СТИГЛА БЕБА: Партнерка премијерке Ана Брнабић родила сина

Ана Брнабић крши Устав Србије ЗВАНИЧНИМ појављивањем са "девојком"?

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ИЗБРИСАЛА САМ ову поруку, којом сам наставила тему, зато што ми нико од модератора не одговара на моја питања, а и АНКЕТУ ми је неко у самом старту блокирао,.....тако да ОВДЕ заиста више не треба ни минут свог драгоценог времена трошити. ЈОШ се овде ништа није променило. :(

Жао ми је због неких дидсутаната, али разумеће они!
 
Poslednja izmena:
Pa u krstenici deteta tj izvodu iz maticne knjige rodjenih treba da se po zakonu upise otac.

Po zakonu to treba da bude donator sperme, ako priznaje ocinstvo.

Ako niko ne priznaje ocinstvo, upisuje se NN lice i detetu maticni broj odredjuje socijalna sluzba....

Meni je zao ovog deteta, mnogo ce propatiti kroz zivot zbog ovoga, nece znati ko mu je pravi otac, nece imati pravog oca, nekakva hrvatska lezbjeka Ana ce ga ubedjivati da mu je ona tata, drugovi ce ga zezati u skoli zbog toga , bice mu vrlo tesko u zivotu na zalost.

ne, majka moze da kaze- ''otac nepoznat''
 
Ana nije niti moze biti otac ovog deteta

Jedino ako joj usput nisu izrasla muda....

A znamo da nisu...

Bas me zanima cije ce prezime dete nositi

Brnabic ne moze jer Ana nije bebin bioloski otac, nije u zvanicnom braku sa svojom "partnerkom" tako da je pravno nemoguce da dete ponese prezime Brnabic osim ako se flagrantno ne prekrsi zakon.

****** brnabicka dobi dete a ti jos nista...
 
Исели се у Русију, ако ниси на условној слободи.

Moj plan je da dovedem Rusiju ovde

Tj da prikljucim Rusiju Srbiji a da takvi kao ti odu na zapad.

- - - - - - - - - -

****** brnabicka dobi dete a ti jos nista...

brnabicka nije otac ovog deteta ni bioloski niti pravno jer joj nije odobreno usvajanje

Ja imam 3 komada.
 
Ona ( ili obe) su isle na "oplodjivanje" u Holandiju tako da tatko moze da bude samo neko odatle,
a mozda tamo postoji i neka banka sperme pa su birale oca.

Odkud ti znas da su isle na oplodjivanje u Holandiju a ne npr u lokalni odbor OO SNS Ostruznica?

pa nije ana brnabic rodila dete nego Milica Djurdjic....

Pa to i mene interesuje sta pise u maticnoj knjizi rodjenih u kategoriji - ime oca i cije ce prezime dete nositi.
 
Не можеш да савладаш ту злобу, зар не?:lol:
Мислио сам да си ипак нешто интелигентнији.

Sta ti je noju?

- - - - - - - - - -

Odkud ti znas da su isle na oplodjivanje u Holandiju a ne npr u lokalni odbor OO SNS Ostruznica?

pa nije ana brnabic rodila dete nego Milica Djurdjic....

Pa to i mene interesuje sta pise u maticnoj knjizi rodjenih u kategoriji - ime oca i cije ce prezime dete nositi.

Ne lozi se niti ce one ziveti ovde niti ce Igor ovde ici u skolu.
 
Odkud ti znas da su isle na oplodjivanje u Holandiju a ne npr u lokalni odbor OO SNS Ostruznica?

pa nije ana brnabic rodila dete nego Milica Djurdjic....

Pa to i mene interesuje sta pise u maticnoj knjizi rodjenih u kategoriji - ime oca i cije ce prezime dete nositi.
Citala sam negde, od kud bih inace znala? A i verujem da je tako jer bi u Srbiji odmah vest procurela:D
Ova doktorka Djurdjic lici na neku atraktivnu Holandjanku, verovatno je zelela da joj dete bude lepo:)
 
Па да им ***** мајку, родитељима одузимају децу, бебе краду, а ове се играју са овим малим јадником.

lezbejke i pederri vladaju Srbijom na zalost.


O tome govori i poznati srpski publicista i intelektuialac Dejan Lucic
 
Па да им ***** мајку, родитељима одузимају децу, бебе краду, а ове се играју са овим малим јадником.

Dok u Srbiji bude glavna vest da se porodila lezbejka zena premijerke a ne Stanika ova drzava i narod nemaju buducnost.
 
Sta ti je noju?

- - - - - - - - - -



Ne lozi se niti ce one ziveti ovde niti ce Igor ovde ici u skolu.

pa majka joj radi kao lekar u klinickom centru

Logicno je da ce ziveti u Srbiji

- - - - - - - - - -

Citala sam negde, od kud bih inace znala? A i verujem da je tako jer bi u Srbiji odmah vest procurela:D
Ova doktorka Djurdjic lici na neku atraktivnu Holandjanku, verovatno je zelela da joj dete bude lepo:)

daj link u suprotnom nije istina ja nisam citao.

Holandjanke su uglavnom ruzne i pegave.
 
52757212_345168709419485_8604154936659279872_n.png
 
Citala sam negde, od kud bih inace znala? A i verujem da je tako jer bi u Srbiji odmah vest procurela:D
Ova doktorka Djurdjic lici na neku atraktivnu Holandjanku, verovatno je zelela da joj dete bude lepo:)

Да, Холанђани су иначе општепознати као лепотани. Иначе, вештачка оплодња у Холандији је са 90% сигурности да се роди млади Растафаријанац.
 

Back
Top