Stoni tenis

Ja treniram stoni tenis...pa ima pola godine malo vise...ja mnogo volim da ga igram, a pre nego sto sam poceo da treniram, bio sam najbolji u skoli...(iako su neki trenirali)
Profi klip je stvarno sjajan...meni se mnogo svidja deffanzivan stil igraca kao sto je ovaj sto je uzeo poen, ali nisam takav...
 
Za igranje protiv dobrih defanzivaca moras biti siguran i strpljiv inace si izgubljen.
U vrhunskom stonom tenisu ih je relativno malo jer najbolji igraci su veoma sigurni
u svojoj igri i malo grese, a to je osnov defanzivne taktike - cekanje greske protivnika.
 
pingpong.gif
 
Igrao sam ranije rekreativno u Sumicama sa jednim starijim likom koji me je konstantno drao jer sam bas lose igrao, posle sam se preselio na Karaburmu i batalio. Pre 2-3 meseca nadjem klub na 15min od mene busom i dekicu koji trenira klince. Nije lako da nadjes nekog ko hoce da igra 2-3 puta nedeljno, a da ne igra 10x bolje pa sam krenuo na individualne "treninge" sa dekicom vise zbog rekreacije jer ne volim teretanu, a ujedno da naucim.
Najbolje je bilo kada odigram sa klincima, cesto sam dobijao setove z:mrgreen:
Onda su nasli novog trenera, ali sam ja nastavio sa dekicom. Steta sto retko odigram partiju sa nekim, cisto ponekad ko zaluta u klub, sa dekicom nema svrhe da igram.
 
Sezonski ga igram(3-4 meseca godišnje). :) Tokom srednje škole bio sam i u takmičarskim vodama, tako da se ta ljubav ne može izgubiti i zato ovaj divan sport godinama pronalazi mesto u mom slobodnom vremenu. Inače, uglavnom sam defanzivac, ali volim i da promenim ponekad.
 
Novo mesto za stoni tenis rekreaciju u Novom Sadu-Gagarinova 16 kod stanice.Trenutno jedan Joola sto transport,a ukoliko bude zainteresovanih ubacujemo još jedan.Pre podne od 9-13 cena 150 dinara,posle podne od 15-22 300 din.Rezervacije na 060/6339-959 Saša
 

Back
Top