STEROIDI, PROFESIONALNI SPORT I LICEMERJE !!

i kao BILDER osvajac medalja...

i ti se ovim hvalis, pa ako nisi znao bodibilding se u sportskoj literaturi karakterise kao bolest, a ne znam sta si to uspeo u sportu jer bodibilding je kao sport u rangu sa bastovanstom (amaterskim)

8 godina trenirao judo, ako nisi osvojio neku vandrzavnu medalju onda ko da nisi imao uspeh u judou, da bi bio prvak drzave mozes slobodno da radis i KINESKI judo sa 2 tehnike, ionako u kategoriji bude po 5 ljudi na takmicenjima

i pripadnik specijalnih jedinica je vrlo velik uspeh u sportu...

nije da prozivam, al ne unistavajte mladu decu sa smecem..., a diskusiju o upotrebi anabolika ostavite onima koji treba tim pitanjima da se bave

Sinko ko te toliko jadnog nagrdi.Na kavim drogama si ti?Judo potize iz Japana a ne iz Kine.Procitaj malo o tome bar na netu i ko je bio Jigoro Kan osnivac.Dobro si me nasmejao
 
[Ne_Vazim_Se];18015792:
ma u kojoj to literaturi se bodibilding karakterishe kao bolest!?

kakvo lupetanje auuuu... u rangu sa bashtovanstvom kazesh?

koji ovo kompleksi izbijaju na povrshinu c c c

ne ,bodibilding nije bolest, bodibilding je neshto lepo i zdravo... a bolest je kad imash 50 kila i nadimak distrojer hahhahah

pa da, naravno da je bolest, izgradnja bespotrebne misicne mase...
da, totalno si u pravu, prosto sam komplexas sto nemam jos 40 kg i izgledam kao LEP i ZDRAV covek sa slike:
http://www.internethealthandfitnessdatabase.com/images/ronniecolemanimage.jpg
 
Sinko ko te toliko jadnog nagrdi.Na kavim drogama si ti?Judo potize iz Japana a ne iz Kine.Procitaj malo o tome bar na netu i ko je bio Jigoro Kan osnivac.Dobro si me nasmejao

vrlo dobro znam odakle potice judo, nego jednostavno si mogao da procitas kako sam napisao, pa bi shvatio koja je uloga veznika "i" i velikih slova u reci "KINESKI" sa kontekstom recenice...
 
tebra to je Roni Kolman, americhki pandur i pro bilder, njemu je to posao i ceo zivot... naravno da ne izgleda lepo, makar meni ne... ali drugo je kad je to nekome posao... uostalom kakve veze Roni ima sa nashom spikom o tome je li to bolest ili ne, on je ekstrem, shta mislish da svi koji treniraju izgledaju tako? :lol: evo, recimo ovako izgleda chovek koji trenira godinama ali natural...

Tom-Venuto.jpg


...ruzno, nezdravo? naravno da ne
 
[Ne_Vazim_Se];18017190:
tebra to je Roni Kolman, americhki pandur i pro bilder, njemu je to posao i ceo zivot... naravno da ne izgleda lepo, makar meni ne... ali drugo je kad je to nekome posao... uostalom kakve veze Roni ima sa nashom spikom o tome je li to bolest ili ne, on je ekstrem, shta mislish da svi koji treniraju izgledaju tako? :lol: evo, recimo ovako izgleda chovek koji trenira godinama ali natural...

Tom-Venuto.jpg


...ruzno, nezdravo? naravno da ne

Zasto natural, nije natural, nikako ne moze biti uspesan, dobar sportista... lepo gradjen... ako se ne ubode... jel tako cobi63? Ako mu ne zavaljas neke otpade, ne moze biti uspesan sportista.... Cini mi se da si i ti Ne vazi se podrzavao to, zasto sad naglasavas natural?
 
pa da, naravno da je bolest, izgradnja bespotrebne misicne mase...
da, totalno si u pravu, prosto sam komplexas sto nemam jos 40 kg i izgledam kao LEP i ZDRAV covek sa slike:
http://www.internethealthandfitnessdatabase.com/images/ronniecolemanimage.jpg

E bre ja mislio nesto znas u zivotu a ti ni fotoshop ne mozes da razlikuje od prave fotografije.ccc...pogledaj malo Ronijeve nabolje fotke kada je bio Mister Olypije i videces da roni NIKADA nije imao ovolike butine,pa ni u vansezoni
 
vrlo dobro znam odakle potice judo, nego jednostavno si mogao da procitas kako sam napisao, pa bi shvatio koja je uloga veznika "i" i velikih slova u reci "KINESKI" sa kontekstom recenice...

sinko "prosvetli me" svojom mudroscu sta je pisac hteo da kaze?Ti verovantno nisi ni bio rodjen kada sam se ja takmicio,tako tvoje pros...vanje nema nikavu tezinu ovde.Stara juga je veci deo balkana.to je bilo vreme kada si morao da prodjes po3-4 takmicenja da bi dosao do drzavnog.Nego sta si ti postigao podeli sa nama?
 
Zasto natural, nije natural, nikako ne moze biti uspesan, dobar sportista... lepo gradjen... ako se ne ubode... jel tako cobi63? Ako mu ne zavaljas neke otpade, ne moze biti uspesan sportista.... Cini mi se da si i ti Ne vazi se podrzavao to, zasto sad naglasavas natural?

au brate bre vidi ovako... nishta ja ne naglashavam nego je taj lik natural (mislim to on kaze) pa sam ja to rekao shta... ali on recimo mozda ima takvu genetiku a ima ljudi koji nemaju... steroidi ako se pravilno i pametno koriste nanose minimalnu shtetu a imash odlichne rezultate...
 
E bre ja mislio nesto znas u zivotu a ti ni fotoshop ne mozes da razlikuje od prave fotografije.ccc...pogledaj malo Ronijeve nabolje fotke kada je bio Mister Olypije i videces da roni NIKADA nije imao ovolike butine,pa ni u vansezoni

http://dtopten.com/top10/images/2011/06/ronnie-coleman.gif
http://istor.indyarocks.com/443415/LduH1205660324.jpg

covek prosto prelepo izgleda, i naravno pojam je zdravlja...
jednostavno ne vidim devojku koja ga ne bi pozelela...
 
Prvo izgleda da uopste nisi procitao clnak na blogu,drugo navedi mi JEDAN lek koji nema nikave negativne efekte,pa ga pijes bez problema kada ti doktor kaze

svaki lek ima neke negativne efekte ako se koristi u normalnim dozama i pri tome da se iskljucivo koristi ako je neko bolestan kao lek onda leči, u drugim slucajevima kao sto su steroidi je stetan...navedi mi jedan lek koji koriste zdravi ljudi u prekomernim dozama???? e to upravo rade bb..mega doze lekova uzimaju zdravi ljudi i postizu vrhunske rezultate(nekoga zakace nus pojave nekoga ne a to je individualna stvar) jer je to zbog mega doza....jer kao prvo lekovi su napravljeni za bolesne ljude a ne za zdrave..a ako na tebe nema kontraefekata neki steroid ne mora da te cudi kad svi znamo da si poremecen i bolestan :)
 

Back
Top