za koje mnogi nisu culi i onda misle da je srpska muzika sacinjena samo od tf i narodmnjaka...
 
Painkiller_girl:
Boga pitaj sta mislis sta je Heavy Metal, jesi li ikada poslusao balade od metala... cisto sumnjam, zato ne vrijeđaj metal posto se vidi da razmisljas malim mozgom, ni ja ne vrijeđam te tvoje pjevacice... :roll:
Izvini ako sam pogodio tebe i taj tvoj metal,a zapitaj se prvo koliki je tvoj mozak pa tek onda pricaj o mom!!! :razz:
 

Back
Top