Stone Temple Pilots

Nisam mislila da ne peva više dobro (naprotiv), šteta je što se onoliko upropastio..
Mislim na drogu i sve to...lik se za kratko vreme prepolovio....
Kada se uporede slike U doba "Core"-a i pre nekoliko godina.....Mislim, šteta....

interesantno je kako se covek moze promeniti... kad sam ga video prvi put u VR-u pomislih "ko je sad pa ovaj?" :) cak mu se i glas skroz razlikuje od onog na core-u
 
Ja sam ranije imao njixove pesme....ali sa krash-om kompa...otishlo...
jel vam problem da zakacite u paketu njoxovih 6-7 najboljix pesama negde?
ukljucujuci ove dve koje bash volim,wonderfull i dead and bloated...
poshto ix nema na 3 download sajta koja koristim....
 
interesantno je kako se covek moze promeniti... kad sam ga video prvi put u VR-u pomislih "ko je sad pa ovaj?" :) cak mu se i glas skroz razlikuje od onog na core-u

Ista stvar.
Kada sam počinjala da ih slušam, mnogo sam se bunila. Mislila sam da su menjali pevača...
Pa dobro, glas mu se baš i ne razlikuje toliko:-)
Nego, posle raspada Stp ostali članovi (svi sem Skota) su oformili bend pod drugim nazivom (zbog čega još više cenim te ljude). Da li neko zna ime tog benda, nigde ne mogu da ga iskopam??
 
Ista stvar.
Kada sam počinjala da ih slušam, mnogo sam se bunila. Mislila sam da su menjali pevača...
Pa dobro, glas mu se baš i ne razlikuje toliko:-)
Nego, posle raspada Stp ostali članovi (svi sem Skota) su oformili bend pod drugim nazivom (zbog čega još više cenim te ljude). Da li neko zna ime tog benda, nigde ne mogu da ga iskopam??

uradili su jedan album sa nekim drugim pevacem, nazvan Talk Show, al to je bilo samo za vreme skotove zauzetosti oko solo albuma.
inace danas braca DeLeo sviraju u bendu Army of Anyone, a bubnjaru se negde izgubio trag:)
 
Stvarno jedan mnoooogoooo dooobaaaar band. Bas ovih dana skidam svasta od njih sa youtube-a i uz pomoc Emule-a. Ima svasta ljudi. Odlicna svirka. Bas bih voleo da ih vidim uzivo i vidim da su nesto radili tokom 2006 a sada trazim da vidim toudates, da li uopste sviraju jos!!!


izgleda da su zadnju svirku imali negde u 2002-oj!
 
Stvarno jedan mnoooogoooo dooobaaaar band. Bas ovih dana skidam svasta od njih sa youtube-a i uz pomoc Emule-a. Ima svasta ljudi. Odlicna svirka. Bas bih voleo da ih vidim uzivo i vidim da su nesto radili tokom 2006 a sada trazim da vidim toudates, da li uopste sviraju jos!!!


izgleda da su zadnju svirku imali negde u 2002-oj!

vec duze vreme ne sviraju zajedno...nazalost
 

Back
Top