Quantcast

Stoni tenis

Ivan xcv

Aktivan član
Poruka
1.026
Ja treniram stoni tenis...pa ima pola godine malo vise...ja mnogo volim da ga igram, a pre nego sto sam poceo da treniram, bio sam najbolji u skoli...(iako su neki trenirali)
Profi klip je stvarno sjajan...meni se mnogo svidja deffanzivan stil igraca kao sto je ovaj sto je uzeo poen, ali nisam takav...

trulababalan

Početnik
Poruka
3
Za igranje protiv dobrih defanzivaca moras biti siguran i strpljiv inace si izgubljen.
U vrhunskom stonom tenisu ih je relativno malo jer najbolji igraci su veoma sigurni
u svojoj igri i malo grese, a to je osnov defanzivne taktike - cekanje greske protivnika.

Andrej84

Zainteresovan član
Poruka
148
Igrao sam ranije rekreativno u Sumicama sa jednim starijim likom koji me je konstantno drao jer sam bas lose igrao, posle sam se preselio na Karaburmu i batalio. Pre 2-3 meseca nadjem klub na 15min od mene busom i dekicu koji trenira klince. Nije lako da nadjes nekog ko hoce da igra 2-3 puta nedeljno, a da ne igra 10x bolje pa sam krenuo na individualne "treninge" sa dekicom vise zbog rekreacije jer ne volim teretanu, a ujedno da naucim.
Najbolje je bilo kada odigram sa klincima, cesto sam dobijao setove z:mrgreen:
Onda su nasli novog trenera, ali sam ja nastavio sa dekicom. Steta sto retko odigram partiju sa nekim, cisto ponekad ko zaluta u klub, sa dekicom nema svrhe da igram.

FitnessGuy

Zainteresovan član
Poruka
494
Sezonski ga igram(3-4 meseca godišnje). :) Tokom srednje škole bio sam i u takmičarskim vodama, tako da se ta ljubav ne može izgubiti i zato ovaj divan sport godinama pronalazi mesto u mom slobodnom vremenu. Inače, uglavnom sam defanzivac, ali volim i da promenim ponekad.

feto

Početnik
Poruka
38
Novo mesto za stoni tenis rekreaciju u Novom Sadu-Gagarinova 16 kod stanice.Trenutno jedan Joola sto transport,a ukoliko bude zainteresovanih ubacujemo još jedan.Pre podne od 9-13 cena 150 dinara,posle podne od 15-22 300 din.Rezervacije na 060/6339-959 Saša