Stojkov Ćevap

Stojkov-Cevap01.jpg

10 ċevapa - 250 dindži, neću favorizujem ni jedan prodajni lanac jer razlike su neznatne

Stojkov-Cevap02.jpg

Slika je namerno manja zbog tajnovitosti recepture: odredjeni zejtin, original vegeta, tuzlanska so i indijski biber

Stojkov-evap03.jpg

Sendvič toster domaćinski sredjen i zagrejan...

Stojkov-evap04.jpg

E ali prvo da dopečemo sirov lebac čisto da poprimi hrskavu teksturu i ispari voda...

Stojkov-evap05.jpg

...ovako je hleb još ukusniji i nema nadimanja u stomaku od presnog kao nekad, ćao zdravo plus prija

Stojkov-evap06.jpg

Sad je red naravno na ćevapčiće po Stojko® recepturi...

Stojkov-evap07-1.jpg

Za salatu ćemo... Momenat... a,b,v,g,d,dj,ž.. Zaječarsko!

Stojkov-evap08.jpg

Za par minuta sve gotovo i upravo posluženo toplo...
Stavljena i 2 čena belog luka zbog urokljivih i zavidnih i ovih śto će o plekanom tanjiru.
Kakav je to ćevap a da nije na plekanom?

E pa prijatno mi!

:kolac:
 
Po meni je Podravkina Vegeta podjednako dobra i za roštilj i za variva.
Začin C je samo za variva, daje im super šmek al eto za meso i nije.
Sad šta je i koliko zdravo u modernoj industrijskoj hrani ubrzo bi i ćevape dovelo pod sumnju kvaliteta.
Koristim i Vegetu i Bio način... Vegeta je malčice slanija... Po mom iskustvu, Začin C je najslaniji i to ne volim...
Da li si probao vegetom da posoliš salatu (bilo koju)? To je potpuno druga priča...
Navikla sam da koristim te začine i važim za fenomenalnu kulinarku.... Bogu hvala, za sada sam zdrava, a i moja porodica...
:heart:
 
Koristim i Vegetu i Bio način... Vegeta je malčice slanija... Po mom iskustvu, Začin C je najslaniji i to ne volim...
Da li si probao vegetom da posoliš salatu (bilo koju)? To je potpuno druga priča...
Navikla sam da koristim te začine i važim za fenomenalnu kulinarku.... Bogu hvala, za sada sam zdrava, a i moja porodica...
:heart:
Ono śto majstori/majstorice kuhinje kriju u receptima:
količina i kombinacija svima dostupnih začina, vreme obrade i predpriprema a poneki put i sama završnica...
Ali to je isto kao ljubav pa se zato i krije od drugih... :heart:
 
Poslednja izmena:

Back
Top