СТИГЛА БЕБА: Партнерка премијерке Ана Брнабић родила сина

Ана Брнабић крши Устав Србије ЗВАНИЧНИМ појављивањем са "девојком"?

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
:ok:

Немам ништа против рађања деце, нека их је што више у Србији, али НЕКА ТА ДЕЦА ИМАЈУ МАЈКУ И ОЦА!. тачка.

Колико деце нема мајку или оца, нека немају ни једног родитеља. Сулудо је потезати овај аргумент. Шта је боље, да дете расте у дому за незбринуту децу или са ситуираном тетком лезбејком?
 
Moze li neko sa pravne strane da objasni:
Ustav RS definise brak kao zajednicu zivota muskarca i zene:
Ustav nije izmijenjen:
izvanbracne zajednice istospolnih osoba (koliko sam uspjela procitati) nisu pravno regulisane u RS:
Predsjednica Vlade ocekuje da usvoji dijete koje ce joj roditi supruga iz izvanbracne zajednice!

Koliko je zakona time prekrseno...o Ustavu, izgleda, niko ne vodi racuna? :)
 
Poslednja izmena:
Odma' da ti kazem-nisam ni pristalica,ni clan ni simpatizer lgbt populacije,i sramota me je u inostranstvu da kad me pitaju jel' istina da nam je premijer-premijerka homoseksualka,da kazem da jeste.
Ali.
Koji zakon (clan,stav...) izricito zabranjuje vanbracnu zajednicu homoseksulaca u Srbiji?I koji zakon zabranjuje da lezbejka rodi dete (ne,nece se kao otac upisati Pankela,to nece dozvoliti)?
I sta uopste pokusavas sa ovakvom postavkom teme?Ni ja nisam za to da je ona-on (po ustavu) najmocniji covek u Srbiji ali jbg,kakvi su ih birali,jos su i dobri...ali ne postoji zakon koji ce to da im zabrani.


Устав Републике Србије, Члан 62. између осталог гласи:

Брак се закључује на основу слободно датог пристанка мушкарца и жене пред државним органом.
Закључење, трајање и раскид брака почивају на равноправности мушкарца и жене.
Брак и односи у браку и породици уређују се законом.
Ванбрачна заједница се изједначава са браком, у складу са законом.

Значи и та ванбрачна заједница се изједначава са браком (опет мушкарца и жене)

Питаш, шта покушавам са овом темом?

Имам право да знам ЗАШТО председник владе Србије КРШИ Устав и законе Србије. А то нас и КОШТА....све то што иде уз председника владе и њене незаконске везе (брачне или ванбрачне)
Мене највише забрињава тај НЕМОРАЛ који се ЈАВНО приказује!!!
 
Moze li neko sa pravne strane da objasni:
Ustav RS definise brak kao zajednicu zivota muskarca i zene:
Ustav nije izmijenjen:
izvanbracne zajednice istospolnih osoba (koliko sam uspjela procitati) nisu pravno regulisane u RS:
Predsjednica Vlade ocekuje da usvoji dijete koje ce joj roditi supruga iz izvanbracne zajednice!

Njih dve nisu u braku, sutra može ona da ostavi Brnabu i ode sa detetom bilo gde, da bude samohrana majka. A i dok su u vezi koji zakon zabranjuje da na primer majka koja je rodila dete ima partnerku?
 
Njih dve nisu u braku, sutra može ona da ostavi Brnabu i ode sa detetom bilo gde, da bude samohrana majka. A i dok su u vezi koji zakon zabranjuje da na primer majka koja je rodila dete ima partnerku?

pa se tuze..jer muz ce posle pada vlade da pobegne u hrvatsku pa ce biti cirkusa i materijala za zutu stampu
 
И стрико Алек, и кум Ивица...
Мени сузе саме иду низ леђа...z:mrgreen:

Сад је најевропљанин Палма највише збуњен, не воли педере али лезбејке и могу да прођу, а и треба се борити против беле куге.
 
Moze li neko sa pravne strane da objasni:
Ustav RS definise brak kao zajednicu zivota muskarca i zene:
Ustav nije izmijenjen:
izvanbracne zajednice istospolnih osoba (koliko sam uspjela procitati) nisu pravno regulisane u RS:
Predsjednica Vlade ocekuje da usvoji dijete koje ce joj roditi supruga iz izvanbracne zajednice!

Koliko je zakona time prekrseno...o Ustavu, izgleda, niko ne vodi racuna? :)

Evo ti odgovor u pitanju...
Mislim da ne moze da ga usvoji,po tome bi njena devojka/decko izgubila pravo na materinstvo,po nasem zakonu (cini mi se) ne moze dete da ima dve majke.Ali sve pada u vodu ako odu u Holandiju i vencaju se,a ova ode u istu i tamo se porodi.Dete dobija drzavljanstvo zemlje u kojoj se rodilo a tamo moze da se upisu kao roditelji.I dobijas sve po zakonu,na zalost....
 
To je biseksualka verovatno, ova devojka od Brnabe mi deluje kao 100% lezbos čim može sa njom onakvom da bude a kako izgleda mogla je navatati i lepšu lezbejku a i lepšeg muškarca.

ne nije biseksulaka.Pazi oduvek je bilo lezbejki kao i homitja,ali do pre pola veka nije postojala mogucnost da zena koja oseca naklonost prema istom polu javno ostvari vezu.Danas primecujes da postoji jedna relativno brojna homo populacija,ti muskarci i zene su se zenili i udavali jer se to ocekivalo od njih,ali nisu bili srecni i ispunjeni u bracnoj zajednici.Znaci da mogu ,ali da danas otvoreno ne zele,i ja to potpuno razumem.Samo cemu trcanje na vantelesnu u tom slucaju ? Konkretna zena koju poznajem udala se krajem osamdamdesetih ,dobila dvoje dece i pre deset godina ostavi coveka.Danas zivi sa zenom jednog advokata u istom tom nasem gradu
Da je biseksualna mogla bi najopustenije zadrzati porodicu i "kurvati se" sa nekom ribom.Hocu da ti kazem da je prirodnim putem postala majka,toliko je njena zelja za majcinstvom bila jaka iako je lezbo
 
Njih dve nisu u braku, sutra može ona da ostavi Brnabu i ode sa detetom bilo gde, da bude samohrana majka. A i dok su u vezi koji zakon zabranjuje da na primer majka koja je rodila dete ima partnerku?

Ne znam da li postoji zakon koji zabranjuje da majka koja je rodila moze da ima partnerku, ali iz tekstova o srpskom porodicnom zakonodavstvu proizlazi da takve veze nisu zakonom uredjene, dakle, prava partnera ne postoje medjusobno, niti prema djetetu.
 
Ову вест је објавио Блиц,

https://www.blic.rs/zabava/stize-be...nerka-milica-uskoro-postaju-roditelji/1dq37kq


Пре тога сам је видела у "Куриру", али је у делићу секунде нестала...Може само на Гоогле да се види траг...Такође је НЕСТАЛА и са других медија где је била објављена, ево ПРОВЕРИТЕ сами,

Pogledajte prilog 530650


Последњи пут сам овде писала, када сам са запрепашћењем чула вест да Вучић има намеру да постави лезбејку Ану Брнабић на место председника владе Србије и ево ме поново (ПРВИ ПУТ ОД ТАДА) да објавим ово што сам видела у медијима и да ЗГРАНУТА поставим ову своју реченицу-питање: " КО ЈЕ ПОСЛЕДЊИ, НЕКА УГАСИ СВЕТЛО У СРБИЈИ?"


МРАК! ДНО ДНА!!!


Докле више да трпимо ова понижења? Имамо ли ми у Србији законе? И да ли се они поштују? Ко је овој Ани Брнабић дозволио да о НАШЕМ ТРОШКУ и о НАШЕМ ОБРАЗУ ЈАВНО представља истополну особу, као званичног партнера ПРЕДСЕДНИКА ВЛАДЕ СРБИЈЕ?

Имала бих још питања, али нека се њима баве ИСТРАЖНИ органи, време је:think:


SRBIJA ULAZI U NATO.............I TACKA.
 
Moze li neko sa pravne strane da objasni:
Ustav RS definise brak kao zajednicu zivota muskarca i zene:
Ustav nije izmijenjen:
izvanbracne zajednice istospolnih osoba (koliko sam uspjela procitati) nisu pravno regulisane u RS:
Predsjednica Vlade ocekuje da usvoji dijete koje ce joj roditi supruga iz izvanbracne zajednice!

Koliko je zakona time prekrseno...o Ustavu, izgleda, niko ne vodi racuna? :)


То и јесте ПОЕНТА ове моје теме,...

исто сам и ја малопре цитирала један члан Устава

https://forum.krstarica.com/showthr...У-РОДИТЕЉИ?p=36909105&viewfull=1#post36909105
 
Устав Републике Србије, Члан 62. између осталог гласи:

Значи и та ванбрачна заједница се изједначава са браком (опет мушкарца и жене)

Питаш, шта покушавам са овом темом?

Имам право да знам ЗАШТО председник владе Србије КРШИ Устав и законе Србије. А то нас и КОШТА....све то што иде уз председника владе и њене незаконске везе (брачне или ванбрачне)
Мене највише забрињава тај НЕМОРАЛ који се ЈАВНО приказује!!!

Malopre sam objasnio kako moze da se sve po zakonu uradi.Sve dok je jedna majka a druga samo zivi sa njom,nema krsenja zakona.U zakonu isto tako pise da je zabranjeno diskriminisanje seksualnih manjina...To bi automatski znacilo da je zabranjeno da se njihov zajednicki zivot karakterise kao krsenje zakona,u kojem nije IZRICITO navedeno da je vanbracna zajednica dozvoljena samo muskarcu i zeni.
Moralno pitanje je nesto drugo,i meni se sva ta prica gadi.Ali jbg,tako je kako je.Sami smo birali (onaj blago poremeceni deo).
 
Сад је најевропљанин Палма највише збуњен, не воли педере али лезбејке и могу да прођу, а и треба се борити против беле куге.
z:D
Било би интересантно чути његов став око овог "питања"...z:mrgreen:
Око глупљих ствари су падале Владе овде, што не и око једног бебенцета из реторте?:zroll:
 
Malopre sam objasnio kako moze da se sve po zakonu uradi.Sve dok je jedna majka a druga samo zivi sa njom,nema krsenja zakona.U zakonu isto tako pise da je zabranjeno diskriminisanje seksualnih manjina...To bi automatski znacilo da je zabranjeno da se njihov zajednicki zivot karakterise kao krsenje zakona,u kojem nije IZRICITO navedeno da je vanbracna zajednica dozvoljena samo muskarcu i zeni.
Moralno pitanje je nesto drugo,i meni se sva ta prica gadi.Ali jbg,tako je kako je.Sami smo birali (onaj blago poremeceni deo).

Nisam znala da je vanbracna zajednica u Srbiji definisana na taj nacin: kao ne izricito trajnija zajednica muskarca i zene.
A usvajanje djece iz istospolnih vanbracnih zajednica, je li dozvoljeno?
 
Ову вест је објавио Блиц,

https://www.blic.rs/zabava/stize-be...nerka-milica-uskoro-postaju-roditelji/1dq37kq


Пре тога сам је видела у "Куриру", али је у делићу секунде нестала...Може само на Гоогле да се види траг...Такође је НЕСТАЛА и са других медија где је била објављена, ево ПРОВЕРИТЕ сами,

Pogledajte prilog 530650


Последњи пут сам овде писала, када сам са запрепашћењем чула вест да Вучић има намеру да постави лезбејку Ану Брнабић на место председника владе Србије и ево ме поново (ПРВИ ПУТ ОД ТАДА) да објавим ово што сам видела у медијима и да ЗГРАНУТА поставим ову своју реченицу-питање: " КО ЈЕ ПОСЛЕДЊИ, НЕКА УГАСИ СВЕТЛО У СРБИЈИ?"


МРАК! ДНО ДНА!!!


Докле више да трпимо ова понижења? Имамо ли ми у Србији законе? И да ли се они поштују? Ко је овој Ани Брнабић дозволио да о НАШЕМ ТРОШКУ и о НАШЕМ ОБРАЗУ ЈАВНО представља истополну особу, као званичног партнера ПРЕДСЕДНИКА ВЛАДЕ СРБИЈЕ?

Имала бих још питања, али нека се њима баве ИСТРАЖНИ органи, време је:think:

politicki, naglasavam politicki, ne mogu ocima da vidim naprednjake jer su najgore dno koje je moglo da zadesi Srbiju
ali imati komentare sto je neka zena trudna, ko god bila

idi leci se nakazo zatucana
 

Back
Top